Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://idcon.com.pl     IDCON ochrona danych osobowych 0.00 z 5 0
IDCON ochrona danych osobowych - http://idcon.com.pl
ID w katalogu 5468
Tytuł IDCON ochrona danych osobowych
Url http://idcon.com.pl
Opis Zajmujemy się kompleksową ochroną danych osobowych, przygotujemy politykę bezpieczeństwa, przeprowadzimy audyt i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie funkcji lub wsparcie dla administratora bezpieczeństwa informacji. Zidentyfikujemy zbiory danych osobowych i pomożemy przy ich rejestracji. Dzięki naszej pomocy będziecie Państwo mogli przetwarzać dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Proponujemy elastyczne podejście do Pańśtwa potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą Idcon.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe ochrona danych osobowych   przetwarzanie danych osobowych   kontrola GIODO   szkolenia   dane osobowe   ABI   polityka bezpiecze?a
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe Filip
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Wypadek drogowy w Anglii
  Miałeś wypadek w Anglii chcesz i uzyskać odszkodowanie ? Z naszą pomocą (najbardziej doświadczeni angielscy adwokaci) uzyskasz wysokie i sprawiedliwe odszkodowanie. Nasze wynagrodzenie uzyskujemy od strony przeciwnej także nie ponosisz żadnych kosztów prowadzenia postępowania zgodnie z zasadą No Win No Fee.
Prowadzimy sprawy związane z wypadkami przy pracy oraz wypadkami komunikacyjnym.
Podobne usługi oferujemy również w przypadku spraw z terenu Irlandii oraz Szkocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Doradztwo personalne - szukam pracownika
  Szukam pracownika to strona firmy doradztwa personalnego zajmującej się skuteczną rekrutacją i selekcją pracowników na każde stanowisko. Firma ta nie specjalizuje się w określonej branży swoim klientom proponuje rozwiązania które nie tylko mogą wspierać proces rekrutacji i selekcji, ale oferuje wyręczenie klienta z trudnej sytuacji braku pracowników na określone stanowisko. Cechami firmy są profesjonalne podejście do realizacji zadań, szybkość działania oraz konkurencyjne stawki rynkowe. Na stronie szukam pracownika zapoznacie się Państwo z ofertą firmy z zakresu doradztwa personalnego jak i doradztwa indywidualnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. factoring
  Chcesz, aby Twoja firma poprawiła swoją płynność finansową? Doskonale trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się w factoringu czyli finansowaniu działalności operacyjnej. Faktoring możemy zaoferować każdej firmie, która sprzedaje towary lub usługi stałym kontrahentom z odroczonym terminem płatności. Oferujemy każdy rodzaj faktoringu. W zależności od tego, która strona transakcji bierze na siebie ryzyko niewypłacalności odbiorcy, możemy zaoferować dwa rodzaje faktoringu. Faktoring z regresem (niepełny) - firma (faktorant) nadal ponosi ryzyko wypłacalności odbiorcy. W konsekwencji, jeśli kontrahent nie spłaci należności, faktorant (wystawca faktury) musi zwrócić otrzymaną zaliczkę faktorowi. Faktoring bez regresu (pełny) - ryzyko wypłacalności odbiorcy przejmuje faktor. Możemy zaoferować również factoring w sytuacji gdy koncentracja obrotów na jednym kontrahencie jest bardzo duża lub nawet gdy firma ma tylko jednego kontrahenta. Zupełnie inną kategorią faktoringu, ale również godną uwagi, jest faktoring odwrotny (faktoring zamówieniowy). Pozwala on firmie wydłużyć terminy płatności zobowiązań wobec dostawcy, ponieważ to faktor przejmuje na siebie zapłatę za wierzytelności, a firma płaci faktorowi w umówionym wcześniej terminie. Ta forma faktoringu może wymagać jednak dodatkowych zabezpieczeń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Doradca podatkowy Bydgoszcz
  Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Doradztwo personalne
  Firmę Delpiero tworzą najlepsi spacjaliści - nasza domena to rekrutacja personelu oraz doradztwo personalne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu docieramy do najlepszych fachowców danej branży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0