Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.glass-product.pl    
Szyby zespolone Glass Product
OCENA : 1.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Szyby zespolone Glass Product - http://www.glass-product.pl
ID w katalogu 5271
Tytuł Szyby zespolone Glass Product
Url http://www.glass-product.pl
Opis Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe GLASS-PRODUCT istnieje od 1997. Działalnością firmy jest produkcja szyb zespolonych dla Producentów stolarki okiennej z PCV, aluminium i drewna. Głównym celem firmy jest zapewnienie terminowości dostaw i jakości szyb zespolonych co wraz z innymi spełnianymi potrzebami przekłada się na satysfakcję Klienta. Od 15 września 2003 pracujemy w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001 :2000. Dążymy do doskonalenia Systemu Zarządzania przez spełnianie wymagań prawnych, technicznych oraz oczekiwań Klienta. W roku 2008 PPH Glass Product przystąpiło do Stowarzyszenia Producentów Szyb Zespolonych stawiając tym samym na współpracę z firmami z branży.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe Szyby ciepłochronne termoizloacyjne   szyby zespolone   szyby termoizolacyjne   Glass product   cieplochronne   szyby bezpieczne   szyby antywlamaniowe   szybyprzeciwsloneczne   szyby dzwiekochronne   szyby dekoracyjne   szyby z witrazem   szyby ze szprosami
Data Dec 1, 2009
Imię kontaktowe Mariusz Gerth
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Drewno opałowe w Warszawie
  Przy wyborze ogrzewania klient ma kilka możliwości. Do wyboru ma ogrzewanie centralne, elektryczne, podłogowe lub też kominkowe. Ostatnia opcja jest jedną z wydajniejszych i tańszych. Do uzyskania odpowiedniej ilości ciepła potrzeba tylko drewna. Firma Going specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drewna opałowego i kominkowego. Jej surowiec wyróżnia się bardzo dobrym wysuszeniem oraz odpowiednim sezonowaniem. Do wyboru klient ma różne rodzaje drewna, m.in.: buk, olchę, dąb, jesion i inne. Drewno posiada wysoką kaloryczność.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie


2. Konstrukcje stalowe Wrocław
  Nasza firma oferuje kompleksową obsługę Inwestora począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Posiadamy własne biuro projektowe i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów z bogatym doświadczeniem, uprawnieniami budowlanymi oraz znajomością języków obcych. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i współpracujemy z renomowanymi na wrocławskim rynku firmami budowlanymi. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, biorąc pod uwagę wymagania Inwestora oraz warunki ekonomiczne. Posiadane doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają nam na realizację każdego przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego jak i przemysłowego. Wykonujemy projekty hal konstrukcji stalowych pod obiekty przemysłowe.Naszym głównym rynkiem realizacji jest Wrocław ale wykonujemy zlecenia od Inwestorów z całej Polski i zagranicy. Główne frazy opisujące naszą branżę to :projekty hal. Serdecznie Zapraszam i Polecam.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Paw Stal - garaż blaszany,wiaty,garaże blaszane
  Opisywana tutaj firma PAW-STAL specjalizuje się w produkcji najróżniejszych konstrukcji stalowych, działając w swojej branży już od wielu lat. To właśnie tak wieloletnie jej doświadczenie może utwierdzać nas w przekonaniu, że jakiekolwiek zamówione u niej obiekty będą odznaczały się tylko najwyższym możliwym poziomem wykonania. Oprócz tego oferta prezentowanej tutaj firmy jest bardzo zróżnicowana –znajdziemy w niej zarówno zwykłe garaże, jak i całe hale stalowe. Jak najbardziej warto jest bliżej się nią zainteresować, ponieważ zapewniamy sobie w ten sposób możliwość korzystania z obiektów stalowych, które bez problemu zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Tekstolit - SZCZEL-PLAST
  Firma SZCZEL-PLAST z Katowic ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie dostawy materiałów uszczelniających, wykończeniowych i tworzyw konstrukcyjnych. Oferta obejmuje między innymi materiały typu: Tarflen, PTFE, Poliamid, Tarnamid, Ertalon, Plexi, PE, PC, PCW, PUR, kurtyny halowe PCV, Tekstolit, Szkłoepoksyd, guma olejoodporna, zwykła, spożywcza, kwasowa, silikon, płyty uszczelkarskie - GAMBIT, POLONIT, KLINGIER SIL oraz wiele, wiele innych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Świadectwa energetyczne budynków RadomŚwiadŚEko Projekt - ?wiadectwa Energetyczne Radom
  Wiodącą działalnością firmy jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) budynków: mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, lokali mieszkalnych jak i doradztwo techniczne w tej dziedzinie.
Świadczymy również usługi w zakresie pomiarów odbiorczych i okresowych instalacji elektrycznych.
Posiadamy wymagane uprawnienia, umiejętności, doświadczenie, zaawansowane programy i narzędzia do wykonywania wyżej wymienionych prac.
Terenem działania firmy jest województwo mazowieckie i województwa ościenne.
Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów z każdego zlecenia wywiązujemy się rzetenie, terminowo, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.
Dołącz do grona naszych klientów, zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0