Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.forum.rzeszow.pl    
Forum Rzeszow
OCENA : 1.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Forum Rzeszow - http://www.forum.rzeszow.pl
ID w katalogu 477
Tytuł Forum Rzeszow
Url http://www.forum.rzeszow.pl
Opis Rzeszowskie Forum Dyskusyjne. Form Rzeszów zaprasza wszystkich mieszkańców do aktywnej dyskusji na forum. Podyskutuj o bieżących sprawach związanych z Rzeszowem
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Podkarpackie
Słowa kluczowe rzeszow   forum   rzeszowskie forum dyskusyjne   społeczność
Data Jul 9, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Podkarpackie
1. Nordline, Domy Drewniane, Domy z Bali, Domy z modrzewia i cedru
  Firma Nordline oferuje domy drewniane. Zajmujemy się produkcją drewnianych domów całorocznych i letniskowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasze domy budujemy z bali różnego rodzaju drewna, np. z modrzewia, cedru.
Katalog:   Regiony , miasta > Podkarpackie
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Fotografia Ślubna
  Fotograf Michał Schabowski wykonuje profesjonalne i niepowtarzalne zdjęcia ślubne Rzeszów. Zestawia fotografię reportażową z fotografią portretową, utrwala autentyczne, spontaniczne emocje, uczucia oraz detale, na życzenie wykonuje również zdjęcia grupowe. Fotografia ślubna Warszawa wykonywana na profesjonalnym sprzęcie. Realizacje na obszarze całej Unii Europejskiej. Fotograf wykonuje także zdjęcia portretowe oraz korporacyjne. Odwiedź stronę internetową i zapoznaj się z pełną ofertą.
Katalog:   Regiony , miasta > Podkarpackie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Afera Mielecka
  Pewnie dużo osób słyszało o wydarzeni, jakim jest afera w Mielcu. Jest ona ściśle związana z zakładami lotniczymi w Mielcu. Sprawa ta miała proces trzy-etapowy. Cały skandal skupiony był wokół przyjmowania korzyści majątkowych oraz przerabiania różnorakich papierów. Oskarżeni zostali o to przedstawiciele wymienionego zakładu. Takie kwestie miały doprowadzić do upadku zakładu.
Głównym tematem był tzw. wątek Antonowa. Najistotniejszym zarzutem było podjęcie około 16 milionów PLN na krzywdę mieleckich firm. Proces trwał niemal 6 lat. Józef Gaj skazany został początkowo w tym procesie. Po czym jednak został oczyszczony z zarzutów razem z innymi sądzonymi.
Drugi wątek w jakim toczyła się afera mielecka to tzw wątek cargo. Tutaj rzecz dotyczyła tematu fałszowania pism. Miało to umożliwić podjęcie udziałów wartych 59 mln zł.
Ostatni element to temat tytoniowy. Głównym podejrzeniem było nielegalne wyprzedanie wierzytelności zakładu lotniczego.
Katalog:   Regiony , miasta > Podkarpackie


4. Noclegi w Rymanowie Zdroju
  Dla wszystkich wymagających urlopowiczów prezentujemy atrakcyjną ofertę noclegową w pensjonacie Szajna SPA. Pobyt w Rymanowie Zdroju minie w spokoju, bowiem relaks jaki możesz sobie zapewnić doskonale Cię odpręży. W obrębie pensjonatu miedzy innymi jacuzzi i basen oraz wypożyczalnia rowerów na terenie obiektu. Na stronie podane są wszystkie informacje oraz bieżące pakiety promocyjne. Zaplanuj razem z nami romantyczny weekend we dwoje. Zachęcamy gorąco!
Katalog:   Regiony , miasta > Podkarpackie


5. Trawertyn
  Trawertyn to naturalny kamień wykorzystywany w budownictwie na wiele sposobów. Wycina się z niego płytki posadzkowe, ścienne oraz inne elementy jak np. schody czy obudowy kominków. Trawertyny pochodzą głównie z Włoch i Hiszpanii. Importowane są do Polski w formie slabów bądź gotowych płytek. Podłoga trawertynowa, podobnie jak marmurowa to synonim luksusu. Ten kamień można układać zarówno w łazience jak i salonie czy kuchni. Każda płytka trawertynowa jest niepowtarzalna, różni się nie tylko kolorem ale i strukturą wewnętrzną, stopniem porowatości itd.
Katalog:   Regiony , miasta > Podkarpackie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0