Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://rew1.com    
rew1.com -Nieruchomości na świecie #1 Największy na świecie portal nieruchomości
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
rew1.com -Nieruchomości na świecie #1 Największy na świecie portal nieruchomości - http://rew1.com
ID w katalogu 5369
Tytuł rew1.com -Nieruchomości na świecie #1 Największy na świecie portal nieruchomości
Url http://rew1.com
Opis Portal rew1.com oferuje możliwość zamieszczania darmowych ogłoszeń nieruchomości dla osób prywatnych i Agencji Nieruchomości. Oferujemy dostęp do ogłoszeń z 196 krajów, 2521786 miast w 48 językach. U nas możesz zamieścić dowolną ilość ogłoszeń zupełnie za darmo. Oferujemy zaawansowaną wyszukiwarkę ogłoszeń nieruchomości. Posiadamy niespotykaną ilość kryteriów według których możesz zamieścić ogłoszenie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.rew1.com i zapoznania się z jego niewyobrażalnymi możliwościami. Nic nie tracisz… a wiele możesz zyskać.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe rew1.com   rew1   nieruchomości   portal nieruchomości   portale nieruchomości   sprzedaż nieruchomości   Mieszkania   Domy   Sprzedaż   Wynajem
Data Dec 9, 2009
Imię kontaktowe Rew
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. ABS biuro nieruchomości z Krakowa
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to branża Agencji Bracia Sadurscy - Oddział III z Krakowa. Funkcjonowanie rozpoczęliśmy w 1990 roku. Działamy na podstawie licencji nr 803. W zakresie naszej działalności mieści się również pośrednictwo przy sprzedaży bądź wynajmie gruntów pod zabudowę oraz obiektów i lokali użytkowych. Nasi pracownicy, bazując na swoim ogromnym doświadczeniu w obrocie nieruchomościami, przygotowują propozycję dostosowaną do Państwa indywidualnych wymagań oraz pomogą w załatwieniu wszystkich formalności. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych wiadomości na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Obidzińscy Nieruchomości s.c.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji sprzedaży, kupna, najmu - mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych położonych w Białymstoku i okolicach.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją nieruchomości z siedzibą w Białymstoku. Najważniejszym celem naszej działalności jest zawsze dobro klienta. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, stałe podnoszenie kwalifikacji i doświadczenie.
Zapraszamy do biura w Białymstoku ul. Św. Rocha 5 lok 20, lub o tel: 85 8110030, 509111651, 509288701.
Pełna oferta nieruchomości dostępna stronie www.obidzinscy.com.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Nieruchomości Białystok
  Astro Nieruchomości - Biuro nieruchomości Białystok. Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe. Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami, specjalizuje się w mieszkaniach, domach, działkach i lokalach użytkowych, położonych w Białymstoku i okolicy. Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w negocjacjach , sprzedaży i obsłudze klientów. Nasze usługi obejmują między innymi : pełną obsługę prowadzonych transakcji kupna sprzedaży czy wynajmu nieruchomości od sprawdzenia stanu prawnego poprzez prezentację, umowy notarialne, rozliczenia stron ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami czy zarządcami oraz dostawcami mediów udzielamy pomocy w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane


4. Eco Warszawa - Nowe mieszkania
  Rozważasz nabycie nowego domu lub mieszkania, a może zwyczajnie masz ochotę poznać istniejące oferty? Jeśli tak, to gorąco zapraszamy na serwis internetowy Grupy Eco, która oferuje Państwu sprzedaż mieszkań w Gdańsku, Warszawie oraz Gdyni. Oferowane lokale to apartamenty o podwyższony standardzie, które zdołają usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Wśród zakończonych do tej pory projektów na wspomnienie bez wątpienia zasługują mieszkania w dzielnicy Mokotów (os. Hubertus) oraz mieszkania w Gdyni na Kępie Redłowskiej. Profesjonalna budowa oraz sprzedaż mieszkań tylko z Grupą Eco.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Pośrednictwo nieruchomości Kraków, Katowice
  Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.

Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher

Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0