Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.isuplementy.pl     CaliVita 0.00 z 5 0
CaliVita - http://www.isuplementy.pl
ID w katalogu 535
Tytuł CaliVita
Url http://www.isuplementy.pl
Opis SKlep internetowy oferujący suplementy CaliVita. Niezależny dsytrybutor CaliVita zaprasza na zakupy. W ofercie m.in. Paraprotex, Noni, AC Zymes, Nopalin.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe calivita   suplementy   califronia fitness
Data Aug 5, 2008
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. VIP Dental implanty natychmiastowe - Bielsko Biała
  Klinika stomatologiczna VIP Dental Clinic w Bielsku-Białej stawia sobie za cel komfortowe i bezbolesne leczenie Pacjentów. Specjaliści z Prywatnego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej pomagają rozwiązywać problemy z zakresu stomatologii, protetyki i ortodoncji. Ich pracę wspierają nowoczesne urządzenia i zaawansowane technologie, dzięki czemu Pacjenci mogą być leczeni szybko i bezboleśnie. Bezdotykowe borowanie laserem oraz bezbolesne znieczulenie redukują strach Pacjentów przed spotkaniem ze stomatologiem. Klinika oferuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Więcej o Centrum i jego propozycji na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Botoks Kraków
  Centrum Medyczne Promed powstało z myślą o Pacjentach celem zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technik zabiegowych, a także pojawianiu się coraz doskonalszych materiałów medycznych, opartych na najnowszych odkryciach biotechnologii, można znaleźć bezpieczne rozwiązania dla każdego. Dla wielu z Państwa nasza firma jest już znaną marką. PROMED swe doświadczenie czerpie z czterech już istniejących filii. Nasi Lekarze Specjaliści udzielają kilkadziesiąt tysięcy konsultacji rocznie, wykonują wiele rodzajów zabiegów medycznych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Dieta odchudzająca
  Od miesięcy pragniesz odchudzić się i nie dostrzegasz wyników? Prawdopodobnie gdzieś zachodzi błąd. W takim momencie najlepiej skorzystać z pomocy znawców. Wypróbuj stronę internetową Kalorynka.pl i wybierz proponowane rozwiązania. Korzystając z propozycji tego serwisu, otrzymujesz możliwość otrzymania profesjonalnych rad w zakresie żywienia oraz ćwiczeń fizycznych. Ponadto, portal ten daje gwarancję zrzucenia wagi. Zdecyduj się na któryś z trzech pakietów usług i ciesz się szczupłą sylwetką oraz znakomitym samopoczuciem.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. JZO: Jak dobrać okulary ?
  Masz problemy ze wzrokiem i myślisz nad okularami? Szukasz sprawdzonych, renomowanych szkieł okularowych? JZO posiada w ofercie bogaty wybór soczewek okularowych. Naszą misją jest produkcja soczewek które chronią i wspomagają ludzki wzrok, ale również spełniają ich oczekiwania i dają satysfakcję w użytkowaniu. Nasze wyroby spełniają wymagania norm światowych w kwestii optyki okularowej. Nasza działalność się 1945 roku. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo porady nt. doboru okularów. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Salon i Pracownia Optyczna OPTYK EXPRES
  OPTYK EXPRES w Stargardzie Szcz. zapewnia kompleksową opiekę nad procesem widzenia swoich Klientów. W salonie optycznym oferujemy duży wybór oprawek do okularów najwyższej jakości, wszystkie typy soczewek okularowych, soczewki kontaktowe. Specjalizujemy się w doborze soczewek progresywnych. Dysponujemy nowoczesnym gabinetem badnia wzroku oraz doskonale wyposażoną pracownią optyczną (większość okularów wykonujemy w tym samym dniu). Zapewniamy najwyższą jakość za najlepszą cenę ,a naszemu szerokiemu gronu stałych Klientów oferujemy specjalne przywileje.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0