Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.isuplementy.pl     CaliVita 0.00 z 5 0
CaliVita - http://www.isuplementy.pl
ID w katalogu 535
Tytuł CaliVita
Url http://www.isuplementy.pl
Opis SKlep internetowy oferujący suplementy CaliVita. Niezależny dsytrybutor CaliVita zaprasza na zakupy. W ofercie m.in. Paraprotex, Noni, AC Zymes, Nopalin.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe calivita   suplementy   califronia fitness
Data Aug 5, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Body-Jet Kraków - Maestria
  Maestria Medycyna Estetyczna to ekskluzywna klinika anti-aging, modelowania sylwetki oraz centrum profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, luksus i dyskrecję, oczekujesz skutecznych, i bezpiecznych rozwiązań estetycznych, to Maestria jest właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. rewolucyjny i najbardziej innowacyjny zabieg Body-JET, który gwarantuje komfort i efektywność dla pacjenta, najwyższe bezpieczeństwo. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym nie wymagającym hospitalizacji. Zapraszamy do naszej Kliniki i odwiedzenia strony internetowej http://maestria.krakow.pl. Gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszych zabiegów. Specjaliści Maestria czekają właśnie na Ciebie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Fitomed - kosmetyki ziołowe, kosmetyka naturalna
  Firma Fitomed od ponad 10 lat pomaga klientom z problemami natury dermatologicznej oraz kosmetycznej. Produkty firmy Fitomed produkowane są na bazie naturalnych składników.

Kosmetyki Fitomed są polecane przez lekarzy dla osób wrażliwych na mydła i detergenty. Profesjonalnie dobrane zioła, ograniczenie stosowania detergentów, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów zalicza nasze wyroby do kosmetyków o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Usuwanie blizn - Wrocław
  Blizna - problem wielu z nas - powstaje z tkanki łącznej włóknistej w wyniku naruszenia ciągłości skóry. Przyczynami powstawania blizn są operacje, oparzenia, urazy, zejście zmian zapalnych. Zalecamy profilaktykę przeciwbliznową za pomocą odpowiedniego programu IPL pacjentom po zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się również usuwaniem blizn. Epilacja laserowa pozwala na trwałe zniszczenie mieszka włosowego bez uszkodzenia skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez barwnik, czyli melaninę, w mieszku włosowym. Dochodzi wówczas do jego „rozgrzania” i trwałego zniszczenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Dieta & Trening Renata Zomerska
  Dietetyk i trener w jeden osobie. Kompleksowe programy regulujące masę ciała i kształtujące sylwetkę.
W swojej pracy kieruje się zasadami zdrowego odżywiania zalecanymi przez Instytut Żywności i Żywienia, oraz wiedzą z zakresu fizjologii i biochemii człowieka. Diety dobieram indywidualnie w zależności do potrzeb pacjenta, jego wieku, płci, aktywności fizycznej i rodzaju pracy zawodowej. Dieta zapewnia odpowiednią ilość składników odżywczych, reguluje metabolizm, przywraca właściwą masę ciała, jest zdrowa i bezpieczna nie wywołuje efektu jo-jo.
oferta:
- Diety odchudzające i regulujące masę ciała.
- Diety wysokobiałkowe kształtujące sylwetkę.
- Diety dla sportowców i osób trenujących rekreacyjnie.
- Żywienie dzieci, młodzieży i osób starszych.
- Diety w profilaktyce zdrowotnej (osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, cukrzyca 2).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Hobby i rozrywka > Sport


5. Ortopeda we Wrocławiu
  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Wciąż podnosi kwalifikacje personelu medycznego, a to dla zwiększenia jakości oferowanych usług. Do tego misją centrum jest również upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej. Koszty za leczenie poszkodowanego pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Dzięki temu pacjent nie musi za nic płacić. Centrum zapewnia więc darmowe wizyty u lekarzy i rehabilitację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0