Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Czyszczenie tapicerki w Poznaniu - soskarcher.pl
  Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej firmy usługowej. Dostarczamy szereg rozwiązań w zakresie usług czyszczących. Konkretniej, działamy z użyciem sprzętu uznanej i profesjonalnej marki Karcher. W zakres naszych usług wchodzi między innymi czyszczenie tapicerki i dywanów oraz wykładzin. Zawsze dbamy o dochowanie pełnej czystości, dzięki czemu nasi klienci cenią nas za profesjonalizm. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. To po prostu bardzo się opłaci.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kamera termowizyjna Warszawa
  Pracownia Badań Termicznych jest nowoczesną firmą zajmującą się świadczeniem usług z wykorzystaniem
aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki głównie do pomiarów temperatury i wilgoci – kamera termowizyjna Warszawa. Podstawowa oferta obejmuje: lokalizacja dziur, wykrywanie wadliwych urządzeń mechanicznych albo elektrycznych, lokalizacja mostków cieplnych, badanie stanu izolacyjności budynków, badanie szczelności i właściwości termicznych dachów, kominków, badanie stopnia zawilgocenia badanie termowizyjne domów przed zakupem. Pracownia prowadzi stałą współprace z sławnymi wewnętrznymi i zagranicznymi wytwórcami aparatury kontrolno-pomiarowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród


3. BST transformatory w Poznaniu
  W miejscowości Czerwonak koło Poznania znajduje się przedsiębiorstwo BST Energetyka. Jesteśmy dystrybutorem transformatorów, muf, głowic, złączek, narzędzi i końcówek. Mufy przelotowe MSTP i MJSTP przeznaczone są do łączenia kabli SN o izolacji papierowej przesyconej syciwem nieściekającym oraz powłoce ołowianej. Mufy przeznaczone do bezpośredniego ułożenia w ziemi, na łuku, pionowo lub poziomo. Po wykonaniu mufy możemy natychmiast przeprowadzić próby napięciowe i oddać przewód do eksploatacji. Doświadczenie i fachowość w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować ogromny standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Interbiuro Sp. z o.o. wykładziny do biur
  Jeżeli przewidują Państwo przystąpić do organizacji biura lub powierzchni komercyjnej, warto pomyśleć o zaangażowaniu profesjonalnego biura architektonicznego, które pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Przedsiębiorstwo Interbiuro z Warszawy sprawi, że projektowane przestrzenie będą efektywne, komfortowe w użytkowaniu i przyjazne pracownikom lub klientom. Świadczymy wielofunkcyjne usługi architektoniczne, projektowe, wykonawcze i nadzorcze. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z wykonaniem każdego zlecenia. Dysponujemy niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem praktycznym. Mamy także ugruntowaną pozycję na rynku. Pełna oferta jest na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Tłumaczenia przysięgłe
  Biuro tłumaczeń MIW zrodziło się we wrześniu dwutysięcznego dziewiątego roku w Warszawie, gdzie do dziś można znaleźć ich siedzibę. Ze świadczeń agencji przekładów MIW można skorzystać w dzielnicy Wesoła i w centrum stolicy, w wieżowcu przy Politechnice Warszawskiej na XII piętrze, albowiem od lipca 2012 r. MIW posiada w tym miejscu swoją drugą lokalizację. Przedsiębiorstwo Przekładów MIW ma w oferuje obfity wachlarz tłumaczeń - oferuje bowiem tłumaczenia ustne symultaniczne np. podczas konferencji i tłumaczenia w wersji "papierowej": zwykłe i przysięgłe. Z biurem MIW współpracuje m.in. tłumacz przysięgły arabskiego, przekładający zazwyczaj dokumenty informatyczne. MIW może zaliczyć do swoich klientów między innymi firmę Honda Poland Sp. z o.o.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.