Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.effectgroup.pl     Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne 4.71 z 5 7
Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne - http://www.effectgroup.pl
ID w katalogu 4717
Tytuł Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne
Url http://www.effectgroup.pl
Opis Effect Group tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Jesteśmy indywidualistami, których łączy wspólna wizja i jasno sprecyzowany cel działania. Realizując swoje pasje i zainteresowania oferujemy profesjonalne szkolenia odpowiadające Państwa potrzebom i oczekiwaniom m.in. z zakresów logistyki, transportu, magazynu, negocjacji, hr, produkcji, windykacji, personalne, prawo celne, Intrastat, prawo pracy, kadry oraz szkolenia interpersonalne.
Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, procesów logistycznych oraz produkcyjnych.
Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe szkolenia intrastat   szkolenia z logistyki   szkolenia dla logistyków   intrastat   personalne   negocjacje z dostawcami  
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.71 (z 5)
Ilość ocen: 7 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. NAUKA JAZDY SKIERNIEWICE, PRAWO JAZDY, SZKO�A NAUKI JAZDY, W.O.R.D., AUTO, YARIS, YAMAHA, DAN
  Nasza firma to najlepszy wybór, aby bezstresowo i w miłych warunkach nauczyć się zasad i przepisów ruchu drogowego oraz praktycznego korzystania z pojazdów jedno i dwuśladowych.

Jesteśmy szkołą z kilkultnią tradycją. Mamy w swojej ofercie najnowsze modele samochodów i motocykli, które używane są do egzaminowania w ośrodkach W.O.R.D. Wszystkie nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Auta posiadają klimatyzację co znacznie poprawia komfort jazdy. Nasi instruktorzy są przyjaźnie i ochoczo nastawieni zarówno do pracy jak i do samych kursantów. Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin jazdy. Posiadamy wysoki procent zdawalności naszych podopiecznych !!!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Tworzenie interaktywnych ćwiczeń
  Sanora to platforma internetowa przeznaczona do tworzenia kursów online. Szkolenia mogą być udostępniane w postaci plików tekstowych, prezentacji czy filmów video. Udostępniany jest ponadto funkcjonalny kreator szkoleń, usprawniający pracę. Dla osób poszukujących odpowiedniej oferty najlepsza jest opcja przetargowa. Wówczas to trenerzy licytują możliwość zaproponowania najbardziej atrakcyjnego szkolenia. Uczestnik otrzymuje również regularne powiadomienia o nowych szkoleniach, które odpowiadają jego zainteresowaniom.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Expert szkola jazdy Warszawa prawo jazdy
  Czujemy się odpowiedzialni za kandydatów, którzy pod naszym okiem uzyskują prawo jazdy, dlatego dokładamy wszelkich starań w procesie ich szkolenia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


4. Nauka jazdy Warszawa Bemowo
  Ośrodek Szkolenia Kierowców, prowadzi doszkalanie dla kierowców z długą przerwą w kierowaniu samochodem. Nasza Szkoła jazdy Warszawa, nie ogranicza się tylko do jazd doszkalajacych osób z prawem jazdy, ale mamy całą gamę produktów oferowanych w innych auto szkołach, czyli kursy na prawo jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające dla przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kurs nauki jazdy w naszym OSK obejmuje zajęcia teoretyczne w ilosci godzin przewidzianych programem szkolenia kandydatów na kierowców, po zakończeniu teorii kursant musi zdać egzamin wewnętrzny teoretyczny. Jeżeli zaliczy go z wynikiem pozytywnym, może kontynuować szkolenie praktyczne tj. jazdy samochodem w ruchu drogowym i na placu manewrowym. Po zakończeniu jazd praktycznych, czeka go również egzamin wewnętrzny, tym razem jest to egzamin praktyczny. Gdy kursant zaliczy również ten egzamin, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na prawo jazdy. Zaświadczenie to uprawnia do zapisania się na egzamin państwowy w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w kraju. Prowadzone przez naszych instruktorów nauki jazdy, zajęcia w ruchu drogowym, odbywają się na samochodach takich jakie obowiązują na egzaminach państwowych na prawo jazdy w Warszawie na Bemowie, Ochocie i Bródnie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkolenia biznesowe
  Firma Eck Prestige trudni się organizacją rzetelnych szkoleń m.in. z obszaru zarządzania obsługi klientów, oraz szkolenia dla menadżerów. Wykładowcy to wysokiej klasy eksperci i specjaliści, którzy posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i doświadczenie w biznesie oraz charyzmę. Dzięki kursom ECK Prestige pracownicy wielu branż i firm podnoszą swoje kwalifikacje, uzyskując niezbędne przygotowanie zawodowe oraz cenne kontakty zawodowe. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną gamą szkoleń na stronie eck-prestige.pl
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0