Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.effectgroup.pl     Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne 4.71 z 5 7
Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne - http://www.effectgroup.pl
ID w katalogu 4717
Tytuł Szkolenia intrastat | logistyka | produkcja | interpersonalne
Url http://www.effectgroup.pl
Opis Effect Group tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Jesteśmy indywidualistami, których łączy wspólna wizja i jasno sprecyzowany cel działania. Realizując swoje pasje i zainteresowania oferujemy profesjonalne szkolenia odpowiadające Państwa potrzebom i oczekiwaniom m.in. z zakresów logistyki, transportu, magazynu, negocjacji, hr, produkcji, windykacji, personalne, prawo celne, Intrastat, prawo pracy, kadry oraz szkolenia interpersonalne.
Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, procesów logistycznych oraz produkcyjnych.
Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe szkolenia intrastat   szkolenia z logistyki   szkolenia dla logistyków   intrastat   personalne   negocjacje z dostawcami  
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.71 (z 5)
Ilość ocen: 7 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. KARO Nauka jazdy Skawina, kursy prawa jazdy
  Nauka jazdy „KARO” Skawina
ul Sikorskiego 3
tel.509-807-850, 608-420-753
czynne pn-pt 13-17
e-mail: poczta@osk-karo.pl


Ośrodek szkolenia kierowców KARO zaprasza na kursy prawa jazdy kat.B. Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze przez młodą, wykwalifikowana kadrę instruktorską. Naszym głównym celem jest nie tylko przygotowanie Państwa do egzaminu na prawo jazdy ale nauczenie bezpiecznej i energicznej jazdy. Nasza szkoła oferuje Państwu nowoczesną salę wykładową , samochód Toyotę Yaris oraz pełnowymiarowy plac manewrowy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Samochody


2. Języki obce - perfect.ids.pl
  Euroschool Perfect to nazwa prywatnej placówki dydaktycznej z Białegostoku. Jest to szkoła zajmująca się prowadzeniem kursów języka angielskiego. Jej oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Nie należy też zapominać o szkoleniach dla firm. Organizowane są też unijne kursy językowe. Klienci zainteresowani usługami opisywanej szkoły mają możliwość zapisywania się na szkolenia drogą internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kurs tańca kinect
  Nowoczesna szkoła nauki tańca Click & Dance dla dzieci to idealne miejsce nawet dla kilkuletnich maluchów, które są zainteresowane tańcem. To u nas możesz wraz ze swoim dzieckiem uczestniczyć w internetowych kursach e-learningowych w formie instruktaży filmowych i technologii Kinect. Przygotowaliśmy pełną gamę ciekawych kursów tańca i zabawy, a także tańca profesjonalnego. Dzięki naszym kursom twoje dziecko może rozwijać swoje poczucie rytmu, ruszać się i znaleźć swoją pasję!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Jak odzyskać faceta jakzdobywac.pl
  Jeżeli chodzi o konsultacje w sprawach sercowych, Robert Marchel, czyli doświadczony relationship coach nie ma sobie równych. Jeśli chcesz zasięgnąć informacji w tym temacie, zapraszamy na stronę jakzdobywac.pl. Ten ciekawy serwis o relacjach damsko-męskich to przede wszystkim darmowe testy związku, multimedialne kursy, indywidualne konsultacje oraz książki bestsellery. Za popularnością witryny stoi znany certyfikowany trener, który pomoże naprawić związki, zdobyć partnera czy mocniej przyciągać ludzi.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. NAUKA JAZDY SKIERNIEWICE, PRAWO JAZDY, SZKO�A NAUKI JAZDY, W.O.R.D., AUTO, YARIS, YAMAHA, DAN
  Nasza firma to najlepszy wybór, aby bezstresowo i w miłych warunkach nauczyć się zasad i przepisów ruchu drogowego oraz praktycznego korzystania z pojazdów jedno i dwuśladowych.

Jesteśmy szkołą z kilkultnią tradycją. Mamy w swojej ofercie najnowsze modele samochodów i motocykli, które używane są do egzaminowania w ośrodkach W.O.R.D. Wszystkie nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Auta posiadają klimatyzację co znacznie poprawia komfort jazdy. Nasi instruktorzy są przyjaźnie i ochoczo nastawieni zarówno do pracy jak i do samych kursantów. Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin jazdy. Posiadamy wysoki procent zdawalności naszych podopiecznych !!!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0