Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.555.pl/     TELSAT Electronic Systems 0.00 z 5 0
TELSAT Electronic Systems - http://www.555.pl/
ID w katalogu 546
Tytuł TELSAT Electronic Systems
Url http://www.555.pl/
Opis Rozpoznawanie twarzy, detekcja twarzy, wyszukiwanie twarzy, lokalizacja twarzy, kontrola dostępu, biometryka, biometria, rozpoznawanie obrazów, rozpoznawanie wzorców, przetwarzanie obrazów, bazy danych obrazów twarzy, twarze, dane biometryczne, systemy biometryczne, zabezpieczenia biometryczne, rozpoznawanie zdjęć, rozpoznawanie obrazów, analiza obrazów, rozpoznawanie ludzi, porównywanie twarzy.Automatyczne wyszukiwanie, rozpoznawanie tablic, detekcja-odczyt -identyfikacja -OCR tablic, ARTR, wykrywanie-wyszukiwanie pojazdów, ANPR, rozpoznawanie obrazów, zarządzania ruchem, inteligentne systemy transportowe, Kontrola wjazdu, dostępu pojazdów, identyfikacji i rozpoznawania obrazów, JMTS, czas przejazdu-podróży
Grupa w katalogu Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe Automatyczne wyszukiwanie   rozpoznawanie tablic   detekcja-odczyt -identyfikacja -OCR tablic   ARTR   wykrywanie-wyszukiwanie pojazdów   ANPR   rozpoznawanie obrazów   zarządzania ruchem   inteligentne systemy transportowe   Kontrola wjazdu   dostępu pojazdów   ide
Data Aug 7, 2008
Imię kontaktowe tomkoj
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Motoryzacja > Usługi
1. Samochód po ubezpieczeniu
  Aby pomóc Państwu w czasie, gdy Państwa pojazd w wyniku kolizji musi zostać przez dłuższy czas w warsztacie, udostępniamy Państwu pojazdy zastępcze. Cała usługa jest bezpłatna dla osób poszkodowanych, ponieważ wszelkie koszty są pobierane z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji. To sprawia, że nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych wydatków, a wszelkie formalności zostają załatwione przez IronCars. Dzięki nam mogą Państwo normalnie funkcjonować w pracy i w życiu prywatnym do czasu odzyskania swojego pojazdu.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Tylna belka
  Czopy (element po którym obraca się łożysko „bieżnia”) zostają wymienione na nowe oryginalne - to gwarantuje nam prawidłową i długoterminową eksploatację tylnego zawieszenia . Łożyska oraz uszczelniacze wprasowywane są w wahacze, które przeszły wcześniej proces regeneracji gniazd osadzenia łożysk. Ośki (element mocujący bęben z łożyskiem lub też piastę koła zostają sprawdzone pod względem odchyłek wynikających z np. kolizji pojazdu, uderzenia w krawężnik. Tylna belka zostaje złożona w całość, regulowana jest jej wysokość w zależności od rodzaju i typu danego samochodu. W razie potrzeby wymieniane są poduszki belki skrętnej – elementy metalowo gumowe odpowiadające za przykręcenie tylnej belki do samochodu.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Motoryzacja > Samochody


3. RentAVan.eu - wynajem samochodów dostawczych
  Jeżeli interesuje Cię wynajem samochodów dostawczych w Warszawie, zapoznaj się z ofertą firmy RENTAVAN. Funkcjonujemy jako wypożyczalnia samochodów dostawczych, a nasza strona internetowa to www.rentavan.eu. Nasze auta dostawcze i vany to duża przestrzeń ładunkowa, ekonomiczne silniki i wysoki komfort jazdy. Mamy w ofercie zarówno auta kompaktowe, pojazdy maxi, auta krótkie, średnie, pojazdy dostawcze. Zarówno osoba prywatna jak i przedsiębiorca znajdzie u nas samochód, który będzie odpowiadał jego potrzebom.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


4. Slusarz gdansk
  Awaryjne otwieranie aut jest znakomitym zajęciem. Pozwala otworzyć każde auto i zadbać o to, by właściciel mógł wyruszyć w podróż. Firma pomaga także otwierać mieszkania i biura klucze często się gubią, dlatego koniecznie należy mieć kontakt z taką firmą. Ta akurat firma działa w Trójmieście, jest znana na lokalnym rynku i wysoko oceniana. Awaryjne otwieranie aut to działanie celowe, solidne oraz rzetelne. Rekomendujemy korzystanie z jej usług z uwagi na sumienność, solidność oraz rzetelne podejście do usług.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


5. Wynajem aut
  Wypożyczalnia Samochodów to coraz bardziej popularna branża w biznesie.
Firmy konkurują ze sobą o to by to ich oferta była bardziej atrakcyjna nie tylko dla kieszeni klienta ale i bogatsza w flotę samochodową.
Wynajem-aut.eu to portal który skupia w jednym miejscu wypożyczalnie samochodów Wrocław, Wypożyczalnie Samochodów Poznań, Kraków, Warszawa oraz wszystkie inne wypożyczalnie z dużych miast.
Potencjalny klient wchodząc na portal bardzo łatwo może dotrzeć do firm, znajdujących się w obszarze w którym chce wypożyczyć samochód, ale to nie wszystko, na stronie znajduje się wyszukiwarka, dzięki której można wybrać interesujący nas model samochód i łatwo można odnaleźć firmę, która posiada ten model w swojej flocie samochodowej.
Zobaczymy również, która firma pożyczy tam to auto za najmniejszą gotówkę.
Istnieje możliwość dodawania firm do katalogu, do 01.03.2010 za darmo.
Portal odnajdywany jest Google pod wieloma frazami takimi jak Wynajem aut Wrocław itp.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0