Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.podwodnepejzaze.pl    
Zakładanie akwariów
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Zakładanie akwariów - http://www.podwodnepejzaze.pl
ID w katalogu 5206
Tytuł Zakładanie akwariów
Url http://www.podwodnepejzaze.pl
Opis Projektowanie i zakładanie akwariów w stylu Nature Aquarium. Budujemy akwaria morskie, rafowe, słonowodne, słodkowodne, a także terraria i paludaria. Naszą specjalnością jest utrzymanie akwariów w domach i biurach naszych klientów, projektujemy akwaria w restauracjach, klubach, miejscach publicznych. Posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie akwarystyki morskiej i słodkowodnej, poparte udziałem w międzynarodowych konkursach akwarystycznych.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Hobby i rozrywka > Akwarystyka
Słowa kluczowe akwarium   środowisko   ryby   pejzaże
Data Nov 26, 2009
Imię kontaktowe Anna Nowakowska
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
1. In-Designer - projektowanie wnętrz
  in-Designer to autorska pracownia projektów wnętrz, która świadczy swe usługi na terenie śląska, jak i całego kraju.

Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie. Połączenie sztuki z wiedzą architekta pozwala nam sprawnie działać w branży.
Odnajdujemy się w każdym stylu architektonicznym. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Inwestora oraz skrojenie wnętrza pod Jego styl. Zachowując jednocześnie świeżość oraz indywidualizm. Rozwiązujemy układy funkcjonalne oraz ergonomię wnętrz.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


2. Decozone
  Oferujemy niezliczone obrazy drukowane na płótnie, naciągnięte na krosno malarskie. Obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie.Obraz po wydruku jest zabezpieczony wysokiej klasy werniksem, co sprawia ,że obraz nie traci jaskrawości kolorów pod wpływem słońca. Dodatkowo tworzymy szablony malarskie i naklejki na ścianę, wybierz dekorację ścienną odpowiednią dla Twojego wnętrza.Nasze produkty gwarantują spektakularny efekt dekoratorski bez wychodzenia z domu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


3. Sztukateria wewnętrzna i zewnętrzna Decor System - Producent sztukaterii. Sztukaterie, ornamenty, or
  Sztukateria – Fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze - zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy,
faseta, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, przypodłogowe, dekoracyjne, fasety, profile, poliuretanowe, gipsowe, wystrój, wnętrz, mieszkań, aranżacja, aranżacje, kolumny, architektoniczne, greckie, gipsowa, styropianowe, styropianowa, sztukaterie, sztukaterii, sztukatorstwo - to elementy z charakterem, które zmienią Twoją przestrzeń.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


4. Malowanie mieszkań
  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie malowania mieszkań. Swoje usługi kierujemy do osób mieszkających na terenie Warszawy lub jej okolic, które chcą odnowić swoje domu. Zapewniamy skrobanie starych farb, naprawę pęknięć i rys, zabezpieczanie folią oraz malowanie ścian, pokoi, grzejników, elewacji, dachów, drzwi oraz balustrad. Malujemy za pomocą różnych, nowoczesnych, technik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie fachowemalowanie.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


5. Architekt Warszawa projektowanie wnętrz
  Oferta w zakresie projektowania wnętrz i mebli - studio architektoniczne CM Architekci Warszawa. Profesjonalne, niepowtarzalne i i indywidualne podejście naszych architektów do każdego projektowanego wnętrza. Nasza firma koordynuje działania ekip wykonawczych, aby efekt końcowy był zgodny z projektem. Nasze studio architektoniczne tworzą doświadczeni architekci i projektanci wnętrz. Kontrahentów z całej Europy zapraszamy do kontaktów z firmą CM Architekci.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0