Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dariusz-szyszkowski.pl    
Szyszkowski Dariusz
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Szyszkowski Dariusz - http://www.dariusz-szyszkowski.pl
ID w katalogu 4757
Tytuł Szyszkowski Dariusz
Url http://www.dariusz-szyszkowski.pl
Opis Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
Grupa w katalogu Internet > Blogi
Słowa kluczowe Dariusz Szyszkowski   Szyszkowski Dariusz   osoba   blog   jednostka   biografia   cv   życie   praca   wykształcenie   Niemcy   Polska   RFN   PRL
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe Dariusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Blogi
1. Blog wakacyjny
  Blog Wakacje i Festiwale, nie jest o: zarabianiu w Internecie, pozycjonowaniu, finansach, programowaniu, polityce. Nie ma w nim mowy o rozwoju osobistym, NLP, targach, giełdach i podobnych rzeczach. Czytanie go nie przyniesie Ci znacznych zysków, ani nie wpłynie motywująco na twoje działania, niemniej jednak uważam, iż jest on ciekawy – zapraszam serdecznie. Dowiedz się co będzie grać w duszy i na większej scenie, poczytaj wywody na różne tematy od sportu, przez zajawki, muzykę, trochę zabawy i całkiem osobiste teksty. Na stronie znajdują się również porady dotyczące wakacyjnej pracy i podróżowaniu, w niewielkim tego słowa znaczeniu.
Katalog:   Internet > Blogi


2. Blog o samochodach Audi - Audi-Blog.pl
  Dzięki blogowi Audi-Blog.pl będziecie mieli Państwo możliwość dowiedzieć się chyba wszystkiego na temat tych legendarnych samochodów, które mają nad Wisłą bardzo wielu miłośników. Sami jesteśmy wielkimi miłośnikami Audi, do tego posiadamy bardzo dużą wiedzę i stale obserwujemy rynek motoryzacyjny, dzięki temu nasze artykuły, które tyczą się najnowszych modeli Audi, części samochodowych czy bezpieczeństwa to bardzo wysoki poziom. Na uwagę zasługuje także to, iż na naszym blogu jest lista salonów, w których można kupić te wspaniałe auta.
Katalog:   Internet > Blogi


3. Studia w Polsce
  Wizyta na blogu o studiach w Polsce i uczelniach wyższych w Poznaniu www.edukacjapoznan.e-blogi.pl to znakomita propozycja dla maturzystów planujących kontynuację edukacji na studiach. Witryna porusza tematy związane z wyborem szkoły wyższej i wskazuje czym kierować się w czasie przygotowań do procesu rekrutacyjnego. Zamieszczone na stronie porady są niezwykle cenne dla młodych osób i wskazują w jaki sposób zakwalifikować się na wymarzoną uczelnię wyższą. Opublikowane na stronie informacje mają zastosowanie do wszystkich szkół wyższych, nie tylko tych poznańskich.
Katalog:   Internet > Blogi
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Mamaprzedszkolaka.pl - Rozwój dzieci
  Jeżeli jesteś mamą przedszkolaka, a do tego szukasz interesujących artykułów o właśnie tematyce dziecięcej, macierzyńskiej, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową MamaPrzedszkolaka.pl. Jeżeli w grę wchodzi wiedza na temat między innymi żywienia dzieciaków, ich pielęgnacji, zdrowia, zabaw, rozwoju, etc., wszystkie nasze artykuły są naprawdę wartościowe i interesujące. Oczywiście są one wolne od jakichkolwiek błędów, w końcu świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że tematyka serwisu należy do bardzo poważnych.
Katalog:   Internet > Blogi


5. Bielizna ślubna - podwiazka-slubna.pl
  Blog poświęcony bieliźnie, oraz akcesoriom damskim to Podwiązka Ślubna. We wpisach tematycznych analizuje różne elementy damskiej garderoby, ze szczególnym uwzględnieniem nocnych koszul, piżam, strojów kąpielowych oraz akcesoriów jak pasy do pończoch. Blog jest połączony poprzez kluczowe słowa z marką Li Parie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, do której adres znajduje się w szczegółach.
Katalog:   Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0