Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://el4-legrand.pl/    
Legrand - osprzęt elektryczny
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Legrand - osprzęt elektryczny - http://el4-legrand.pl/
ID w katalogu 5441
Tytuł Legrand - osprzęt elektryczny
Url http://el4-legrand.pl/
Opis Legrand to lider w aparaturze elektrycznej. Specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Głównymi grupami wyrobów są: wyłączniki instalacyjne, rozłączniki, silnikowe. W ofercie dostępne są inne nowoczesne i innowacyjne produkty, takie jak: osprzęt elektroinstalacyjny, rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne, listwy i kanały kablowe do rozprowadzania instalacji elektrycznych, itp. Możliwość negocjacji cen. Zapraszamy.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe Legrand   gniazda   łączniki   elektryczny   osprzęt   Suno   Cariva   Plexo   Oteo   Sistena   Mosaic   Valena
Data Dec 15, 2009
Imię kontaktowe Wojtek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Bil-Jax, Haulotte, podnośniki koszowe, zwyżki, podesty ruchome - Nasza firma
  Dystrybutor podnośników koszowych, zwyżek, podestów ruchomych renomowanych marek Bil-Jax i Haulotte zaprasza do zapoznania się z ofertą.
Firma prowadzi sprzedaż maszyn nowych i używanych, na gwarancji producenta. Maszyny objęte sa ochroną serwisowa autoryzowanego serwisu. Zapewniamy oryginalne częśi zamienne oraz konserwację maszyn.
Oferowane podesty do prac na wysokości dają mozliwość pracy w każdych warunkach ( np. białe koła do prac w hali czy napędy 4x4 do prac w terenie ) na wysokościach od 6 do 43 m, posiadają napędy elektryczne lub spalinowe, samojezdne lub do holowania za samochodem dostawczym.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Posłowski - Beton Kielce, transport betonu, pompowanie betonu, pompy, usługi budowlane kielce, trans
  Posłowski Kielce - firma działająca w branży produkcji, transportu i pompowania betonu oraz usług ogólnobudowlanych. Transport betonu zaczęliśmy w 1992 roku i kontynuujemy to do dnia dzisiejszego. Firma współpracowała przy budowie wielu obiektów użyteczności publicznej na terenie Kielc, takich jak hotele, baseny, szkoły, przez co zdobyła doświadczenie we współpracy z dużymi firmami budowlanymi.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. stropy Teriva
  Firma LUBAR jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym oferującym wszelkiego rodzaju materiały budowlane. Produkujemy oraz dostarczamy certyfikowane (CEBET) prefabrykaty betonowe, takie jak: beton towarowy, stropy, bloczki betonowe, nadproża itp. na terenie całego kraju, flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych (HDS, wywrotki, skrzyniowe, pompy do betonu, gruszki). Jeżeli szukasz pewnej firmy dostarczającej materiały budowlane wysokiej jakości to znajdziesz ją w Lubar.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Szalunki
  Sprzedaż i dzierżawa rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych producentów Plettac, Layher, RUX, Bosta. Do dyspozycji kilkadziesiąt tysięcy metrów rusztowań fasadowych niemieckiej produkcji (plettac) o dopuszczalnym obciążeniu pomostów od 2kN do 6kN na m2. Firma świadczy kompleksowo usługi w zakresie montażu rusztowań, poczynając od zlecania obmiaru, poprzez wycenę, zrobienie statyki z projektem a kończąc na dostarczeniu i zamontowaniu rusztowań na wskazanym obiekcie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Klamki
  Klamki, zawiasy, gałki oraz inne okucia budowlane. Firma Klinke to jeden z największych producentów okuć budowlanych w południowej polsce. Sprawdz naszą ofertą na naszej stronie internetowej. Bagata paleta dostępnych modeli klamek. Serdecznie zapraszmy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0