Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.house4you.pl     House4you Nieruchomości 4.82 z 5 17
House4you Nieruchomości - http://www.house4you.pl
ID w katalogu 5387
Tytuł House4you Nieruchomości
Url http://www.house4you.pl
Opis Biuro nieruchomości House4you działające w Warszawie i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Biuro działa w Warszawie i okolicach, w szczególności Powiat Legionowski, gmina Wieliszew i Nieporęt. W ofercie znajdują się również stylowe dworki i pałace wraz z malowniczymi przyległościami.
Licencja 7961
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe pośrednictwo   kupno   sprzedaż   mieszkania   działki   domy   warszawa i okolice   nieruchomości   dworki   pałace posiadłości   sprzedam   kupię   dom   Białołęka   Legionowo   Jabłonna   powiat legionowski   Nieporęt   notarialnie   mieszkanie
Data Dec 10, 2009
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.82 (z 5)
Ilość ocen: 17 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Skup nieruchomości - Trójmiasto
  Korzystając z usług naszej firmy korzystnie i w krótkim czasie sprzedadzą Państwo swoją nieruchomość. Doskonale wiemy, że sprzedaż domu jednorodzinnego, mieszkania czy biura jest rzeczą skomplikowaną i czasochłonną. Nasza oferta jest doskonałą alternatywą tradycyjnej formy sprzedaży nieruchomości. Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości. Obiekt może być zniszczony lub zadłużony. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu telefonicznego, aby uzyskać wstępną wycenę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Gotowe mieszkania na Wawrze sosnowa-polana.pl
  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania inwestycji budowlanych w ramach runku mieszkaniowego. Obecnie zapewniamy naszym klientom zrealizowane w wysokim standardzie apartamenty, które gwarantują zarówno bezpieczeństwo jak też komfort zamieszkania na terenie warszawskiej dzielnicy Wawer. Nasze osiedle posiada doskonałą lokalizację, co pozwala na łatwe poruszanie się po mieście i dostęp do najważniejszych punktów usługowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Biuro nieruchomości HAUSE - Wrocław, Oława
  Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6183 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nr 900612947217. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań, lokali użytkowych, domów oraz gruntów, jak również wynajmem mieszkań oraz lokali biurowych. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi, wieloma biurami obrotu nieruchomościami we Wrocławiu, doradcami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, którym oferujemy pomoc na każdym etapie transakcji: od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez negocjacje, pomoc w uzyskaniu kredytu, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aż do przekazania nieruchomości jej nowemu właścicielowi.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, mając na względzie ochronę interesu klienta, rzetelność i obowiązującą tajemnicę zawodową. Działamy według naszej najlepszej wiedzy oraz z należytą starannością. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, fachowej, opartej o nowoczesne standardy obsłudze zapewnimy Państwu bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję z zawartej transakcji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane


4. Domy szeregowe we Wrocławiu
  Osiedle domów to domy w zabudowie szeregowej na obszarze najbliższych okolic Wrocławia w dobrym jakościowo standardzie wykończenia, w pełni wyposażone we wszelkie media i z dostępem do dróg publicznych, w pełni wykonaną infrastrukturą techniczną. Plan architektoniczny i spokojne sąsiedztwo to nasze zalety. Domy z naszego osiedla usytuowane są w zasobnej w obszary zielone i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdziesz tereny idealne do jazdy na bicyklem, przechadzek czy uprawiania joggingu. Środek każdego domu w zabudowie równoległej zostało podzielone na części dzienną i sypialną.Osiedle domów zrealizowaliśmy z naturalnych materiałów. Fundamenty zostały wykonane m.in. z pustaków keramzytowych o podniesionej izolacyjności cieplnej. Wykorzystane bloczki z ceramiki mają nie tylko doskonałe własności termiczne, ale pozwalają również budynkowi oddychać.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD
  MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą, zajmującą się wykonywaniem ekspertyz budowlanych, ekspertyz stanu technicznego budynków (domów jednorodzinnych, nieruchomości mieszkaniowych, kominów, mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych, przepustów i innych), a także przeglądów okresowych budynków. Ponadto, firma wykonuje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego, sporządzania opinii, zarówno sądowych, jak i przedsądowych, a także kosztorysów i projektów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji ekspertyz w trudno dostępnych terenach na obszarze całej Polski.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0