Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://citygallery.pl     Galeria Sztuki Współczesnej 0.00 z 5 0
Galeria Sztuki Współczesnej - http://citygallery.pl
ID w katalogu 5416
Tytuł Galeria Sztuki Współczesnej
Url http://citygallery.pl
Opis Citygallery - wirtualna galeria sztuki współczesnej. Współpracuje z IF Museum Innerspaces w Poznaniu. Galeria ma charakter międzynarodowy. Dotąd odbyło się ok. 30 wystaw szeroko rozumianej sztuki współczesnej. Każda comiesięczna wystawa poprzedzona jest multimedialnym zaproszeniem rozsyłanym do wielu miejsc na świecie. Ideą galerii jest prezentacja nowoczesnej sztuki za pośrednictwem internetu. W naszej internetowej galerii prezentujemy wystawy z różnych dziedzin sztuki współczesnej, fotografie artystyczne w przestrzeni publicznej, sztukę performance oraz video art, scenariusze teatralne. Można tu znaleźć obraz współczesnego miasta pokazany poprzez atakujące reklamy, życie ludzi, nastroje przechodniów.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka
Regiony , miasta
Słowa kluczowe sztuka współczesna   modern art gallery   galeria sztuki współczesnej   contemporary art   galeria sztuki   gallery of modern art   performance   polska sztuka współczesna   internet gallery   wystawy   polish modern art   exhibitions   poland   posen   poznań
Data Dec 12, 2009
Imię kontaktowe Waldek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka
1. Fotografia ślubna
  Profesjonalne i naturalne zdjęcia ślubne i weselne.Fotografia ślubna w plenerze z wieloma ciekawymi pomysłami.Zapewniam miłą i niekrępującą atmosferę w asyście miłego fotografa.Posiadam duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje fotograficzne.Dzień ślubu to najpiękniejsza chwila naszego życia , dlatego każda parę młodą traktuje nie jako materiał na fotografie , tylko staram się pokazać piękno i emocje towarzyszące tego dnia.W trakcie wesela , emocje i radość dają wielkie możliwości i pole do popisu dla fotografa.
Katalog:   Kultura i sztuka


2. Sosnowiec fotografia ślubna
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykonania zdjęć ślubnych. Proponujemy Państwu obsługę trwającą 3 dni w zaskakująco niskiej cenie. W skład obsługi wchodzi: sesja narzeczeńska, dzień Ślubu oraz dodatkowy dzień zdjęć plenerowych. Całość materiału realizowana jest przez dwoje fotografów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza galerią i ofertą.
Katalog:   Kultura i sztuka
Portale komputerowe > Usługi


3. Fotografia ślubna Krosno
  Niebanalna fotografia ślubna oraz videofilmowanie bez kiczu i nudy za to z pasją wdziękiem i wyczuciem. Również chrzest, komunia, studniówka i inne. Krosno, Rzeszów, Dębica, Jasło, Sanok, Kraków
Katalog:   Kultura i sztuka


4. MojeFotografie Jarosław Wrzosek | zdjęcia ślubne | fotografia ślubna | profesjonalne zdjęcia
  Tworzę zdjęcia o niebanalnej historii opowiadającej o twoich przeżyciach i momentach do których często się powraca pamięcią. Tworze na podstawie wiedzy oraz doświadczeń, które nabywałem latami. Nie powielam pomysłów ani nie podglądam konkurencji, która często sięga do grafiki jako głównego elementu tworzenia zdjęć ślubnych czy reportażu weselnego. Fotografie, które wykonuje są obrazami wywołującymi w widzu zadumę oraz przywołujące wspomnienia. Mam nadzieje, iż odróżniam się od konkurencji swoimi pomysłami, sposobem wykonywania zdjęć oraz samą estetyką zdjęć ślubnych. Moje zdjęcia ślubne są inne, zapraszam cię do obejrzenia mojego portfolio na stronie internetowej.
Katalog:   Kultura i sztuka
Hobby i rozrywka > Fotografia


5. fotografia ślubna Siedlce
  Fotografia to sztuka uchwycenia tego co piękne i niepowtarzalne, tego co zostawia w sercu najpiękniejszy ślad. Chwila wzruszenia przy błogosławieństwie, mistycyzm ceremonii ślubnej, radość i zabawa na przyjęciu weselnym, to jest to, co pragniemy oddać na naszych zdjęciach. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe więc podchodzimy i przygotowujemy się do niego bardzo indywidualnie. Gwarantujemy przez to unikatową, niepowtarzalną, a zarazem piękną pamiątkę ślubu w postaci zdjęć.
Katalog:   Kultura i sztuka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0