Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.artdent-slubice.pl/     Implanty zębów 0.00 z 5 0
Implanty zębów - http://www.artdent-slubice.pl/
ID w katalogu 5059
Tytuł Implanty zębów
Url http://www.artdent-slubice.pl/
Opis Prywatna Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna Artdent oferuje implanty zębów, protetykę, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą. Artdent dysponuje szeroką ofertą implantów dzięki czemu można dostosować rodzaj implantu stomatologicznego indywidualnie dla każdego pacjenta. Streamline Bränemark System, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, czyni firmę Nobel Biocare atrakcyjnym partnerem w dziedzinie implantologii stomatologicznej.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe implanty   chirurgia stomatologiczna   artdent   stomatologiczno   protetyka   stomatologia   zachowawcza   klinika   implantologiczna
Data Nov 13, 2009
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA :: psycholog online
  Internetowa Poradnia Psychologiczna (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim domu. Szukasz pomocy psychologicznej? To miejsce powstało z myślą o Tobie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Gwarantujemy anonimowość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Snuper - Zakupy grupowe | Polujemy na okazje
  W serwisie prezentowane są wszystkie oferty zakupów grupowych. Bardzo łatwo złapać okazję właśnie dla siebie. Rabaty nawet do 90%! Snuper to agregator okazji, dzięki któremu najlepsze promocje są w zasięgu ręki. Fitness czy zabiegi upiększające zawsze tańsze przynajmniej o połowę ceny. Dodatkowo bardzo popularne są oferty restauracji i hoteli. Hotelarze znaleźli sposób na zapełnienie pokoi poza sezonem. Sprzedają noclegi z bardzo dużymi zniżkami. Skorzystanie z grupowych zakupów to świetna okazja do spędzania kilku miłych chwil, w dotychczas nieznanym miejscu. Zakupy grupowe to nowy trend i wielki hit roku 2010 roku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Www.vismed.com.pl
  Krakowskie centrum medyczne Vis Med oferuje profesjonalne konsultacje w zakresie stomatologii, ortopedii, fizjoterapii, chirurgii oraz wielu innych ważnych dziedzin. Zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie branżowe i stosuje nowoczesne metody ze świata medycyny. Centrum dodatkowo prowadzi własny sklep medyczny ze sprzętem medycznym, takim jak na przykład wózki inwalidzkie, kule itp. Oferta obejmuje również wiele ciekawych promocji (np. darmowe badania dentystyczne).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Psychoterapeuta w Krakowie - psychoterapiaprofesjonalna.pl
  Oferta profesjonalnego psychoterapeuty z Krakowa. Na psychoterapię możecie Państwo zapisać się u certyfikowanego specjalisty, który wyprowadza pacjentów z uzależnienia, z niskiego poczucia własnej wartości, z depresji, czy nawracających lęków. Psychoterapia osób dorosłych uwzględnia problemy w sposób holistyczny. Macie Państwo szansę trwałej zmiany niekorzystnych nawyków pod okiem specjalisty. Szczegóły oferty oraz możliwość kontaktu znajduje się na witrynie internetowej na którą zapraszamy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. ULTRAMEDIC badania okresowe bielsko
  W Bielsku - Białej mieści się Centrum Medyczne Ultramedic, jakie na rynku działa od 1997 roku. Mamy: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią. Wykonujemy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników oraz kierowców. Przyjmujemy osoby dorosłe oraz dzieci. W celu umówienia się na wizytę do specjalisty prosimy o kontakt telefoniczny. Pełna propozycja oraz spis lekarzy znajduje się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0