Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Odpady niebezpieczne
  Proeko to firma z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą świadcząca usługi w zakresie recyklingu odpadów. Jesteśmy jedyną firmą kraju świadczącą usługi na najwyższym poziomie w dziedzinie recyklingu. Zapewniamy odbiór odpadów od naszych klientów, transport, właściwe przechowanie w odpowiednim miejscu, a także utylizacje. Utylizujemy różne materiały i sprzęty – komputerowe, biurowe, chemiczne, materiały niebezpieczne czy szkodliwe. Nie wahaj się ani chwili. Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów!.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia


2. Biuro wirtualne w Warszawie
  Chcesz dać swojej firmie prestiżowy adres? Wybierz centrum Warszawy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego wirtualnego biura. Oprócz świetnego adresu do rejestracji firmy, otrzymasz również wiele innych korzyści. Możesz zlecić nam obsługę Twojej korespondencji, łącznie ze skanowaniem przychodzącej poczty i odsyłaniem w ten sposób przygotowanych dokumentów na skrzynkę elektroniczną. W ten sposób możesz być gdziekolwiek, a i tak za pośrednictwem sieci internetowej, otrzymasz jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Masz możliwość także skorzystać z miejsca do pracy lub przestrzeni konferencyjnych w naszym biurze - zależnie od Twoich potrzeb. Zajmujemy się również odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by uprościć Tobie prowadzenie firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Psycholog online
  Internetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu wszystkich możliwości, jakie dają nowe technologie. Bez zbędnych przygotowań, bez dodatkowego stresu, bez tracenia czasu na dojazd, anonimowo, bezpiecznie i wygodnie.

Serwis e-psychologowie.pl dysponuje zaawansowaną platformą technologiczną umożliwiającą interaktywną pracę z klientem. Można tutaj uzyskać pomoc oraz wsparcie poprzez wymianę wiadomości, prywatny czat, w formie rozmowy internetowej bądź telefonicznej, a także za pośrednictwem wideokonferencji.

Zespół e-psychologowie.pl stanowią doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści z zakresu psychologii (zarówno klinicznej, jak i organizacji pracy). Psychologowie przyjmują klientów przez siedem dni w tygodniu, w różnych godzinach w ciągu dnia, także wieczorami.

Poruszanie się po serwisie e-psychologowie.pl jest niezwykle proste. Wymiana wiadomości pomiędzy klientem a psychologiem odbywa się poprzez wewnętrzny system wiadomości. Spotkania z psychologiem odbywają się w umówionym terminie wybranym przez klienta spośród dyżurów z grafiku psychologa
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Systemy sprzedaży - Polkas
  W dzisiejszych czasach wszystko właściwie opiera się na komputerach. Gdzie się nie spojrzy, wszędzie pełno komputerów. W każdej firmie musi być komputer, gdyż dziś już nikt nie gromadzi danych tylko na papierze. Firma, która zajmuje się właśnie tą branżą w Krakowie to polkas. Firma oferuje nie tylko kasy fiskalne i całe oprogramowanie, lecz również inne urządzenia niezbędne w biznesie, takie jak wagi etykietujące, czy nawet wagi apteczne. Oferta tej firmy obejmuje bardzo szeroki wachlarz usług. Pracownicy polkasu zajmują się takimi sprawami, jak oprogramowanie dla restauracji, czy legalizacja wag.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Biuro tłumaczeń
  Agencja tłumaczeń specjalistycznych Absolutum proponuje wszystkie swe usługi na obszarze całego kraju. Tłumaczymy z dużej liczby języków obcych, dzięki temu każde powierzone zadanie realizujemy bez zwłoki i rzetelnie z całym zaangażowaniem. Kładziemy wielki nacisk na takie elementy: poufność przesłanych wiadomości, doświadczenie, jakość jak też terminowość realizowanych usług. Gwarantujemy wycenę tekstów online. Bez przerwy inwestujemy w zaplecze pracy naszych specjalistów i poszerzamy wachlarz oferowanych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.