Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://imuizr.pl    
przestępczość ubezpieczeniowa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
przestępczość ubezpieczeniowa - http://imuizr.pl
ID w katalogu 5447
Tytuł przestępczość ubezpieczeniowa
Url http://imuizr.pl
Opis Instytut monitorowania ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem oferuje badanie ryzyka ubezpieczeniowego, finansowego, odpowiedzialności cywilnej, naturalnego, związanego z działalnością gospodarczą, politycznego, ryzyka technologii komputerowych, środków masowego przekazu, cywilizacyjnego, siły wyższej. Z oferty może skorzystać każda firma, instytucja i jednostka samorządu terytorialnego. Instytut oferuje szkolenia jst i mediacje. Przestępczość ubezpieczeniowa stanowi poważny problem zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe zarządzanie ryzykiem   jednostka samorządu terytorialnego   szkolenia JST
Data Dec 15, 2009
Imię kontaktowe Karol Zieliński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Kwiaciarnia Warszawa
  Strona kwiaciarni Kwiatoteka, zajmującej się tradycyjną i internetową sprzedażą kwiatów. Firma oferuje szereg kompozycji kwiatowych, niezastąpionych przy takich okazjach jak ślub czy chrzciny. Kwiaciarnia posiada w swym asortymencie różnorodne wiązanki i bukiety ślubne, bukiety okolicznościowe i kosze kwiatowe, złożone z kwiatów ciętych i doniczkowych. Kwiatoteka sprzedaje także drobne upominki i kwiaty sztuczne oraz kompozycje florystyczne idealnie nadające się jako dekoracja pomieszczeń firmowych i biurowych. Floryści i architekci zieleni firmy trudnią się również wykonawstwem dekoracji florystycznych wnętrz oraz dekoracji ślubnych (sali weselnej, samochodu ślubnego, itp.). Kwiatoteka posiada szereg sklepów na terenie Warszawy oraz oferuje możliwość zakupów za pośrednictwem Internetu. Na stronie znajdziemy dokładną ofertę kwiaciarni oraz opis dotychczasowych realizacji w zakresie dekoracji florystycznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Fluke
  W ofercie firmy Tespol Sp. z o.o. znaleźć można akcesoria firmy Fluke, jednej z wiodących w branży cyfrowych urządzeń mierniczych czy analitycznych takich jak multimetry cyfrowe, analizatory mocy i wiele innych. Multimetr cyfrowy jest zespolonym urządzeniem pomiarowym posiadającym możliwość pomiaru różnych wielkości fizycznych. Termin stosowany najczęściej w elektrotechnice do opisania urządzenia zawierającego co najmniej: amperomierz, woltomierz, omomierz.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Nauka i Edukacja


3. Opakowania kartonowe
  Firma Bamirpack swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 1999 roku. Jej siedziba znajduje się w mieście Łódź. Oferuje ona szeroki wybór artykułów opakowaniowych jak również personalizację dostępnych opakowań, dzięki czemu sprzedawany przez tę firmę asortyment jest rozpoznawany na rynku przez odbiorców docelowych. Stale poszukuje nowych rozwiązań, które zadowolą klienta. Swoich klientów obsługuje poprzez doskonale przygotowanych handlowców.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Program do faktur
  Program do księgowości WFirma jest całkowitym narzędziem do prowadzenia księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Jeżeli nie chcesz zdawać prowadzenia rachunkowości w ręce biura usług księgowych to program WFirma jest idealny dla Twojej firmy.

Uporządkuj swoich kontrahentów dzięki funkcjom programu do faktur WFirma oraz rejestruj operacje i ustaw powiadomienia o płatnościach.

WFirma - Program do Faktur to też idealne rozwiązanie do regulowania płatności z urzędem skarbowym - już nigdy nie będziesz miał z tego powodu problemów gdyż Program do Faktur sam stworzy deklaracje Twojego przedsiębiorstwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Tusze i tonery do drukarek – Profibiuro.pl – Drukuj z nami !
  Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży tuszy i tonerów do drukarek. U nas kupisz tonery i tusze oryginalne oraz zamienniki. Tusze i tonery do drukarek HP, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Oki, Kyocera, Panasonic, Xerox, U nas także znajdziesz papier do drukarek, papier do kas fiskalnych oraz faksów, papiery fotograficzne do drukarek, papier do drukarek igłowych - składanka komputerowa. Szybko dobierzesz toner lub kartridż do swojej drukarki. Szybka i tania dostawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0