Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.malapanda.pl    
Akademia Malucha Mała Panda
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Akademia Malucha Mała Panda - http://www.malapanda.pl
ID w katalogu 4847
Tytuł Akademia Malucha Mała Panda
Url http://www.malapanda.pl
Opis Akademia malucha "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat i realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o język angielski i zajęcia plastyczne. Zajęcia pozwalają rozwinąć umiejętności twórcze dzieci. "Mała Panda" została zorganizowana jak żłobek i przedszkole. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Zapraszamy też dzieci z okolicznych miejscowości (Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Podkowa Leśna, Milanówek).
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe żłobek   przedszkole   Brwinów   Grodzisk Mazowiecki   Pruszków   akademia malucha   mała panda   Podkowa Leśna   Milanówek
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkola prywatne w Krakowie
  Czy szukasz naprawdę fachowego przedszkola w Krakowie, w którym Twoje dziecko mogłoby nie tylko przebywać pod fachową opieką, ale i dbać o swoje zainteresowania? Krakowskie przedszkole sportowo-taneczne Fair Play jest w takim wypadku dokładnie tym, czego szukasz. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wychowywanie najmłodszych przez aktywność fizyczną, która wzbogaca i umacnia osobowość każdego malucha. Za wszelką cenę dążymy do tego, aby czas spędzony u nas nie był dla naszych wychowanków czasem straconym, i aby mogli oni po prostu świetnie się u nas bawić. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich rodziców wraz z ich pociechami!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Przedszkole Montessori w Warszawie na Mokotowie
  Przedszkole dla maluszków w wieku od 2,5 do 6 lat. Całodzienna opieka wychowawczyń, zajęcia ogólnorozwojowe, tak i dla dzieci niepełnosprawnych w klasach integracyjnych wg zasad Marii Montessori. Zajęcia mające na celu edukacje, ćwiczenia ruchowe i ćwiczenia plastyczme i muzyczne. Placówka przedszkolna zapewnia nie tylko opiekę, ale jest również najprawdziwszą nauką życia i przyjaźni dla dzieci. Zasady Marii Montessori sprawiają że maluchy uczą się służyć pomocą, zakańczać rozpoczętą pracę, szanować prawa innych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


3. Dzieci, przedszkole
  Przedszkole 126 - Różanka. Jesteśmy jednym z wrocławskich przedszkoli, zlokalizowanym w północnej części miasta. Należymy do Dolnośląskiej sieci placówek promujących ekorozwój. Zapraszamy...
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Prywatne przedszkole w Gnieźnie
  Zabawa, nauka i śmiech - to i wiele więcej może przeżyć Twoja mała pociecha w niepowtarzalnym przedszkolu - Zabawy mistrzów. Dobry humor, rozwój talentów, nauka angielskiego oraz muzyka, wpłyną pozytywnie na rozwój Waszego dziecka. Uczymy się wraz z dziećmi i dobrze przyjmujemy każde wyzwanie. Staramy się, aby każde z dzieci czuło się wyjątkowe. Jeśli jeszcze nie wybrałeś przedszkola, bądź nie możesz się zdecydować, szczerze i z czystym sumieniem polecamy nas. Przedszkole czynne od 6:00 do 17:00.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. ELFIK Żłobek prywatny w Sosnowcu
  Dzieci kochają przebywać w Centrum Zabawy i Rozwoju "Elfik" z siedzibą w Sosnowcu. Z pomocą naszych doświadczonych pedagogów czują się bezpiecznie, bawią się i uczą nowych rzeczy. Pracujemy w oparciu o nasz sprawdzony, autorski program. Prowadzimy żłobek oraz przedszkole. Zapraszamy ponadto do rejestrowania Pociech na nasze popołudniowe zajęcia dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, a ponadto organizowania u nas urodzin oraz innych imprez. Mamy nadzieję, iż Państwa Dziecko poczuje się u nas radosne. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia jakiej, zapraszamy serdecznie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0