Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nutki.edu.pl    
Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 4 głosach
Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki - http://www.nutki.edu.pl
ID w katalogu 4865
Tytuł Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki
Url http://www.nutki.edu.pl
Opis Państwa dziecko będzie u nas radosne i muzykalne.

Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 17:30 (istnieje możliwość zmiany godzin pracy na prośbę rodziców)
Opieką, wychowaniem i edukacją dzieci zajmuje się wykwalifikowana kadra.
Przedszkole zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych, dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Przedszkola
Kultura i sztuka > Muzyka
Słowa kluczowe Przedszkole   Wołomin   niepubliczne   prywatne   muzyczne   taneczne   wesołe   nutki
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Przedszkola
1. Przedszkole Wilanów
  Przedszkole prywatne Magic Fish to niepaństwowa placówka przedszkolna w Warszawie. Zaprojektowaliśmy własny system edukacyjny, który opiera się na rozwoju po przez zabawę co zaowocowało powstaniem profilowanego przedszkola językowo-artystycznego.

W naszej placówce nie uczy się w standardowy, państwowy sposób. Sprawdzone programy bajko-terapii dają możliwość uczenia się kontrolowania własnych emocji. Ponad to już w wieku przedszkolnym uczymy języka angielskiego, co daje dzieciom gruntowny start w kolejnych etapach życia.

Chcemy aby maluchy nie musiały się uczyć języka angielskiego w przyszłości na siłę to też w Magic Fish język angielski stosowany jest codziennie aby dzieci mogły go w naturalny sposób przyswoić.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Spis przedszkoli publicznych, prywatnych, nianie i opieka nad dzieckiem | Promocja przedszkola -
  Obszerna baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie najlepszej opieki dla ich dzieci. Serwis dzięki któremu dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa województw dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez potencjalnych klientów. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmów z danego obiektu. Promuj swoje przedszkole za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Przedszkole w Gliwicach
  Nasze przedszkole Gliwice jest jednym z niewielu jeszcze przedszkoli anglojęzycznych,w którym dzieci od najmłodszych lat wprowadzane są w świat języka angielskiego w naturalny sposób, aby stał się on częścią ich codziennego życia. Jak powszechnie wiadomo, dzieci są ciekawe świata,dlatego też przez swobodną zabawę i bez żadnego stresu i obciążeń mogą przyswajać sobie ten język. Zajęcia w naszym przedszkolu prowadza zarówno pedagodzy jak i lektorzy języka angielskiego,którzy zwracają się do maluchów tylko w tym języku. Jeśli ktoś z Państwa pragnie zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


4. Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie
  Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie (Nowej Iwicznej) powstało by pomóc rodzicom w wychowaniu ich pociech. Od początku postawiliśmy na wysoką jakość naszych usług, oraz przystępne ceny. Nasza kadra dydaktyczna to sami specjaliści
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola


5. Przedszkole Niepubliczne Wesołe Krasnale Warszawa Ursynów
  Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju wszystkim wychowankom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań oraz zdolności. A wszystko to w klimacie wzajemnego szacunku i zaufania.
Przedszkole to miejsce przeznaczone dla dzieci od 20 miesiąca życia do 5 lat. Miejsce, gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek tylko na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dnie. Dzieci poniżej 2,5 roku życia zapraszamy do grupy Małych Krasnali.

Staramy się, aby dla tych najmłodszych Przedszkole było drugim, równie bezpiecznym domem, zaś dla starszych dzieci miejscem, które oferuje liczne atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

Z myślą o samopoczuciu najmłodszych stworzyliśmy program w taki sposób, aby nic dziecku nie narzucać, ale sprawić by czuło się szczęśliwe i wiedziało, że w każdej z opiekunek ma prawdziwe oparcie. Program ten został opracowany przez grono współpracujących z nami pedagogów i psychologów, pod kątem jak najlepszego rozwoju intelektualnego i ruchowego Waszych dzieci.

Chcemy pomóc wychować Państwu zdrowe, aktywne, wrażliwe i samodzielne dzieci, które już od najmłodszych lat posiądą zdolność radzenia sobie z drobnymi i większymi problemami.
Zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Przedszkola
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0