Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.projekt-arkady.pl     projekty garaży 0.00 z 5 0
projekty garaży - http://www.projekt-arkady.pl
ID w katalogu 5469
Tytuł projekty garaży
Url http://www.projekt-arkady.pl
Opis Nowe projekty garaży. Projekty garaży 1-5 stanowiskowych w dobrej cenie. W naszych rozwiązaniach staramy się połączyć wszelkie aspekty dobrego projektu, w którym forma obiektu, jego funkcja i konstrukcja łączą się tworząc optymalne rozwiązanie. Proponowane w naszych projektach technologie materiałowe pozwalają na użytkowanie obiektów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dzięki niwelowaniu kosztów jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pełnowartościowe projekty typowe w dobrej cenie, co w obecnej sytuacji nie jest elementem nieistotnym.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe projekty garaży   projekt arkady   garaże
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe JarosławKucharski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. architekt Wrocław
  archiWO zajmuje się pełną obsługą inwestycji budowlanych. Wykonujemy koncepcje architektoniczne oraz funkcjonalno-przestrzenne, projekty budowlano-wykonawcze, projekty przebudowy, modernizacji oraz adaptacji obiektów. pracownia oferuje: -opracowanie wielowariantowych koncepcji architektonicznych oraz funkcjonalno-przestrzennych obiektów i terenów inwestycyjnych; -kompleksową realizację procedur prawno-budowlanych: opracowanie ekspertyz i opinii technicznych, uzyskanie wszelkich decyzji, uzgodnień oraz pozwolenia na budowę
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Spawanie
  Firma Metal-Jawor specjalizuje się głównie w technologii podciśnieniowej. Zajmujemy się produkcją różnych rodzajów chwytaków, wysięgników czy podnośników podciśnieniowych. Nasze urządzenia szybko i precyzyjnie przemieszczają wszelkie materiały zarówno w pionie, jak i poziomie. Na życzenie sprzęt dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta poprzez wykonanie darmowego projektu. Oprócz tego w razie potrzeby prowadzimy wynajem naszego sprzętu. Gwarantujemy terminowość, solidność i szybkość wykonania zamówienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie


3. Skup złomu stalowego i metali kolorowych PHU Artysiewicz Barczewo, Olsztyn
  Firma PHU Artysiewicz zajmuje się skup złomu stalowego i metali kolorowych na terenie Barczewa, Olsztyna i województwa Warmińsko-Mazurskiego. Strona firmowa zawiera aktualny cennik złomu i kalkulator cen. Firma PHU Artysiewicz skupuje złom gruby, pocięty, blachę, żeliwo, aluminium, mosiądz, miedź, owset, cynk i ołów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Uszczelnienia Techniczne - Techmat
  Firma TECHMAT to producent uszczelek technicznych. Realizujemy indywidualne zamówienia oraz prowadzimy produkcję seryjną. Nasza oferta handlowa obejmuje uszczelniania techniczne, szeroki wybór uszczelek płaskich i spiralnych, zestawy uszczelnień, szczeliwa plecione i wiele akcesoriów. Wytwarzamy zarówno uszczelniania do wałków obrotowych w silnikach i siłownikach, jak i do rurociągów czy wszelkiego typu instalacji. Na poczekaniu dorabiamy uszczelki o średnicach do 720 mm. Kolejną częścią naszej oferty są usługi cięcia strumieniem wody wykorzystujemy maszynę Water-Jet.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Metrum
  Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych wyrobów medycznych. Największą popularnością w naszym katalogu cieszą się lasery medyczne wykorzystywane w gabinetach medycyny i ginekologii estetycznej. Dysponujemy laserami chirurgicznymi przydatnymi w rozwiązywaniu problemów z układem moczowo płciowym. Dostarczamy aparaty do masażu, czy do krioterapii. Nasz sprzęt sprawdza się w dziale laryngologicznym, ortopedycznym, onkologicznym, reumatologicznym. Dodatkowo polecamy kosmetyki Ozonosept (ozonoterapia w profesjonalnym wydaniu).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0