Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zmniejsz.to    
zmniejsz.to - banalnie proste zmniejszanie zdjęć!
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
zmniejsz.to - banalnie proste zmniejszanie zdjęć! - http://zmniejsz.to
ID w katalogu 5263
Tytuł zmniejsz.to - banalnie proste zmniejszanie zdjęć!
Url http://zmniejsz.to
Opis Banalny w obsłudze serwis zmniejszający Twoje zdjęcia! Prosto, online i za darmo - akceptujemy pliki jpg, png, gif. Bez instalowania dodatkowego oprogramowania kilkoma kliknięciami możesz zmniejszyć ich rozdzielczość, rozmiar, obrócić lub zastosować jeden z wielu efektów graficznych. Gotowy plik możesz zapisać na dysku lub przesłać na swoją pocztę internetową. Serwis posiada gotowe profile do szybkiego modyfikowania zdjęć na portale społecznościowe takie jak nasza klasa, facebook, fotka czy grono oraz portale aukcyjne jak na przykład allegro.
Grupa w katalogu Internet > Hosting
Słowa kluczowe zmniejsz   zmniejszanie   zmniejszanie zdjęć   zdjęcie   skaluj   rotacja   fotka   obrót   zdjęcia   nasza klasa   facebook   grono   awatar   jak zmniejszyć zdjęcie   zmniejsz zdjęcie do naszej klasy
Data Dec 1, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet > Hosting
1. Vision IT Serwery Witualne, Hosting, Domeny
  aphosting.pl oferuje swoim Klientom najnowsze rozwiązania w sferze nowoczesnych systemów hostingowych, zapewniając szybkie i niezawodne funkcjonowanie stron www.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą hostingową. Szybkie serwery wirtualne, niezawodne oprogramowanie oraz ciągła pomoc techniczna zapewniają bezpieczeństwo Państwa danych.Nasze serwery wirtualne przez cały czas są monitorowane, a nasze usługi wciąż ulepszane. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy tak, aby Nasi Klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami oraz ze świadczonych przez Nas usług.
Katalog:   Internet > Hosting


2. I-host.pl - hosting dopasowany do Twoich potrzeb
  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług hostingowych. Współpraca z nami opiera się na przejrzystych zasadach, przyjaznej atmosferze, elastycznym i indywidualnym podejściu względem oczekiwań każdego klienta. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe pakiety z opcją ich testowania zupełnie za darmo przez siedem dni. A dla wymagających możliwość stworzenia indywidualnego pakietu. Ponadto w ofercie tania rejestracja domen. Zapraszamy na naszą stronę www.
Katalog:   Internet > Hosting


3. Darmowe serwery
  Darmowe serwery głosowe. Zupełnie za darmo skorzystasz u nas z serwerów Teamspeak. Możesz prowadzić konferencje. Serwery głosowe idealnie sprawdzają się przy grach sieciowych - bardzo często używane są przez klany gier.
Katalog:   Internet > Hosting


4. System ITSM
  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym pod marką itWorks już od dwunastu lat. W tym czasie wspieraliśmy już, z powodzeniem, wielu zleceniodawców w zakresie IT i biznesu. Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci, projektujący informatyczne narzędzia IT. Po ustaleniu z klientem działamy w systemie outsourcingu, przejmując kierowanie działem IT. Prowadzimy specjalistyczne audyty, diagnozujemy uchybienia i zagrożenia, co umożliwia kontrolowanie procesów biznesowych w firmie. Doceniono nas, przyznając nagrody i wyróżnienia, m.in. dla najbardziej dynamicznego polskiego przedsiębiorstwa. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Zaufało nam dużo wiodących i znanych marek.
Katalog:   Internet > Hosting
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Hosting SSD, rejestracja domeny
  Kru.pl jest serwisem, który stworzony został z myślą o przedsiębiorcach i ich potrzebach biznesowych. Przede wszystkim to możliwość wyboru hostingu internetowego optymalnego do swoich potrzeb i wymagań. Poza tym klienci znajdą tutaj domeny internetowe z różnymi końcówkami, a nawet certyfikaty SSL poświadczające o najwyższym poziomie bezpieczeństwa danej strony, co zwłaszcza w biznesie jest kluczowe. Wszystkie usługi zamówić i opłacić można z poziomu panelu, co jest szybkie i proste.
Katalog:   Internet > Hosting
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0