Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.555.pl/     TELSAT Electronic Systems 0.00 z 5 0
TELSAT Electronic Systems - http://www.555.pl/
ID w katalogu 546
Tytuł TELSAT Electronic Systems
Url http://www.555.pl/
Opis Rozpoznawanie twarzy, detekcja twarzy, wyszukiwanie twarzy, lokalizacja twarzy, kontrola dostępu, biometryka, biometria, rozpoznawanie obrazów, rozpoznawanie wzorców, przetwarzanie obrazów, bazy danych obrazów twarzy, twarze, dane biometryczne, systemy biometryczne, zabezpieczenia biometryczne, rozpoznawanie zdjęć, rozpoznawanie obrazów, analiza obrazów, rozpoznawanie ludzi, porównywanie twarzy.Automatyczne wyszukiwanie, rozpoznawanie tablic, detekcja-odczyt -identyfikacja -OCR tablic, ARTR, wykrywanie-wyszukiwanie pojazdów, ANPR, rozpoznawanie obrazów, zarządzania ruchem, inteligentne systemy transportowe, Kontrola wjazdu, dostępu pojazdów, identyfikacji i rozpoznawania obrazów, JMTS, czas przejazdu-podróży
Grupa w katalogu Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe Automatyczne wyszukiwanie   rozpoznawanie tablic   detekcja-odczyt -identyfikacja -OCR tablic   ARTR   wykrywanie-wyszukiwanie pojazdów   ANPR   rozpoznawanie obrazów   zarządzania ruchem   inteligentne systemy transportowe   Kontrola wjazdu   dostępu pojazdów   ide
Data Aug 7, 2008
Imię kontaktowe tomkoj
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Motoryzacja > Usługi
1. Czyszczenie tapicerek - pranienazawolanie24.pl
  Profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych, jak czyszczenie kanap, czyszczenie fotela i czyszczenie samochodu, a także czyszczenie dywanów i wykładzin firma PranieNaZawolanie24 zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi prania i czyszczenia Karcherem w Poznaniu i w okolicach. Swoje usługi firma PranieNaZawolanie24 kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zobacz już teraz pełną ofertę na stronie internetowej i umów się na wykonanie usługi w dogodnym terminie!
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


2. Samochód po ubezpieczeniu
  Aby pomóc Państwu w czasie, gdy Państwa pojazd w wyniku kolizji musi zostać przez dłuższy czas w warsztacie, udostępniamy Państwu pojazdy zastępcze. Cała usługa jest bezpłatna dla osób poszkodowanych, ponieważ wszelkie koszty są pobierane z ubezpieczenia OC sprawcy kolizji. To sprawia, że nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych wydatków, a wszelkie formalności zostają załatwione przez IronCars. Dzięki nam mogą Państwo normalnie funkcjonować w pracy i w życiu prywatnym do czasu odzyskania swojego pojazdu.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe
  Firma Auto-Blacharstwo Mariusz Breguła świadczy usługi w zakresie kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych samochodów powypadkowych wszystkich marek. Służymy pomocą przy załatwianiu formalności związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych z obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC oraz dobrowolnego ubezpieczenia Auto Casco. Oferujemy bezpłatnie samochód zastępczy dla klientów poszkodowanych w szkodach z OC sprawcy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


4. wypożyczalnia samochodów Łódź
  Wypożyczenie auta w dowolnym miejscu w Łodzi. Samochód podstawiamy pod wskazane miejsce. Siedziba w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia naszej floty aut. Ford focus, Seicento, Renault Laguna. Duży wybór pojazdów. Wynajem samochodów dla klientów indywidualnych i nie tylko. Sprawdź i przekonaj się. Zapraszamy. Zapraszamy do obejrzenia naszej floty aut. Ford focus, Seicento, Renault Laguna. Duży wybór pojazdów. Wynajem samochodów dla klientów indywidualnych i nie tylko. Sprawdź i przekonaj się. Zapraszamy.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


5. Przyciemnienie szyb Inowrocław
  Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych usług związanych z przyciemnianiem szyb w samochodach osobowych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie usług z wykorzystaniem odpowiednio wyselekcjonowanych folii, które posiadają atesty. Wykonujemy przyciemnianie szyb zarówno bocznych, tylnych a także w samochodach typu kombi. Jednocześnie w ramach naszych usług możemy zapewnić również bezpłatny dojazd do naszych klientów w Gnieźnie oraz okolicach.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0