Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.polishproduct.pl    
Certyfikaty Polish Product
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Certyfikaty Polish Product - http://www.polishproduct.pl
ID w katalogu 4966
Tytuł Certyfikaty Polish Product
Url http://www.polishproduct.pl
Opis Żyjemy w czasach, w których POLSKIE FIRMY jak i POLSKIE PRODUKTY stają się coraz bardziej uznawane i poszukiwane na rynkach światowych.
Certyfikat Polish Product, stanowi potwierdzenie autentyczności Polskości Firmy czy Produktu.
Cały program wraz z certyfikatem jest organizowany w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku krajowym. Otrzymując certyfikat, mogą Państwo posługiwać się nim na wszystkich nośnikach reklamy, jak papier firmowy, wizytówki, strona internetowa Państwa Firmy, czy w wypadku zakwalifikowania produktu, bezpośrednio na nich, bądź na ich opakowaniu.
Polish Product to czytelny znak rzetelności dla kontrahentów na rynku krajowym oraz firm z całego świata, szukających partnerów biznesowych czy produktów. Polish Product to też prestiżowe wyróżnienie skierowane dla odkryć o Polskim Rodowodzie.
Wszystkie nazwy produktów z listy produktów regionalnych UE są zastrzeżone, a wyłączność na produkcję i nazwę popularnego towaru może być warta nawet dziesiątki milionów euro rocznie. Produkty tego typu są coraz bardziej poszukiwane na europejskim rynku, a do ich promocji istnieje możliwość wykorzystania środków unijnych. Pamiętajmy, że produkty z listy produktów certyfikowanych znakiem Polish Product otrzymują również prawo do wykorzystywania specjalnego logo Polish Product sprawiając, iż bez zbędnych dla niektórych nieosiągalnych procedur unijnych są rozpoznawalne na rynkach UE. Badania marketingowe potwierdziły, ze towary wyróżniające się czytelną informacją o krajowym pochodzeniu cieszą się o wiele większą popularnością u polskiego konsumenta, od towarów pozbawionych tego czytelnego wyróżnika.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe Certyfikat   wyróżnienie   promocja   ekologia   nagroda laureaci   laureat   polish product   polski produkt   dotacje   polskie produkty   polskie firmy
Data Nov 5, 2009
Imię kontaktowe Mateusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. GOLF - wiemy co w trawie piszczy
  Portal golfowy tworzony przez redakcję magazynu GOLF. Na rozbudowanej stronie znajdziesz: TV Golf, wiadomości, porady, artykuły o sprzęcie, podróżach, zawodowcach i wiele innych informacji redagowanych przez najlepszych specjalistów.GOLF - wiemy co w trawie piszczy
Portal golfowy to źródło wiedzy i informacji odnośnie golfa.Jako pierwsi stworzyliśmy znane wszystkim golfistom czasopismo Golf, które pozostaje naszym sztandarowym produktem. Najstarszy i nieprzerwanie ukazujący się magazyn golfowy
*Pierwsze Reguły Gry w Golfa zostały wydane oczywiście przez nasze wydawnictwo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Hobby i rozrywka > Sport


2. Apartamenty - sunandsnow.pl
  Nasza firma działa w branży turystyczno noclegowej od bardzo dawna. W efekcie tego firma Sun And Snow jest jednym z największych operatorów w Polsce, która efektywnie i sprawnie zarządza apartamentami w popularnych miejscach wypoczynkowych i większych miastach. Współpracujemy z właścicielami apartamentów godnych polecenia i zaufania, dlatego znajdując na naszej stronie nocleg mają Państwo pewność spędzenia przyjemnych chwil w komfortowych warunkach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Lubelskie Wydarzenia - Kurier Lubelski
  Internetowe wydanie dziennika regionalnego Kurier Lubelski. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki.

Czytaj najnowsze informacje z dziennika Kurier Lubelski. Ostatnie wydarzenia, ciekawe poradniki, reportaże i opinie na przeróżne tematy.

Dziennik regionalny wydawany przez Polskapresse. Powstaje przy współpracy z brytyjskim dziennikiem The Times. Ukazuje się w kilku wydaniach. Kurier Lubelski cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Ślub i Wesele
  Planowanie ślubu i organizacja wesela to bardzo pracochłonne zadanie, zwłaszcza jeśli chcemy, aby ten dzień pozostał niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla nas, ale także dla tych, którzy będą go przeżywać razem z nami. Ceremonia w kościele, orkiestra weselna, fotograf, fryzura, usadzenie gości przy stołach, suknia, dekoracja kościoła, każdy szczegół wymaga gruntownego zaplanowania. I tu z pomocą przychodzi nasza strona, na której znajdziesz wszystko – od propozycji fryzur ślubnych przez przykładowe podziękowania dla rodziców aż po spis usług ślubnych, które zajmują się obsługą wszystkich ceremonii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Koncern kosmetyczny www.lorealparis.pl
  L’Oréal jest światowym koncernem kosmetycznym, który swoje działanie rozpoczął w 1909 roku. Założycielem marki był Eugene Schueller, który jako pierwszy opracował formułę koloryzacji włosów na blond. Starania producentów zostały bardzo szybko docenione, a kosmetyki na dzień dzisiejszy sprzedawane są aż w 130 państwach na całym świecie. Firma powstała i w dalszym ciągu ma swoja siedzibę w Clichy we Francji. Niezmiennie również stara się sprostać potrzebom konsumentów, aby produkty były odpowiednie dla każdego typu skóry i walczyły z wieloma mankamentami urody. Firma włącza się również we współprace z klientami, oferuje na swojej stronie profesjonalne rady dotyczące makijażu i stylizacji na każdą okazje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0