Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.bhp.kielce.pl    
Szkolenia BHP Kielce - Ascend
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Szkolenia BHP Kielce - Ascend - http://www.bhp.kielce.pl
ID w katalogu 54
Tytuł Szkolenia BHP Kielce - Ascend
Url http://www.bhp.kielce.pl
Opis ASCEND Oferuje: szkolenia BHP, doradztwo z zakresu BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, ochrona środowiska, pierwsza pomoc. Ocena ryzyka zawodowego. Kielce.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe bhp   szkolenia bhp kielce   ocena ryzyka zawodowego   ochrona p.poż   doradztwo bhp   usługi
Data Jan 30, 2008
Imię kontaktowe marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Inwestowanie
  Chcesz zostać inwestorem giełdowym i zarabiać na tym duże pieniądze zapraszamy na szkolenie które nauczy cię samodzielnego inwestowania na giełdzie. Podczas kursu nauczymy cię: Jak zarabiać na giełdzie, bez względu na to czy spadają czy rosną indeksy!. Nasi ex perci posiadają bardzo duże doświadczenie w grze na giełdzie, przekażą ci bardzo cenne informacje jak grać na giełdzie. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Academy of New York - kurs angielskiego - szkoła językowa Warszawa
  Academy of New York to prestiżowa akademia językowo-szkoleniowa bazująca na amerykańskim systemie i metodach nauczania języka angielskiego jako języka obcego „ESL” – English as a Second Language. Jesteśmy pierwszą amerykańską szkołą języka angielskiego w Warszawie.

To, co wyróżnia naszą szkołę językową i kursy języka angielskiego, to idealna lokalizacja w centrum Warszawy, doskonała jakość oferowanych usług, wyjątkowy poziom obsługi klienta oraz program w którym kładziemy nacisk na żywy język angielski tj. związki frazeologiczne, idiomy, poprawną fonetykę i akcent. Chcemy abyś nie tylko mówił po angielsku, ale także perfekcyjnie brzmiał i był rozumiany przez swoich zagranicznych rozmówców. Dlatego wykładowcami w naszej szkole językowej są wyłącznie amerykańscy trenerzy (American Native Speaker with CELTA/TESOL degree) - doświadczeni i dyplomowani. Poprzez niekonwencjonalną strukturę kursów języka angielskiego, skuteczne materiały dydaktyczne (amerykańskie podręczniki, magazyny, DVD, gry itp.) oraz program nie tylko poprawisz swoje praktyczne umiejętności językowe i powiększysz zasób słownictwa ale zauważysz, że przełamałeś barierę i nareszcie nie boisz się posługiwać językiem angielskim.

Wszystkie kursy języka angielskiego odbywają się w komfortowych wnętrzach i ciepłej atmosferze odnoszącej się do realiów amerykańskich. „The Big Apple”, czyli potoczna nazwa Nowego Jorku, to państwo w państwie, stolica świata, gdzie wszystko może się zdarzyć. Metropolia ta fascynuje swoim kosmopolitycznym charakterem, wspaniałą architekturą, różnorodnością kultur, otwartością, dlatego część tego nowojorskiego klimatu przenieśliśmy do Polski. I tym wybranym miejscem, gdzie propagujemy amerykański angielski Warszawa jest właśnie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Kurs tańca kinect
  Nowoczesna szkoła nauki tańca Click & Dance dla dzieci to idealne miejsce nawet dla kilkuletnich maluchów, które są zainteresowane tańcem. To u nas możesz wraz ze swoim dzieckiem uczestniczyć w internetowych kursach e-learningowych w formie instruktaży filmowych i technologii Kinect. Przygotowaliśmy pełną gamę ciekawych kursów tańca i zabawy, a także tańca profesjonalnego. Dzięki naszym kursom twoje dziecko może rozwijać swoje poczucie rytmu, ruszać się i znaleźć swoją pasję!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkolenie, komunikacja niewerbalna, szkolenia
  Komunikacja niewerbalna ostatnimi czasy stała się bardzo kluczową dyscypliną naukową nie tylko w polityce, ale także i w normalnych kontaktach biznesowych. Dlatego tak bardzo popularne są w wyszukiwarkach frazy takie jak "szkolenie komunikacja". Nasz portal społecznościowy publikuje oraz gromadzi w swoich zasobach najciekawsze artykuły czy też materiały filmowe dotyczące szkoleń - zbieramy najciekawszą wiedzę dostępną dla każdego. Wystarczy zarejestrować się. Ponadto jeśli chcesz, aby Twoją mocną stroną była komunikacja niewerbalna, szkolenia, które są dostępne na naszych stronach, pozwolą Ci na zwiększenie swoich umiejętności w tej dziedzinie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Narzędzia hr - exbis.pl
  Jeżeli interesuje Cię odniesienie sukcesu, zapoznanie się z naszą ofertą jest niepisaną koniecznością.
Proponujemy Ci miejsce, które odpowiada oczekiwaniom wielu ludzi.

Odnosząc się do szczegółów, nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Mówiąc wprost jedną z propozycji jest szkolenie otwarte. Co więcej, szkolenia otwarte dotyczą różnych spraw.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak czym prędzej zapoznać się ze stroną działalności.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0