Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.aglomeracja.net    
Mieszkania Katowice
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Mieszkania Katowice - http://www.aglomeracja.net
ID w katalogu 523
Tytuł Mieszkania Katowice
Url http://www.aglomeracja.net
Opis Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku, specjalizacja sprzedaż mieszkań, inwestycyjny zakup mieszkań ale również:sprzedaż i wynajem apartamentów, wynajem lokali handlowych, sprzedaż, wynajem nieruchomości komercyjnych, działki budowlane. Szanujemy czas i komfort psychiczny naszych klientów dlatego oferty selekcjonujemy tak by najlepiej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe Mieszkania Katowice
Data Jul 27, 2008
Imię kontaktowe Marian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych Markons
  Chcielibyśmy zachęcić wszystkich tych, którzy chcieliby kupić mieszkanie w Nowym Sączu do tego, aby zaszli na stronę internetową www.Markons.pl, ponieważ można znaleźć na niej bardzo interesującą ofertę deweloperską. Na dużą uwagę zasługuje przede wszystkim to, iż mieszkania są eleganckie, nowoczesne, dobrze zlokalizowane, a jednocześnie korzystne cenowo. Ponadto na stronie www można znaleźć ofertę dot. remontów oraz budowania obiektów mieszkalnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. zarządzanie nieruchomościami
  Oferujemy usługi w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami
Oferujemy pełną obsługę w zakresie administracyjnym , technicznym oraz podatkowo - finansowym i prawnym.
Utrzymujemy nieruchomości w stanie nie pogorszonym stale podnosząc ich wartość poprzez modernizacje dążąc do minimalizacji opłat eksploatacyjnych i zaliczek , a w przypadku obiektów komercyjnych do zwiększania dochodu właścicieli.
Zakładamy wspólnoty mieszkaniowe i przejmujemy nieruchomość od dewelopera.
Nasi prawnicy doradzą Państwu w sprawach ogólnoludzkich w ramach Kodeksu Cywilnego oraz w tematach związanych z nieruchomościami począwszy od zakupu i budowy do zarządzania gotową nieruchomością, a także zbycia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Domy Zabierzów Bocheński
  Piękne skupisko domków jednorodzinnych. Znajduje się nad brzegiem ośrodka wodengo. Osiedle usytuowane jest blisko Niepołomic i Krakowa. W w naszej ofercie ogrzewanie podłogowe, strzeżone osiedle w pobliżu znajduje się ośrodek zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domków.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Biura do wynajęcia Warszawa
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowych do wynajęcia. Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualnie dostosowane propozycje lokali dopasowanych do jego potrzeb, dzięki temu może skupić się na swojej głównej działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Wynajmowanie magazynu
  Współcześnie polski rynek magazynowy dostarcza nowoczesne możliwości najemcom parków logistycznych. Jeśli spółka wymaga nowoczesnej powierzchni magazynowej, gdzie systemy technologiczne wybiegają poza normy typowych magazynów w parkach logistycznych, dobrym wyjściem jest magazyn na zamówienie. Magazyny na zamówienie zwane też obiektami bulld2suit (BTS) są projektowane oraz budowane dla konkretnego odbiorcy.

Powierzchnie magazynowe projektowane metodą build2suit mają na względzie konkretne potrzeby i oczekiwania wynajmującej firmy, to właśnie klient wybiera lokalizację, wielkość powierzchni budynku oraz jego zastosowanie.

Magazyny w systemie bulid-to-suit są coraz bardziej
modne, w tej chwili sporo firm korzysta z udogodnień jakie stwarzają. Więcej informacji o specyfice nowoczesnych magazynów można poznać na stronie build2suit.com.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0