Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biurogabi.pl     www.BiuroGabi.pl 0.00 z 5 0
www.BiuroGabi.pl - http://www.biurogabi.pl
ID w katalogu 4807
Tytuł www.BiuroGabi.pl
Url http://www.biurogabi.pl
Opis Ukazuje się coraz więcej spółek, a nieodłącznym faktem prowadzenia firmy jest prowadzenie księgowości. Instytucje po to nie obciążać swoich pracowników przekazują prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstwom innym, którym jest Biuro Rachunkowe Gabi z siedzibą w Solcu Kujawskim.
działalność posiada w ofercie usługi powiązane z wykonywaniem rachunkowości, do których należy na przykład roczne zeznania podatkowe, sprawozdanie dla urzędu skarbowego i wsparcie wspólnot mieszkaniowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   prowadzenie księgowości   biuro rachunkowe solec kujawski   prowadzenie księgowości solec kujawski
Data Oct 23, 2009
Imię kontaktowe andrzej7
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. usługi księgowe Warszawa
  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe i kadrowe na terenie Warszawy. Zapraszamy do współpracy małych i średnich przedsiębiorców (sektor MiSP). Reprezentujemy naszych Klientów przed organami państwowymi. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości w wielu branżach, które pozwala nam w sposób profesjonalny doradzać w zakresie prowadzonej działalności. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (Certyfikat Księgowy Nr 28407/2009) i ubezpieczenie OC.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Instrukcja pit 37 - formularzpit37.pl
  Korzystając z usług i możliwości naszego serwisu informacyjnego dotyczącego rozliczeń podatkowych 2015, szybko, wygodnie i bezbłędnie dokonają Państwo rozliczenia z fiskusem. Nie warto tracić czasu na księgowych czy szukać drogich programów w sieci. W naszym serwisie formularzpit37.pl można bezpłatnie pobrać formularze PIT z szczegółowymi instrukcjami. Ponadto na stronie zamieszczamy ciekawe treści i merytoryczne wpisy dotyczące rozliczeń podatkowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Usługi Księgowe Lublin
  Jesteśmy Biurem usług rachunkowych MASTER G. J. Osieleniec. Zajmujemy się obsługą finansowo – prawną podmiotów gospodarczych, świadczymy szeroki zakres usług doradczych. Cechuje nas wysoka skuteczność i szybkość w działaniu, punktualność i słowność. Od ponad 15 lat obsługujemy firmy z Lublina i okolic, uczestniczymy w ich rozwoju i doradzamy. Oferujemy pełen zakres usług dla spółek akcyjnych, spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Zapewniamy pełne prowadzenie księgowości, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych dla każdego rodzaju działalności gospodarczej, obsługę ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych – pełna księgowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.biuro-master.pl lub do naszego biura ul.Rusałka 15/4 20-103 Lublin tel. (081) 534 73 04, (081) 534 73 06, (081) 534 73 08, (081) 443 48 31.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Outsourcing Controllingu
  Misją firmy Controlling-Online jest dostarczanie menadżerom wszelkich informacji potrzebnych do efektywnego podejmowania codziennych decyzji biznesowych - szybki dostęp do informacji to klucz do zwiększania osiąganych zysków i wartosci firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Platnosci online
  Firma transferuj.pl to profesjonalista w obszarze bezpiecznych płatności. Naszym klientom proponujemy szybkie płatności online. Jesteśmy partnerem finansowym między nadawcą a adresatem przekazów. Nasz sposób platnosci działa w sposób prosty. Nasz sposób platnosci online charakteryzuje się ogromną prędkością. System płatności on-line odbiorcom zapewnia pełne bezpieczeństwo. Istota funkcjonowania tego systemu jest niezwykle prosta. Klient w salonie internetowym przelewa środki na nasze konto, a my w czasie rzeczywistym informujemy o wpłacie sklep, który może wtedy już wysłać przesyłkę. Nasz system działa z 38 bankami. Dzięki uproszczeniu, naszym kleintom jesteśmy w stanie zapewnić najniższe prowizje na rynku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0