Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dariusz-szyszkowski.pl     Szyszkowski Dariusz 0.00 z 5 0
Szyszkowski Dariusz - http://www.dariusz-szyszkowski.pl
ID w katalogu 4757
Tytuł Szyszkowski Dariusz
Url http://www.dariusz-szyszkowski.pl
Opis Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
Grupa w katalogu Internet > Blogi
Słowa kluczowe Dariusz Szyszkowski   Szyszkowski Dariusz   osoba   blog   jednostka   biografia   cv   życie   praca   wykształcenie   Niemcy   Polska   RFN   PRL
Data Oct 16, 2009
Imię kontaktowe Dariusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Blogi
1. Portal dla kobiet
  Obcasy.pl to serwis internetowy działający od 2004 roku. Nasz portal stworzyliśmy specjalnie dla kobiet zarówno tych młodszych, jak i tych bardziej dojrzałych. Nasze czytelniczki to osoby dążące do rozwoju zawodowego i osobistego, dbające o urodę, interesujące się kulturą, finansami i techniką. Tworzymy przewodnik, który ma ułatwić codzienność, ale i dostarczyć rozrywki, nieco plotek i praktycznych porad. Tematyka portalu łączy modę i urodę, kulturę, rozrywkę, kuchnię, dom, zdrowie oraz styl życia.
Katalog:   Internet > Blogi


2. Blog o odchudzaniu slimbody4all.com
  Blog dla aktywnych kobiet i mężczyzn, a także tych którzy potrzebują motywacji do regularnych treningów. Na naszej stronie nie grozi Ci nuda, przeczytasz tutaj bardzo interesujące artykuły. Bieganie, wzmacnianie, kardio, brzuch, uda, pośladki, a także nogi, mamy sposób na wszystko. Czekają tu na Ciebie również sprawdzone przepisy na ciasteczka fit czy domowy napój energetyczny. Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach i dzielenia się rezultatami z treningów. Więcej o nas na stronie www.slimbody4all.com.
Katalog:   Internet > Blogi


3. Szkolenia administracji, portal administracyjny, administracja - artykuły i dyskusje
  Szkolenia administracji to nowy trend w branży szkoleń biznesowych. Aby poznać informacje na ten temat zapraszamy na portal administracyjny stworzony właśnie z myślą o urzędnikach. Administracja państwowa w dynamicznie rozwijającym się kraju takim jak Polska potrzebuje serwisu internetowego, który pozwoli urzędnikom w każdej chwili zasięgnąć języka na temat kwestii dotyczących życia publicznego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Zapraszamy na ADMINISTRACYJNI.PL
Katalog:   Internet > Blogi


4. Blog wakacyjny
  Blog Wakacje i Festiwale, nie jest o: zarabianiu w Internecie, pozycjonowaniu, finansach, programowaniu, polityce. Nie ma w nim mowy o rozwoju osobistym, NLP, targach, giełdach i podobnych rzeczach. Czytanie go nie przyniesie Ci znacznych zysków, ani nie wpłynie motywująco na twoje działania, niemniej jednak uważam, iż jest on ciekawy – zapraszam serdecznie. Dowiedz się co będzie grać w duszy i na większej scenie, poczytaj wywody na różne tematy od sportu, przez zajawki, muzykę, trochę zabawy i całkiem osobiste teksty. Na stronie znajdują się również porady dotyczące wakacyjnej pracy i podróżowaniu, w niewielkim tego słowa znaczeniu.
Katalog:   Internet > Blogi


5. Wyspy na świecie
  Nasz portal daje wiele interesujących pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Omawiamy najlepsze gry, przedstawiamy komiksy wszech czasów, docieramy do solidnych hoteli, restauracji, Parków Narodowych, które warto zobaczyć w życiu. Publikacje mają format dziesięć najlepszych pomysłów. W ten sposób uzyskujecie Państwo wiedzę wyselekcjonowaną przez pasjonatów. Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza propozycja, zachęcamy serdecznie do natychmiastowego wejścia na witrynę www, jako, że to tam właśnie odnajdziesz masę szczegółowych danych.
Katalog:   Internet > Blogi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0