Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.acces.pl     Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń 0.00 z 5 0
Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń - http://www.acces.pl
ID w katalogu 5175
Tytuł Oprogramowanie dla biur tłumaczeń | Zarządzanie projektami w biurze tłumaczeń
Url http://www.acces.pl
Opis Oprogramowanie dla biur tłumaczeń. System zarządzania projektami w biurze tłumaczeń - TOPManager 2010. Podstawową funkcją programu jest rejestrowanie zleceń na tłumaczenia otrzymywane od klientów, przekształcanie zleceń w zadania (tłumaczenia,weryfikacje,uwierzytelnienia itp) oraz przekazywanie zadań do realizacji wybranym podwykonawcom. Program pełni również funkcję kontrolną terminów wykonania i płatności. Można wystawiać umowy o dzieło podwykonawcom (także rachunki) oraz drukować z zastosowaniem szablonów użytkownika programu. Projekty i zadania można klonować lub tworzyć z wcześniej zapisanego wzorca. Istnieje możliwość tworzenia cenników indywidualnych dla klientów z którymi wynegocjowano inne stawki niż podstawowe.
Program może działać w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej z bazą danych na serwerze lokalnym lub zdalnym.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe oprogramowanie dla biur tłumaczeń   programy dla biur tłumaczeń   translation office projects manager   tłumacz   tłumaczenia   biuro tłumaczeń   projekt   projekty   zarządzanie projektami   agencja tłumaczeń   project   program   biura tłumaczeń   system dla biur tł
Data Nov 24, 2009
Imię kontaktowe Marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Program do Restauracji za Darmo - Barfitter
  Barfitter to jakościowy program do gastronomii (darmowy). Nie pobieramy absolutnie żadnych opłat za korzystanie z oprogramowania do klubu, baru, restauracji. Gwarantujemy wiele ciekawych funkcji, a mianowicie kontrolowanie gotówki, cen produktów, tworzenie statystyk sprzedaży (dziennych, miesięcznych). Nasz program służy przede wszystkim do przyśpieszania obsługi klienta i do rejestrowania czasu pracy restauracji. Przez to zdobywanie Państwo znacznie lepszą pozycję w branży. Mamy wiele pozytywnych opinii od dotychczasowych użytkowników.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Forum o systemie MeeGo
  Platforma oprogramowania MeeGo, działająca na urządzeniach o najwyższej

wydajności, dostarczy szeregu doświadczeń związanych z Internetem, informatyką i

komunikacją, oferując bogatą wizualnie grafikę, wielozadaniowość, możliwości

multimedialne i najwydajniejszą pracę aplikacji. Ponieważ MeeGo działa na wielu

typach urządzeń, użytkownicy mogą zachować swoje ulubione aplikacje nawet w

przypadku zmiany komputera czy smartfona, dzięki czemu ich użycie nie jest

ograniczone do jednego rodzaju urządzenia czy urządzeń pochodzących od konkretnego

producenta.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Internet > Fora internetowe


3. Tworzenie oprogramowania
  ITSelect jest firmą świadczącą usługi z ogólnie rozumianej branży informatycznej. Przede wszystkim, organizuje ona kursy w bardzo szerokim zakresie, pozwalające na zwiększenie kwalifikacji nauczycieli czy też osób pracujących na ważnych stanowiskach w różnych przedsiębiorstwach. Dodatkowo oferta zawiera także tworzenie oraz wdrażanie aplikacji, które w wielu kwestiach bardzo usprawniają organizację pracy w każdym przedsiębiorstwie. Dopiero dzięki takim usługom można w pełni zacząć korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą nowoczesna technika.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Http://caddotacje.pl/
  Specjalizujemy się w dotacjach unijnych. Naszą specjalnością są branże: energetyka i instalacje przemysłowe, elektronika, edukacja i badania, biura projektowe i doradcze, przemysł stoczniowy, maszyny i urządzenia, motoryzacja i transport. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu dotacji zapraszamy. Wystarczy wypełnić formularz. Wygodnie i prosto. Uzyskanie dotacji na rozwój firmy i innowacyjne rozwiązania nie jest skomplikowany. Z naszą pomocą zdobędziesz pieniądze.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Darmowe programy
  Witryna softpedia.net.pl oferuje zbór darmowych, testowych oraz płatnych aplikacji. Z wcześniej wymienionych, w bazie serwisu znajdują się także sterowniki, oraz spolszczenia, wszystko to oczywiście w najnowszych wersjach. baza serwisu jest aktualizowana codziennie. Każdy program jest dokładnie opisany, oraz przydzielony do odpowiedniej kategorii, tak aby jego wyszukiwanie było jak najprostsze. Dodatkowo wyszukiwarka na stronie, znacznie skraca ten proces. Programy, takie jak: nero, avast, skype, gadu-gadu, fraps, teamspeak, czy też utorrent to podstawa serwisu, nie może ich zabraknąć. Dzięki serwerowi dedykowanemu, strona ładuje się błyskawicznie, a pobieranie niektórych plików, znajdujących się na serwerze, jest limitowane łączem użytkownika.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0