Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.aglomeracja.net     Mieszkania Katowice 0.00 z 5 0
Mieszkania Katowice - http://www.aglomeracja.net
ID w katalogu 523
Tytuł Mieszkania Katowice
Url http://www.aglomeracja.net
Opis Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku, specjalizacja sprzedaż mieszkań, inwestycyjny zakup mieszkań ale również:sprzedaż i wynajem apartamentów, wynajem lokali handlowych, sprzedaż, wynajem nieruchomości komercyjnych, działki budowlane. Szanujemy czas i komfort psychiczny naszych klientów dlatego oferty selekcjonujemy tak by najlepiej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe Mieszkania Katowice
Data Jul 27, 2008
Imię kontaktowe Marian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Giełda Nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe, Kalisz, Ostrów Wlkp.
  Nieruchomości Kalisz, Ostrów Wlkp, Pleszew. Kupno, sprzedaż, wynajem, dzierżawa. Domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe. Ogłoszenia biur nieruchomości, bezpłatne ogłoszenia indywidualne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


2. Strona Główna - Delta - Powierzchnie do wynajęcia
  Firma DELTA oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra. Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. wynajem mieszkań
  Stancje-online.pl to baza stancji, w której znajdziesz tanią stancję w każdym zakątku Polski. Wynajmij swoją stancję za pomocą oferty w serwisie stancje-online.pl.


Serwis internetowy stancje-online.pl, którym zarządza firma itheaz.com powstał w celu gromadzenia ofert wynajmu domów, mieszkań oraz pokoi i tym samym udostępnianiu ich osobom zainteresowanym najmem. Celem serwisu jest maksymalne uproszczenie wyszukiwania ofert a jednocześnie wysoka ich trafność.

Serwis powstały na początku 2009 roku i dąży do zbudowania jednej z największych baz wynajmu domów, mieszkań, pokoi w Polsce. Oferty zamieszczone w portalu stancje-online.pl są również widoczne w wielu portalach z dziedziny nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Domy w Wieliczce
  Savan Investments Sp. z o. o. to spółka inwestycyjna, której udziałowcami są osoby o kilkuletnim doświadczeniu w inwestycjach mieszkaniowych domów i mieszkań.
Spółka reprezentuje w 100% kapitał polski, który wynosi 1.680.000 zł.
Specyfiką Savan jest operacyjne zarządzanie działalnością przez jej udziałowców. Gwarantuje to tożsamość celów właścicieli i kadry zarządzającej oraz bezpośrednie, osobiste kierowanie każdą inwestycją.
Strategia Spółki zakłada realizacje domów i mieszkań o ponadczasowym charakterze architektonicznym i najwyższej jakości wykonania. Średnioterminowa strategia przewiduje skoncentrowanie działalności Spółki w gminie Wieliczka.
Flagową inwestycją Savan jest zrealizowane Osiedle Dębowe – kompleks 29-ciu wolnostojących domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia. Osiedle położone jest na obszarze 4 hektarów w Wieliczce-Śledziejowicach, dwa kilometry od granicy Krakowa, 20 minut samochodem od jego centrum. Domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów. Osiedle Dębowe stanowi urbanistyczną całość na którą składają się domy, system dróg wewnętrznych i chodniki wraz z oświetleniem.
Obecnie Spółka realizuje w Wieliczce Kamienicę Reymonta 1 – budynek mieszkalno-usługowy położony w historycznym centrum Wieliczki, przy Rynku Górnym na ulicy Reymonta 1. Budynek zaprojektowano zgodnie z wymogami konserwatorskimi – wyglądem i kolorystyką nawiązuje do dawnego stylu obiektów wielickich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Nowoczesne działki w Szczecinie
  Jesteśmy firmą trudniącą się pośrednictwem i doradztwem w zakresie nieruchomości. Oferujemy fachowe i pełne usługi w zakresie wszystkich elementów rynku nieruchomości, jak na przykład domy, działki oraz mieszkania. Jesteśmy z Państwem w toku całego biegu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania ustaleń umowy, aż do chwili finalizacji transakcji. Nasze biuro gwarantuje bezproblemową i sprawną obsługę w każdym aspekcie. Serdecznie zapraszamy do nas.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0