Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://idcon.com.pl     IDCON ochrona danych osobowych 0.00 z 5 0
IDCON ochrona danych osobowych - http://idcon.com.pl
ID w katalogu 5468
Tytuł IDCON ochrona danych osobowych
Url http://idcon.com.pl
Opis Zajmujemy się kompleksową ochroną danych osobowych, przygotujemy politykę bezpieczeństwa, przeprowadzimy audyt i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie funkcji lub wsparcie dla administratora bezpieczeństwa informacji. Zidentyfikujemy zbiory danych osobowych i pomożemy przy ich rejestracji. Dzięki naszej pomocy będziecie Państwo mogli przetwarzać dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Proponujemy elastyczne podejście do Pańśtwa potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą Idcon.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe ochrona danych osobowych   przetwarzanie danych osobowych   kontrola GIODO   szkolenia   dane osobowe   ABI   polityka bezpiecze?a
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe Filip
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Tani prąd, tania energia - energiadirect.pl
  Twój rachunek za prąd jest wysoki, chcesz go obniżyć? Na witrynie Energiadirect.pl działa bezpłatna porównywarka cen energii elektrycznej. Na bieżąco aktualizujemy oferty sprzedawców, dzięki nam dowiesz się kto da Ci najtańszy prąd. W zakładce zmiana sprzedawcy zawarliśmy informacje odnośnie zmiany sprzedawcy. Dowiesz się co zawiera Twój rachunek. Z naszych poradników dowiesz się jak skutecznie oszczędzać. Nie wahaj się zmiana sprzedawcy jest rekomendowana przez samego prezesa URE, na naszej stronie znajdziesz nie tylko aktualne ceny prądu ale także dowiesz się więcej o rynku energii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. OMNIBUS - Kancelaria Doradztwa Podatkowego w Szczecinie
  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Omnibus ze Szczecina rekomenduje swoje usługi, które oferuje nieustająco już od 1993 r. Trudnimy się w szeroko pojętym doradztwie podatkowym i usługowym prowadzeniem ksiąg. Gwarantujemy także prowadzenie księgowości w trybie zdalnym. Legitymujemy się Świadectwem Kwalifikacyjnym nr 7170/98 wydanym przez Ministra Finansów. Jest ono dokumentem, jaki uprawnia do tego, abyśmy mogli proponować usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych. zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminowość oraz kompleksowe realizacje prac. Szczegóły na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. S&P Audyt - doradztwo podatkowe
  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Księgowość - Katowice
  Zapraszamy do odwiedzenia Mayernolsen.com i zapoznania się z ofertą biura rachunkowego. Załatwianie wszelkich formalności związanych z prowadzeniem firmy jest w naszym kraju niezwykle uciążliwe. Nasze biuro stworzone zostało przy udziale doświadczonych ekspertów, którzy służą Państwu swoimi kwalifikacjami i wiedzą. Biuro rachunkowe Mayer & Olsen mogą Państwo znaleźć w Katowicach przy ulicy Woszczerowicza 25. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. www.kancelariaminsk.pl
  Kancelaria adwokacka z Mińska Mazowieckiego - oferująca swoje usługi zarówno klientom z samego Mińska jak i także całego kraju.
Kancelaria prowadzona jest przez adwokata Radosława Domalewskiego, który może wykazać się bardzo dużym doświadczeniem we współpracy z klientami krajowymi oraz zagranicznymi.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii na stronie internetowej – kancelariaminsk.pl, gwarantujemy pełen profesjonalizm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0