Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ciufcia.pl    
www.ciufcia.pl
OCENA : 3.80 z maksymalnej 5 oparta na 5 głosach
www.ciufcia.pl - http://www.ciufcia.pl
ID w katalogu 525
Tytuł www.ciufcia.pl
Url http://www.ciufcia.pl
Opis Ciufcia to rozwijające zabawy dla dzieci i rodziców oraz serwis społecznościowy dla rodziców wspierających twórczy rozwój dziecka.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Rozrywka
Hobby i rozrywka > Gry
Słowa kluczowe dzieci   dziecko   gry   zabawy   edukacyjne
Data Jul 27, 2008
Imię kontaktowe Ola
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 3.80 (z 5)
Ilość ocen: 5 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Rozrywka
1. Paintball-Zone
  organizujemy imprezy dla firm, jak również dla osób indywidualnych. Nasz repertuar cały czas się poszerza a my jesteśmy otwarci na propozycje klientów.

W trosce o komfort i bezbieczeństwo klienta posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, a dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NW.

Naszym największym atutem jest posiadanie własnego markowego sprzętu- różnych gadżetów, a przede wszystkim - zgranego i doświadczonego zespołu.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Hobby i rozrywka > Gry


2. Odtwarzacz mp4
  Odtwarzacze mp4 to główna tematyka strony, na której każdy miłośnik tych małych przenośnych urządzeń muzycznych odnajdzie coś dla siebie. Zastanawiamy się i udzielamy odpowiedzi nad rozmaitymi pytaniami z którymi borykają się pierwsi kupujący między innymi: jak wybrać odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb, wady i zalety pomiędzy mp3 a mp4, jakie są obecnie najmodniejsze odtwarzacze mp4 w naszym kraju i całym świecie?. Odtwarzacze mp4 są dość nowoczesnym produktem elektronicznym, który cieszy się co raz to większym zapotrzebowaniem. Odtwarzacze mp4 to świat muzyki i rozrywki, dla każdego młodego człowieka.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Kultura i sztuka > Muzyka


3. W-kartki - darmowe kartki
  Z upływem czasu, który sprawił, że globalną sieć stał się powszechny, ogólnodostępny i niemal nieodłączny w popularnym funkcjonowaniu, kartki elektroniczne zyskały sobie sympatię i uznanie zwłaszcza tych, którzy cenią czas i prostotę. W-kartki jest serwisem dla tych, którzy poszukując niekonwencjonalnego sposobu na złożenie życzeń z właściwie każdej okazji, sięgają po darmowe kartki wirtualne. Animowane, walentynkowe, bożonarodzeniowe czy wielkanocne, imieninowe, urodzinowe i ślubne to wyłącznie wiele z wielu kategorii do wyboru. Tradycyjne, papierowe kartki wysyłane pocztą są dla Ciebie wyjściem zbyt kłopotliwym i czasochłonnym? Przejrzyj oferowane Kobiety i mężczyźni zaawansowane ekartki, które bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy adresata, wybieraj dowolnie i uszczęśliwiaj nimi własnych bliskich.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka


4. Kreskowki online
  Od wielu lat nasz portal istnieje na rynku i jest idealnym miejscem dla każdego miłośnika seriali, bajek i anime. Mamy w bazie nie tylko pozycje przeznaczone dla dzieci, ale również te, których odbiorcą jest raczej starszy widz. Ciągle staramy się nie tylko ułatwiać korzystanie z naszego portalu, ale także inwestujemy w coraz bogatszą bazę naszych seriali. Dzięki nam można obejrzeć między innymi Naruto, Dragon Balla, Bleacha i wiele innych tytułów.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Nagłośnienie zespołu muzycznego - Szczecin
  Różne zespoły muzyczne i to nie tylko rockowe chcą grać jak najwięcej koncertów w pubach oraz ciekawych klubach muzycznych. Do takich koncertów potrzebne są jednak porządne kolumny oraz wzmacniacze żeby wszystko było nagłośnione jak trzeba. Dobre firmy, które zajmują się nagłaśnianiem zespołów muzycznych nie tylko w Szczecinie można znaleźć czytając tematyczne fora oraz blogi muzyczne. Zapraszamy Państwa właśnie na jeden z takich blogów bo tam internauci piszą opinie i komentarze dotyczące firm nagłaśniających koncerty zespołów rockowych w Szczecinie. Blog znajduje się pod adresem Superzeto.blog.pl.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0