Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/     Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki 0.00 z 5 0
Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. FAR hurtownia elektryczna w Szczecinie
  Przedstawiamy Państwu Hurtownię elektryczno - budowlaną FAR z siedzibą w Szczecinie. Zakupią u nas Państwo: materiały elektroizolacyjne, kable, przewody, oprawy, silniki elektryczne, rury, kanały, cement, wapno, farby, narzędzia budowlane, materiały hydroizolacyjne i termoizolacyjne, pokrycia dachowe, płytki ceramiczne, stolarkę otworową oraz inne. Jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem firmy CW-TECH, która zajmuje się produkcją myjni bezdotykowych. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną propozycję. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. ACTIVUMMED hawajski zabieg uzdrawiający lomi-lomi w Warszawie
  Siedziba instytutu ACTIVUM-MED znajduje się w Warszawie na Ursynowie. Jesteśmy poradnią zdrowia i prowadzimy też sklep firmowy ze zdrową żywnością, akcesoriami do masażu oraz wieloma preparatami naturalnymi. Zajmujemy się masażem refleksologicznym stóp, jaki uruchamia procesy samoleczenia organizmu, relaksuje i wzmacnia odporność. Proponujemy takie metody terapii jak homeopatia, akupunktura medyczna, osteopatia i dietetyka. Zamierzamy też prowadzić szkolenia dotyczące możliwości naturalnego samoleczenia. Dodatkowe wiadomości dotyczące prowadzonej przez nas działalności są dostępne na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Gospodarstwo Agroturystyczne Janina Duda w Porębie Wielkiej
  Oferta naszego pensjonatu agroturystycznego adresowana jest dla wszystkich turystów, którzy z dala od miejskiego hałasu, za to w rodzinnej atmosferze chcą wypocząć i naładować życiowe baterie. Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Gorcach położonych w Beskidach Zachodnich. Zapewniamy wypoczynek na poziomie, w atrakcyjnych cenach. Pokoje są solidnie wyposażone. Łazienka z prysznicem, internet, parking, plac zabaw, miejsce do grillowania i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Angielski kraków
  Powiedz nam jakie są Twoje cele językowe i ile masz czasu na ich realizację, a my poradzimy Ci która metoda będzie najlepsza dla Ciebie.
Jesteśmy szkołą dla wymagających. Indywidualne podejście do każdego ucznia nie jest w Szkole ARCHER jedynie pustym sloganem. Kursy prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie przez starannie wyselekcjonowanych lektorów dbających o to, aby każdy wykorzystał podczas kursu maksimum swoich możliwości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH usługi kominiarskie - Podkowa Leśna
  Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług kominiarskich zaświadczanych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu opiekę nad spółdzielniami mieszkaniowymi- cykliczne sprawdzanie drożności przewodów kominowych oraz wentylacyjnych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Możemy także zabezpieczyć przewody kominowe oraz wentylacyjne przed gniazdującymi ptakami. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po bliższe informacje na temat naszej propozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0