Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tags.pl    
Pracownia A-REK – trwałe znakowanie tabliczek znamionowych
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Pracownia A-REK – trwałe znakowanie tabliczek znamionowych - http://www.tags.pl
ID w katalogu 5381
Tytuł Pracownia A-REK – trwałe znakowanie tabliczek znamionowych
Url http://www.tags.pl
Opis Historia naszej pracowni sięga roku 1992. Specjalizujemy się w trwałym znakowaniu / cechowaniu tabliczek znamionowych oraz przedmiotów dla różnych segmentów rynku. Stosujemy najnowocześniejsze metody znakowania – wśród których znajdują się m.in.: znakowanie mikroudarowe / mikrouderzeniowe / mikropunktowe (micro-percussion marking, micro-dot, indent dot marking), wybijanie stemplami alfanumerycznymi (indenting), wtapianie napisów gorącymi stemplami z taśmą barwiącą na tworzywa sztuczne (branding), embossing - wytłaczanie / wybijanie liter i cyfr, debossing - odmiana embossingu z wklęsłymi literami i znakami, graweton - wtapianie napisów metodą termotransferową w powierzchnię metalu
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe znakowanie tabliczek   trwałe znakowanie   wybijanie tabliczek znamionowych
Data Dec 10, 2009
Imię kontaktowe Pracownia A-REK – trwałe znakowanie tabliczek znamionowych
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Arena Catering - usługi cateringowe - Katowice, Śląsk
  Zastanawiasz się nad tym, która firma może zaoferować dobry catering? Przestań o tym myśleć i jak najszybciej zapoznaj się z naszą działalnością. Co możemy powiedzieć na swój temat? Decydując się na naszą ofertę, wybierasz wiedzę i doświadczenie. Warto też podkreślić, że wychodzimy naprzeciw różnym oczekiwaniom (być może myślisz sobie, że to tylko słowa, ale właśnie tak przedstawia się rzeczywistość). Mówiąc wprost jeśli chcesz, możemy zająć się eventem, na którym zjawi się kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. audyt energetyczny
  Wszystko o audycie i certyfiaktach energetycznych. Nasz serwis traktuje o sposobach kontroli jakości certyfikatów i świadectw energetycznych. Przedstawiamy najważniejsze informacje z baranży. Dzięki nam nawet laik stanie się specjalistą w tej dziedzinie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Itil i doradztwo biznesowe propozycją firmy Sofrecom.
  Firmy potrzebują przekształcać się w coraz to prężniej działające przedsiębiorstwa wraz z wzrastającą presją ze strony konkurencji. Związane jest to zazwyczaj z implementowaniem nowych rozwiązań z zakresu IT. Sofrecom zajmie się odpowiednią modernizacją sieci IT i przystosuje ją do potrzeb konkretnego klienta. Zapewniamy naszym klientom nieocenione wsparcie we wszystkich kluczowych aspektach ich działalności takich jak między innymi systemy informatyczne, zarządzanie, dystrybucja i marketing czy procesy i organizacja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Nagrobki - sklep internetowy
  Sklep internetowy - Sacrum Granity Polska - galanteria nagrobna najlepszych firm światowych. Kilka tysięcy produktów ułożonych tematycznie. Krzyże, figurki, ramki na zdjęcia porcelanowe, lampiony, wazony, różyczki, rzeźby sakralne. Większość produktów
wykonana jest z tak zwanego brązu włoskiego ( stop kilku szlachetnych metali ) wszystko to zabezpieczone specjalistycznym lakierem UV. Sklep czynny 24 godziny/h 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zakupów. Dla firm kamieniarskich specjalne rabaty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie


5. Rynek pierwotny Wawer
  Prezentujemy Państwu nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie. Zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy inwestorom, rodzinom, singlom (apartamenty rozpoczynające się od 35m2). Główne zalety nowych mieszkań Wawer to przede wszystkim zielona okolica, sąsiedztwo najważniejszych atrakcji stolicy, zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych i minimalistycznej architektury. Stawiamy też na precyzyjne zabezpieczenie mieszkańców, chociażby doskonałymi drzwiami antywłamaniowymi i większymi balkonami pod każdy lokal.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0