Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://idcon.com.pl     IDCON ochrona danych osobowych 0.00 z 5 0
IDCON ochrona danych osobowych - http://idcon.com.pl
ID w katalogu 5468
Tytuł IDCON ochrona danych osobowych
Url http://idcon.com.pl
Opis Zajmujemy się kompleksową ochroną danych osobowych, przygotujemy politykę bezpieczeństwa, przeprowadzimy audyt i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie funkcji lub wsparcie dla administratora bezpieczeństwa informacji. Zidentyfikujemy zbiory danych osobowych i pomożemy przy ich rejestracji. Dzięki naszej pomocy będziecie Państwo mogli przetwarzać dane osobowe zgodnie z obowiązującym prawem. Proponujemy elastyczne podejście do Pańśtwa potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z ofertą Idcon.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe ochrona danych osobowych   przetwarzanie danych osobowych   kontrola GIODO   szkolenia   dane osobowe   ABI   polityka bezpiecze?a
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe Filip
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Certyfikacja na Rosję
  W celu usprawnienia i ułatwienia procesu Certyfikacji Państwa wyrobów wiodąca rosyjska firma zajmująca się certyfikacją towarów “ Centrum Certyfikacji i Marketingu” otworzyła swoje przedstawicielstwo na terenie Polski.

Wykonujemy między innymi:
• Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego
• Certyfikat zgodności GOST-R
• Certyfikat dobrowolny GOST-R
• Deklarację zgodności
• Zezwolenie Rostehcnadzor
• Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Blue Oak Advisory
  Firma Blue Oak Advisory prowadzi działalność na rynku kapitałowym. Naszą podstawową usługą jest wsparcie przedsiębiorstw w procesie poszukiwań źródła finansowania dla inwestycji. Dla naszych Klientów pozyskujemy kapitał z banków, funduszy, od inwestorów oraz z wielu innych źródeł. Wykonujemy biznes plany, opracowujemy analizy finansowe i strategiczne, wyceniamy przedsiębiorstwa. Zapewniamy obsługę prawną oraz finansową procesów fuzji i przejęć spółek. Świadczymy usługi konsultingowe z zakresu instrumentów finansowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Slimcenter porady dietetyka online
  Poradnie Dietetyczne Slimcenter zostały stworzone z myślą o efektywnej walce z nadwagą! Nasi specjaliści są znani z indywidualnych metod dostosowywania diety, jaka nie wywołuje efektów jo-jo. Troszczymy się o to, aby zagwarantować najwyższą oraz skuteczną jakość usług, nie uszczuplając przy tym portfela klientów. Nasi specjaliści słyną z dużego zaangażowania oraz skutecznych rezultatów. Oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług tj. wykonywanie testów oddechowych sprawdzających obecność bakterii helicobacter pylori, indywidualny catering dietetyczny, testy na nietolerancję pokarmową i szereg innych. Nasze poradnie znajdziesz na terenie całej Polski. Więcej na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Negocjator
  Jeżeli chcesz kupić coś wartościowego, dom, mieszkanie, samochód, chciałbyś zapłacić za to jak najmniej.
Czy w takiej sytuacji nie byłoby najkorzystniej użyć każdej możliwości?
Zajmuję się profesjonalnymi negocjacjami na zlecenie. Mogę zaproponować Ci negocjowanie na Twoje zlecenie.
Zapłata będzie zależała tylko od uzyskanych dodatkowych oszczędności.
Moim fachem zajmuję się od paru ładnych lat, więc możesz mi zaufać.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


5. Doradztwo w obszarze transakcji na markach
  Oferta Strategie IP. Jesteśmy zespołem doradczym przygotowanym do świadczenia usług i doradztwa firmom w następujących obszarach: administrowania własnością intelektualną, opracowanie strategii inwestowania we własność intelektualną oraz opracowanie procedur zarządzania własnością intelektualną w działalności operacyjnej firmy. W tym zakresie świadczymy następujące usługi: ewidencjonowanie elementów i praw własności intelektualnej, wprowadzenie procedur ewidencjonowania elementów i praw IP, opracowanie planu uzupełnienia ochrony IPR i zabezpieczenia nierejestrowanych elementów IP, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększania konkurencyjności, tworzenie strategii wykorzystujących własność intelektualną do zwiększenia wartości firmy, opracowanie sposobu wykorzystania własności intelektualnej do zwiększenia sprzedaży i podniesienia marży, stworzenie portfela ofertowego w firmach i holdingach – budowanie i wykorzystanie efektów synergii, opracowanie planów rozszerzenia operacyjnej działalności firmy na nowe rynki, nowe grupy klientów, nowe oferty.
Jednym ze sposobów zwiększenia sprzedaży jest rozszerzanie działalności firmy – można to osiągnąć przez rozszerzanie marki na nowe produkty, rynki, oferty i grupy klientów, doradztwo w transakcjach na elementach własności intelektualnej, przeprowadzenie oceny wartości i potencjału rynkowego elementów IP, opracowanie scenariuszy negocjacji zakupu, sprzedaży i licencjonowania IP Rights, poszukiwanie elementów IP i IPR do zakupu oraz budowanie strategii licencjonowania posiadanych przez firmę IPR.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0