Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.studiosointeractive.pl    
Motion Capture
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Motion Capture - http://www.studiosointeractive.pl
ID w katalogu 4794
Tytuł Motion Capture
Url http://www.studiosointeractive.pl
Opis Studio SoInteractive to profesjonalny sprzęt i zaplecze technologiczne pozwalające nam oferować jakość, jaką
można znaleźć w czołowych studiach na świecie. Studio wyposażone jest w sprzęt motion capture, profesjonalną kamerę RED ONE 4K oraz studio greenscreen o powierzchni 150 metrów kwadratowych. Oferta studia przeznaczona jest dla agencji reklamowych, producentów gier jak i agencji interaktwnych. nA stronie znajduje sie portfolio projektów które były realizowane w studiu.
Grupa w katalogu Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe motion capture   mocap   greenscreen   kamera red one
Data Oct 21, 2009
Imię kontaktowe Rafał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Reklama i marketing
1. Konkursy internetowe
  Konkursy internetowe to bardzo skuteczna forma promocji. Podstawowym czynnikiem powodującym dużą wartość reklamową jest coraz szersze grono odbiorców. Obecnie internauci wywodzą się z wszystkich grup wiekowych. Ponadto konkursy przyciągają jak magnes ludzi szukających czegoś do wygrania. Dodatkowo wartościowe nagrody dopełniają sukces.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


2. Top Position - Agencja Interaktywna
  Jeśli SEO nastawione na skuteczność jest takim aspektem, którego brak Ci obecnie do osiągnięcia sukcesu na gruncie biznesowym, bezwzględnie zgłoś się do nas. Szybko zrozumiesz że nasze działania stanowią gwarancję profitów zdobycie nowych klientów, zbudowanie rozpoznawalności marki, będzie to zdecydowanie świetny i konkretny ruch. Gdy bliżej się nam przyjrzysz, od razu się o tym przekonasz . Warto już teraz dowiedzieć się, co tak naprawdę nas wyróżnia.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


3. SlowoDaje.pl - Content Marketing dla Firm
  Agencja copywriterska Slowodaje specjalizuje się w pisaniu tekstów na strony internetowe w języku polskim, angielskim i francuskim. Swoją ofertę kieruje do nowych firm z różnych branż, sklepów internetowych czy właścicieli blogów. Slowodaje wspiera działania firm poprzez pisanie artykułów sponsorowanych, branżowych i specjalistycznych, sporządzanie opisów produktów, korektę i redakcję tekstów. Slowodaje wyróżnia wysoka jakość oferowanych usług, sprawne działanie i terminowość zleceń.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


4. Instagram followers - socialmonkeys.pl
  Socialmonkeys.pl to strona, na której każdy może kupić lajki i followersów dla swojego konta na Instagramie. Jest to jeden ze sposobów promocji swojego konta, dzięki czemu można zdobyć popularność i rozwijać swoją działalność w sieci. Socialmonkeys oferuje kupno najwyższej jakości followersów, zwracając uwagę na to, że jakość jest tak samo ważna, jak ich ilość. Wystarczy, że wybierzesz pakiet z followers i like, który cię interesuje, podasz nazwę swojego konta w aplikacji Instagram, opłacisz zamówienie i gotowe! Przekonaj się i wypromuj swój profil!
Katalog:   Internet > Reklama i marketing


5. Ultima Polska - oferta systemów reklamowych dla agencji
  Do agencji reklamowych adresowana jest oferta brytyjskiej firmy reklamowej Ultimadisplays, jednego z największych producentów i dostawców produktów reklamowych w Europie. Oferowane przez nas produkty to nie tylko doskonała, konkurencyjna cena ale i niezawodność potwierdzana przez nas 10 letnią gwarancją. Oferujemy towary w kilku grupach produktowych: Rollupy, Ścianki reklamowe, Systemy prezentacyjne (m.in tabliczki i tablice informacyjne i reklamowe, linkowe systemy prezentacyjne, Kasetony, Demostandy (m.in trybunki degustacyjne, składane przenośne gabloty promocyjne), Potykacze, Trybunki reklamowe (lady recepcyjne, Stojaki na ulotki (foldery). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0