Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Zwyżka - Kraków
  W momencie, gdy będą do wykonania pracę na wysokościach trzeba mieć ku temu odpowiednie warunki. Dla tych, którzy nie dysponują swoim sprzętem nasza firma może zaoferować doskonale przygotowany samochód z podnośnikiem koszowym, z którego będziecie zadowoleni. zajmujemy się między innymi montażem banerów, udostępniamy nasz koszt dla firm, które wykonują prace blacharsko dekarskie, myją elewację czy okna na dużych budynkach. Zasięg naszego kosza to kilkanaście metrów przy uzyskaniu 200 kg udźwigu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Agencja modelek Wrocław
  Kornel Models to agencja modelek Wrocław oferująca swoje usługi podczas obsługi wszelkiego typu imprez, zjazdów, eventów a także pokazów mody i sesji fotograficznych. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie modelek oraz solidną współpracę z Państwa firmą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. CAR-TECH Korekta przebiegu - Rzeszów
  CAR-TECH to specjaliści w zakresie diagnostyki komputerowej samochodów. Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez nas jest dorabianie oraz zakodowanie kluczy z immobiliserem. W tym zakresie zajmujemy się także naprawą fabrycznych immobilizerów, dezaktywacją immobilizera, a ponadto dorabianiem kluczy na podstawie immobilizera. wykonujemy usługi związane z rozkodowaniem radia oraz navi samochodowych. Ponadto zajmujemy się korektą licznika przebiegu i diagnostyką wszystkich systemów elektronicznych w samochodzie. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna oferta firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. POL-ART SP. Z O.O. foliowanie w Warszawie
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Pol Art. Nasza firma powstała w 2001 roku w Warszawie. Od początku aktywności proponujemy: wysyłki krajowe oraz zagraniczne, obsługę konkursów, transport dzieł sztuki, konfekcjonowanie, mailing tradycyjny, insertowanie, wysyłki masowe, obsługę sklepów internetowych, foliowanie, pakowanie, kolportaż artykułów reklamowych. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy czy też telefoniczny. Zachęcamy do poznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziecie Państwo większą liczbę wiadomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Fabryka Czystości
  Fabryka Czystości to solidna firma sprzątająca. Działa na terenie miasta Poznania i okolic. Zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem w biurach, bankach, firmach, magazynach, lokalach użytkowych, mieszkaniach, domach prywatnych oraz dba o czystość terenów zielonych wokół obiektów i kompleksów mieszkaniowych. Firmę charakteryzuje otwartość na potrzeby klientów i umiejętność dostosowywania się do ich oczekiwań. Właściciele stawiają na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Warto również dodać, że Fabryka Czystości bardzo duży nacisk kładzie na ekologię, stosując w większości biodegradalne środki czystości, optymalnie dobrane do warunków i potrzeb klienta, korzystając przy tym ze sprzętu renomowanych firm. Ofertę kieruje do firm, instytucji i osób fizycznych. Wygodne dla klienta jest elastyczne podejście do współpracy, firma podejmuje się wykonywania prac zarówno w ramach stałej umowy, jak i na podstawie okresowych lub jednorazowych zleceń. Harmonogram prac dostosowuje do potrzeb zleceniodawcy. Poziom świadczonych usług jest bez zarzutu dzięki starannie dobranej ekipie sprzątającej. Pracownicy Fabryki Czystości charakteryzują się sumiennością, uczciwością i wysoką kulturą osobista, a dodatkowo zespół poddawany jest ciągłej kontroli jakości. W zakres ich działalności wchodzi: sprzątanie biur, mycie okien, sprzątanie terenów zielonych, sprzątanie po remontach, sprzątanie pobudowane, sprzątanie osiedli i mieszkań, pranie dywanów i tapicerki meblowej. Klienci Fabryki Czystości mają możliwość każdorazowego skorzystania z bezpłatnych konsultacji odbywających się w miejscu zlecenia. Po zapoznaniu się ze specyfiką miejsca i częstotliwością wykonywanej usługi zostaje ustalona cena indywidualnie dopasowana dla danego zakresu pracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.