Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.halickisystem.pl     Zintegrowane systemy zarządzania 0.00 z 5 0
Zintegrowane systemy zarządzania - http://www.halickisystem.pl
ID w katalogu 4774
Tytuł Zintegrowane systemy zarządzania
Url http://www.halickisystem.pl
Opis Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi konsultingowe i szkoleniowe w zakresie wdrażania nowoczesnych systemów zarządzania i kontroli jakości. Oferta firmy to różnorodne szkolenia i warsztaty oraz kompleksowa pomoc konsultantów przy wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania, szkoli również audytorów wewnętrznych i pomaga w uzyskaniu certyfikatów. Firma zapewnia pełną gamę usług dla firm i organizacji również po uzyskaniu stosowanego certyfikatu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe Halicki   partnerzy   systemy   zarządzania   jakością   system   środowiskowego   wdrażanie   systemów   jakości   zintegrowane   zintegrowany   ISO   9001   konsulting   szkolenia   szkolenie   audyt   usługi szkoleniowe   konsultingowe
Data Oct 18, 2009
Imię kontaktowe Jerzy
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Raport Płacowy
  Serwis internetowy Raport Płacowy jest profesjonalnym i unikalnym źródłem informacji o wysokości płac w Polsce. Dzięki niemu można w znakomity sposób monitorować wszelkie zmiany, dokonywać analiz i obliczeń. Jest to narzędzie dla zarządców firm, konsultantów, osób z zarządów. Wszelkie dostępne w serwisie dane płacowe, które zostały przesłane przez firmy, zostają przetworzone w formie statystycznej i właśnie w takiej formie stanowić będą źródło informacji dla Raportu Płacowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Mobbing - Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego
  Strona Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego - oddział w Krakowie. Strona zawiera artykuły oraz porady dotyczące zjawiska mobbingu w pracy. Na stronie dostępny jest również bogaty spis literatury związanej z mobbingiem. Strona zawiera również historie osób dotkniętych mobbingiem. Ponad to dostępne są również informacje kontaktowe dla osób poszukujących dotkniętych zjawiskiem mobbingu. Strona może być przydatna zarówno dla pracowników jak i pracodawców.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Radca prawny w Warszawie
  Radca prawny Magdalena Grzybowska oferuje obsługę prawną firm oraz porady prawne dla osób fizycznych (realizowane również przez Internet). Moją specjalnością jest prawo handlowe, gospodarcze, administracyjne, zamówień publicznych,pracy oraz cywilne. Działam również w sektorze Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Jeżeli potrzebują Państwo rzetelnej pomocy prawnej oraz terminowości, zapraszam do współpracy. Kancelaria radcy prawnego MGLex, ul. Obrzeżna 5F, Warszawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Rzeczoznawca samochodowy z Lublina AUTOMOBILIS
  Skorzystaj z naszego rzeczoznawcy, który wyceni dla państwa szkodę. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam na bycie niezwykle skutecznym w tym co robimy. Sprawy dotyczące odszkodowań i rzeczoznawstwa to dla nas praca codzienna i z tymi tematami, jak i również problemami różnego typu borykamy się codziennie. Serdecznie Zapraszamy do nas AUTOMOBILIS ul. Turystyczna 32 20-207 Lublin strona: http://automobilis.pl/ tel: 81 440 00 04 Zapraszamy serdecznie
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Jak wyjść z długów
  Osoby mieszkające i zatrudnione w Wielkiej Brytanii, na których ciążą zadłużenia w Polsce, mogą skorzystać z profesjonalnych usług oddłużeniowych świadczonych przez przedsiębiorstwo usługowe J&R Partners. Firma opierając się na specjalnych przepisach obowiązujących w Wielkiej Brytanii oraz w Unii Europejskiej jest w stanie przeprowadzić w imieniu klientów upadłość konsumencką transgraniczną. Upadłości mogą być podległe zadłużenia do ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie oraz oferuje atrakcyjne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0