Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fotourbanek.pl    
Fotografia ślubna ... Zdjęcia ślubne... Wideofilmowanie | FotoUrbanek
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Fotografia ślubna ... Zdjęcia ślubne... Wideofilmowanie | FotoUrbanek - http://www.fotourbanek.pl
ID w katalogu 5048
Tytuł Fotografia ślubna ... Zdjęcia ślubne... Wideofilmowanie | FotoUrbanek
Url http://www.fotourbanek.pl
Opis Wykonujemy wyjątkowe artystyczne zdjęcia ślubne. Nasza fotografia ślubna jest pełna emocji, które na zawsze zapamiętujemy dla Was. Fotografia ślubna ukazująca okiem obiektywu niezapomniane chwile w niezapomniany sposób. Profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujemy zdjęcia ślubne podczas przygotowań, ceremonii, pleneru zabawy. Fotografia ślubna którą zapamiętasz. Reportażowe zdjęcia ślubne. Oferujemy również wideofilmowanie. Fotografia ślubna to pasja i sposób na życie. Reportażowe zdjęcia ślubne wykonywane przez dwóch fotografów - obserwatorów - rejestrujących pełne emocji wydarzenia za pomocą okiem obiektywu.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Słowa kluczowe fotografia ślubna   zdjęcia ślubne   wideofilmowanie   videofilmowanie   fotografia slubna   fotograf na ślub   fotografie ślubne   fotograf ślubny   fotografia   zdjęcia   reportaż ślubny   Wrocław   Warszawa   Katowice   Poznań   studniówki
Data Nov 12, 2009
Imię kontaktowe Mirek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Zdjęcia biznesowe - Katowice
  Fotografia Patryk Pohl to nie tylko marka znana w branży, ale przede wszystkim gwarancja otrzymania usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wykorzystaniu doskonałego sprzętu, wieloletniego doświadczenia oraz fachowego podejścia do klienta, możemy zaoferować zdjęcia niebanalne i utrzymane w nowoczesnych konwencjach artystycznych. Zajmujemy się przede wszystkim fotografią produktową, świadcząc swoje usługi w całej Polsce. Zaciekawionych zaprezentowaną propozycją gorąco zapraszamy do prędkiego wejścia na naszą stronę internetową, jako, że to tam właśnie znajdą Państwo mnóstwo drobiazgowych danych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


2. rallyart.pl - dokumentacja wydarzeń, sport, imprezy firmowe, plenery
  Przygotujemy fotografie z imprez firmowych, wykonamy reportaż. Zaprojektujemy także grafikę firmową oraz stronę www. Zobacz co potrafimy.

Wieloletnie doświadczenie jako reportażystów sportowych gwarantuje uchwycenie kluczowych momentów z najciekawszej perspektywy.

Zdjęcia wykonujemy w technologii zarowno cyfrowej (Nikon i Canon) z pełnym zakresem ogniskowych (10-400mm) jak i analogowej: mało- i średnio obrazkowej (Nikon, Canon, Minolta, Weltaflex). Fotografie przekazujemy opcjonalnie z opisem w standardzie IPTC lub bez, na płycie CD/DVD lub dla pilnych zleceń równolegle także ftpem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obsługi fotograficznej.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Fotografia ślubna we Wrocławiu - EXCITE STUDIO • Zdjęcia ślubne.
  Fotografia ślubna, tworzona z klimatem - Excite Studio - stylowe fotografie ślubne Dolnośląskie . Staram się aby moje fotki ślubne odzwierciedlały piękno danej chwili . Unikalne fotografie plenerowe, stanowią niesamowitą pamiątkę na całe życie . Zdjęcia podczas ceremonii to wyjątkowe chwile i zawsze pokazuję w nich to co najpiękniejsze: emocje . Realizuję także inne zamówienia, takie jak: fotografia reportażowa . Piękna fotografia, to złapanie chwili która przemija w ułamku sekundy. Gwarantuję najwyższą jakość fotografii oraz duże formaty. Oferuję także trwałe unikalne albumy ślubne, które w wyjątkowy sposób pokazują ten jeden dzień. Sesja plenerowa – zwykle w ogrodzie tworzona jest w wyjątkowym klimacie. Zapraszam.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Regiony , miasta > Dolnośląskie


4. Wirtualny spacer
  Ogólnopolski Portal Wycieczek Panoramicznych umożliwia wirtualny spacer po Polsce bez wychodzenia z domu. Panoramiczne zdjęcia zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, prezentacja instytucji publicznych w danym mieście, firm, ulic, placów i parków. System do automatycznej prezentacji pnoramicznej pozwala na wirtualny spacer po w/w obiektach poprzez przechodzenie z jednej panoramy na drugą. Przybliżanie obiektów do dowolnych rozmiarów oraz prezentację ruchomych obiektów w formie filmu.
Jest to największy zbiór interaktywnych prezentacji panoramicznych w polskim internecie. Łączna ilość panoram w wirtualnym kraju, już w 2009 roku przekroczyła 20 000. Docelowo w planach jest połączenie za pomocą wirtualnych panoram sąsiadujących gmin, miast, województw, a w późniejszym czasie sąsiednie kraje.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Internet > Reklama i marketing


5. Kurs fotografii - Taida
  Firma TAIDA zaprasza na warsztaty i kursy fotografii organizowane dla osób prywatnych oraz firm, prowadzone przez doświadczonych fotografów. Warsztaty fotograficzne obejmują wiele różnych dziedzin: fotografia portretowa, przyrody, sportowa, fotoreportaż, obróbka cyfrowa zdjęć. Organizujemy kursy fotografii prowadzone w plenerze w kraju, jak i za granicą. Udzielamy indywidualnych lekcji oraz konsultacji fotograficznych. Realizujemy sesje portretowe, ślubne oraz inne zlecenia fotograficzne.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0