Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Usługi sekretarskie, wirtualne biuro
  Klienci mają coraz większe wymagania względem produktów, usług, cen i wszystkiego tego, co są w stanie zaoferować im firmy. Nie zwracają już tylko uwagi na ofertę, ale także na samą firmę. Jej doświadczenie, jaki jest z nią kontakt oraz gdzie ma zlokalizowaną swoją siedzibę. Postawmy się na miejscu klienta i wyobraźmy sobie, jak odbieramy prestiżowy adres w centrum Krakowa bądź innego dużego miasta, a jak wygląda dla nas siedziba firmy zlokalizowana pod adresem zameldowania i do tego bez numeru stacjonarnego? Gdy do wyboru mamy którąś z dwóch tego typu firm działających w obrębie tej samej branż, a firma z prestiżowym adresem usługi oferuje w wyższej cenie, chętniej płacimy tę cenę, bowiem mamy wrażenie, że to zdecydowanie bardziej profesjonalna firma. I choćby tak zlokalizowana pod adresem zameldowania miała lepszą ofertę i lepiej sprawdziła się względem interesujących nas usług, tracimy klienta. Wynajem adresu dla firmy i e-biuro to doskonałe rozwiązanie. W szczególności dla mikroprzedsiębiorstw, których budżet nie jest wysoki i nie można nawet marzyć o wynajmie lokalu w centrum miasta, a właścicielowi firmy zależy na profesjonalizmie i uznaniu w oczach klientów. Wirtualne biuro to zdecydowanie mniejszy koszt, a wciąż dostęp do pełnej infrastruktury. Całodobowy dostęp do wszystkich dokumentów oraz rejestrów rozmów, które prowadzi wykwalifikowany personel. Przedsiębiorca ma świadomość, że każdy telefon zostaje odebrany i wykonany, a niecierpiące zwłoki sprawy rozwiązane. Może zatem stawiać na konkurencyjne ceny, bowiem zaoszczędził na tym, co dla innych firm wiąże się ze znacznymi kosztami. Wirtualny sekretariat podejmuje się prowadzenia obsługi telefonicznej kontrahentów, księgowości, spraw kadrowych i płacowych, także doradztwa w razie potrzeby, jak i zarządzania obiegiem dokumentów. Indywidualne dopasowanie oferty pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czy to właścicieli małych firm, czy też korporacji, które również muszą stawiać na optymalizację kosztów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. 3dfly.pl
  3D Fly to firma specjalizująca się w drukowaniu 3D. Istnieje między innymi możliwość wykonania wydruku różnego rodzaju biżuterii czy modeli niezbędnych do celów medycznych, na przykład na podstawie zdjęć rentgenowskich, które są przydatne w planowaniu zabiegów operacyjnych. Ponadto, drukowane są też makiety architektoniczne. Realizacje firmy zostały szczegółowo przedstawione na jej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem 3dfly.pl. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Instalacje elektryczne i kompensacja mocy biernej
  Firma Syntra G.Kozok spółka Jawna, której biuro znajduje się w Skoczowie, przy ulicy Łęgowej 20, świadczy profesjonalne usługi w zakresie naprawy urządzeń gastronomicznych i instalacji elektrycznych. Prace wykonujemy na miejscu, u klienta, w ciągu jednego dnia. Zajmujemy się także sprzedażą części zamiennych oraz tak zwana kompensacją mocy biernej, dzięki której nasi klienci mogą obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o kilka tysięcy złotych miesięcznie. Szczegóły przygotowanej przez nas oferty dostępne są na stronie internetowej syntra.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Sprzątanie w Nowym Sączu
  Jesteśmy firmą, która świadczy usługi z zakresu sprzątania mieszkań, domów jednorodzinnych, biur i wszelkiego rodzaju obiektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzątanie Nowy Sącz po wszelkich remontach, imprezach rodzinnych, czy firmowych, odbywających się w biurze, czy w mieszkaniach. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz dysponując wysokiej jakości sprzętem czyszczącym pomoże nam zagwarantować państwu usługi na najwyższym poziomie. Wszystkich chętnych do współpracy z nami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


5. ATEKO - oferta kalendarzy
  Jesteśmy producentem kalendarzy. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 120 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwar i inne. Szczególnie polecamy limitowaną kolekcję oryginalnych kalendarzy z linii VIP o bogatej tematyce, ciekawych i efektownych wykończeniach oraz oryginalnych opakowaniach. Wykonujemy kalendarz na indywidualne zamówienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.