Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.house4you.pl     House4you Nieruchomości 4.82 z 5 17
House4you Nieruchomości - http://www.house4you.pl
ID w katalogu 5387
Tytuł House4you Nieruchomości
Url http://www.house4you.pl
Opis Biuro nieruchomości House4you działające w Warszawie i okolicach zapewnia rzetelną i fachową obsługę pośrednictwa kupna i sprzedaży domów, działek, mieszkań wraz kompleksową pomocą oraz indywidualnym doradztwem związanym ze sprzedażą i kupnem nieruchomości. Biuro działa w Warszawie i okolicach, w szczególności Powiat Legionowski, gmina Wieliszew i Nieporęt. W ofercie znajdują się również stylowe dworki i pałace wraz z malowniczymi przyległościami.
Licencja 7961
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Słowa kluczowe pośrednictwo   kupno   sprzedaż   mieszkania   działki   domy   warszawa i okolice   nieruchomości   dworki   pałace posiadłości   sprzedam   kupię   dom   Białołęka   Legionowo   Jabłonna   powiat legionowski   Nieporęt   notarialnie   mieszkanie
Data Dec 10, 2009
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.82 (z 5)
Ilość ocen: 17 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Mieszkania Katowice
  Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku, specjalizacja sprzedaż mieszkań, inwestycyjny zakup mieszkań ale również:sprzedaż i wynajem apartamentów, wynajem lokali handlowych, sprzedaż, wynajem nieruchomości komercyjnych, działki budowlane. Szanujemy czas i komfort psychiczny naszych klientów dlatego oferty selekcjonujemy tak by najlepiej odpowiadały oczekiwaniom naszych Klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane


2. Nieruchomości Południe
  Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania, domy, nieruchomości przemysłowe i biurowe, działki i grunty. Naszym atutem jest współpraca z deweloperami, co spowodowało, że jako nieliczny wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży nieruchomości głównie z rynku pierwotnego. Naszymi pracownikami są licencjonowani pośrednicy, dobrze znający oferowane przez nas inwestycje, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą w pełni profesjonalnie wspomagać naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Greenwood Nieruchomości
  Greenwood to nowoczesne biuro nieruchomości działające na obszarze jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości w okolicy Warszawy w Konstancinie-Jeziorna. Proponujemy Państwu pomoc i doradztwo w zakupie domów i rezydencji, oraz gruntów i terenów inwestycyjnych w Konstancinie i okolicach. Oferujemy wsparcie całego procesu zakupu, bądź sprzedaży – poczynając od wyszukiwania nieruchomości, przed doradztwo kredytowe i prawne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości w Konstancinie-Jeziorna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Mieszkania w Gdańsku na sprzedaż
  Deweloper mający swoją siedzibę w Poznaniu, PBG Erigo oferuje nowe biura, hotele, apartamenty i mieszkania na wynajem oraz na sprzedaż. Posiada w swojej ofercie doskonale umiejscowione lokale, o nowoczesnej architekturze, pod klucz lub w stanie developerskim, biurowce w centrach miast, nadmorskie hotele. Wszystkie projekty zaprojektowane tak, by dać jak największą ergonomię, a zarazem komfort korzystającym. Spółka operuje w takich miastach jak Gdańsk, Poznań i Świnoujście. Jest spółką innowacyjną, stawiającą na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta > Wielkopolskie


5. Pośrednicy nieruchomości - mieszkania w Poznaniu
  Przy dużej konkurencji na rynku tylko efektywnie funkcjonujące firmy dobrze wykorzystujące posiadany potencjał utrzymują pozycję. Żeby prosperować na rynku należy nie tylko utrzymać zdobyty rynek, ale także rozszerzać zakres i zasięg oferowanych usług. Biuro nieruchomości DoradcaRN.pl stale poszerza zakres świadczonych usług, bo poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, w agencji nieruchomości, korzystając z wiedzy i uprawnień właściciela firmy można od razu ubezpieczyć kupowane mieszkanie lub dom, albo sprzedać inne ryzyka ubezpieczycielowi wykupując ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które może okazać się bardzo przydatne, na przykład wtedy gdy zalejemy komuś mieszkanie. Dodatkowo specjalną ofertą dla klientów, którzy przez agencję DoradcaRN.pl sprzedali mieszkanie będąc w trakcie budowy domu, jest sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej. Świadectwa energetyczne, inaczej certyfikaty energetyczne są ustawowo wymagane od 1 stycznia 2009, dla wszystkich nowo zbudowanych domów, co więcej - należy je okazać, by otrzymać pozwolenie na użytkowanie domu, niezbędne, aby zgodnie z wymogami prawa można było w nim legalnie zamieszkać. Pośrednicy nieruchomości dysponujący wieloletnim doświadczeniem w zakresie rynku nieruchomości w Poznaniu oferują szerokie, specjalistyczne wsparcie. Sprzedaż domu, wynajem mieszkania Poznań, sprzedaż działki, czy też lokalu użytkowego w Poznaniu, to transakcje, w których skutecznie pomoże i doradzi najlepsze rozwiązania doświadczony pośrednik nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ubezpieczenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0