Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tense.kalisz.pl    
Projektowanie stron Kalisz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Projektowanie stron Kalisz - http://www.tense.kalisz.pl
ID w katalogu 4712
Tytuł Projektowanie stron Kalisz
Url http://www.tense.kalisz.pl
Opis Agencja interaktywna Tense.pl oferuje kompleksową obsługę klientów w sieci. Wśród realizowanych usług należy wymienić projektowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach. Firma zajmuje się również szeregiem działań marketingowych zmierzających do promocji marki klienta i zwiększanie popularności jego witryny wśród internautów, do których zaliczają się m.in. kampanie linków sponsorowanych, copywriting i marketing wirusowy.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Portale komputerowe > Usługi
Słowa kluczowe tworzenie   projektowanie   sklepów   stron   witryn   internetowych   WWW   pozycjonowanie   tense.pl   Kalisz   Kaliszu   reklama   agencja   reklamowa   strony   reklama   marketing   internetowy   outsourcing   usługi   internetowe   copywriting   promocja
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe Michal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Projektowanie stron www Poznań
  Nasz zakres działalności ogranicza się tylko do projektowania i promocji profesjonalnych serwisów internetowych. Wąska specjalizacja pozwala na perfekcyjne opanowanie zagadnienia. Główne cechy jakimi opisują nas klienci to rzetelność, świetna obsługa klienta i uczciwość. Realizacje sklepów, portali i stron www wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie: Ruby on Rails, AJAX, jQuery i wiele więcej. Zapraszamy do biura w Poznaniu na miłą rozmowę przy smacznej kawie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Prezentacje multimedialne–tworzenie prezentacji interaktywnych, flash
  Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. pracę dla studenta
  Oferujemy pracę w miastach Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Kielce jak i w mniejszych. Poszukujemy hostessy a także do kolportaż ulotek. Nasza agencja promocji zapewnia pewna pracę. Dołącz do grona ponad 6000 pracowników.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki


4. Reklamówki z nadrukiem
  Arplast jest firmą, jaka funkcjonuje w sąsiedztwie Łodzi w Pabianicach i specjalizuje się w produkcji opakowań miękkich. Możliwy jest zakup wielowarstwowych, wytrzymałych folii, przeznaczonych między innymi dla branży spożywczej oraz opakowań foliowych. Dodatkowo, firma wykonuje reklamówki. Oferowane jest również wykonanie nadruku o maksymalnie 6 kolorach. W tym wykorzystuje się metodę fleksograficzną. Projekt może wykonać studio graficzne, jakie współpracuje z Arplast.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Pozycjonowanie
  Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron firmowych. Firma internetica posiada bardzo duże doświadczenie z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron. Wykonując pozycjonowanie wkładamy całe nasze doświadczenie, do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Oferujemy też pełną obsługę firm w Internecie od stworzenia strony do pozycjonowania. Posiadamy bogate port folio i długoletnie doświadczenie.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0