Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lgepard.pl    
Szkoła jazdy Gepard
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 3 głosach
Szkoła jazdy Gepard - http://www.lgepard.pl
ID w katalogu 478
Tytuł Szkoła jazdy Gepard
Url http://www.lgepard.pl
Opis Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich. tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne. W każdej chwili można - bez dodatkowych opłat - korzystać z udostępnionych materiałów, a także uczęszczać na wykłady dłużej niż obowiązkowe 30 godzin.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe szkoła jazdy   prawo jazdy   ośrodek szkolenia kierowców   osk   prawko   testy prawo jazdy   kurs kategorii b
Data Jul 9, 2008
Imię kontaktowe Marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkoła angielskiego w Bydgoszczy - English Is Easy
  Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest znajomość języków obcych? Swoją przygodę z nauką warto zacząć od angielskiego. To stosunkowo prosty język, dlatego coraz więcej szkół oferuje zajęcia - angielski dla dzieci. Najmłodsi mogą uczyć się poprzez zabawę, a poznawanie kolejnych zwrotów sprawia im niemałą frajdę.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również specjalistyczne kursy językowe, np. business english. Nasza szkoła oferuje zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nudną teorię przekazujemy w sposób ciekawy, a w wiedzy stawiamy przede wszystkim na jej praktyczne zastosowanie. Angielski Bydgoszcz - tylko z nami!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Analiza potrzeb szkoleniowych
  hrn5.pl jest portalem obfitującym w informacje dla specjalistów. Artykuły o zarządzaniu ludźmi, informacje oraz różne dane to najlepsze, czego można poszukiwać. Informacje o szkoleniach i warsztatach są publikowane na tej stronie internetowej. Można zapisać się na nie online lub tradycyjnie. HR jest ważną częścią każdej firmy, ponieważ każdą firmę stanowią ludzie, jej najcenniejszy zasób i sposób na sukces. Rekomendujemy tę znakomitą stronę internetową i polecamy ją do czytania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - O nas
  BLD Consultancy - kompleksowe doradztwo językowe. Kursy i szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia, audyt językowy. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Expert szkola jazdy Warszawa prawo jazdy
  Czujemy się odpowiedzialni za kandydatów, którzy pod naszym okiem uzyskują prawo jazdy, dlatego dokładamy wszelkich starań w procesie ich szkolenia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


5. Uczelnie
  Nowy portal studencki zaprasza do częstych odwiedzin i czytania nowości! Tylko u nas znajdziesz tak dużo cennych wiadomości w jednym miejscu, dostępnych w dzień i w nicy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są obecnie modne studia podyplomowe, które uczelnie w naszym kraju mają najgorsze opinie, gdzie żak może spać, jeść i zabawić się, zarobić oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz serwis jest wartościowy i wielotematyczny, możesz aktywnie brać udział w jego budowie lub podpowiadać nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź także, czy w naszej bazie są ciekawiące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, nowe kierunki, inspiracje wakacyjne i na zatrudnienie, stancje i wiele wiele innych. Nowy portal studencki oferuje przydatne informacje, humor i rady – zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0