Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.isuplementy.pl     CaliVita 0.00 z 5 0
CaliVita - http://www.isuplementy.pl
ID w katalogu 535
Tytuł CaliVita
Url http://www.isuplementy.pl
Opis SKlep internetowy oferujący suplementy CaliVita. Niezależny dsytrybutor CaliVita zaprasza na zakupy. W ofercie m.in. Paraprotex, Noni, AC Zymes, Nopalin.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe calivita   suplementy   califronia fitness
Data Aug 5, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Kręgarstwo, nastawianie kręgosłupa, leczenie pijawkami
  CENTRUM TERAPII NATURALNYCH REMEDIUM NATURA oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy i leczenie pijawkami.

Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski.

Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

Oferujemy państwu nowoczesną i doskonalą metodę diagnozy „OBERON” i „ICEBERG”.

POZNAŃ, OS. PRZYJAŹNI 125B

TEL. 061 8210010

KONTAKT Z LEKARZEM 608742332

PIERWSZA KONSULTACJA DARMOWA
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Multimed - ortodoncja w Zamościu
  W województwie lubelskim zawiera się Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1991 roku. Gabinet podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Stosownie z jej treścią zabiegi w gabinecie realizujemy za darmo. Pomagamy naszym Pacjentom w zwalczaniu chorób zębów oraz przyzębia. Świadczymy także usługi z obrębu stomatologii estetycznej, zachowawczej i profilaktyki. Z firmą można się skontaktować osobiście, elektronicznie bądź telefonicznie. Osoby zaciekawione dla uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełen zakres realizowanych przez nas usług.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Psychoterapia Tarnów
  Ortos – Centrum Rozwoju Osobowości w Tarnowie specjalizuje się w terapii grupowej oraz indywidualnej. Pomagamy radzić sobie w kryzysach życiowych, oferujemy badania psychologiczne dzieci oraz młodzieży.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Eskulap - pedodoncja
  Jeżeli wizyta u stomatologa źle Ci się kojarzy, szukasz fachowej oraz życzliwej opieki medycznej zagwarantuje Ci to Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP. Naszą działalność prowadzimy od 1999 roku i zapewniamy naszym pacjentom kompleksową pomoc stomatologiczną lekarzy wszystkich specjalności. W tej ofercie mieszczą się takie usługi stomatologiczne jak: chirurgia, endodoncja, implantologia, ortodoncja, protetyka i stomatologia estetyczna. Prowadzimy również pogotowie stomatologiczne, w jakim można się zgłosić przez 7 dni w tygodniu, podobnie jak w niedziele oraz święta z bólem zęba i uzyskać szybką i profesjonalną pomoc. Zapraszamy na naszą stronę internetową:
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Alergia i je rodzaje, uczulenia, nadwrażliwość, alergia pokarmowa u dzieci i jak sobie z nią radzić,
  Rozbudowany serwis o tematyce medycznej z głównym nastawieniem na temat szerokopojętej alergii, czynników je wywołujących tzw. alergenów oraz aplikowania testów alergicznych. Artykuły, opinie i porady na temat różnych odmian alergii, metod ich wykrywania, zapobiegania i leczenia. Tematy przewodnie - alergia pokarmowa u dzieci oraz AZS czyli atopowe zapalenie skóry. Kompendium wiedzy na temat wszystkich odmian alergii. Promocja e-booka ,,Oswoić atopowe zapalenie skóry"- cenne wskazówki na temat radzenia sobie z AZS przekazane w przystępny sposób przez osobę doświadczoną w tym temacie, matkę dwojga dzieci, która wiele nauczyła się podczas walki z tą chorobą i która doszła do swoich rozwiązań nigdzie nie publikowanych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0