Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sinoma.pl    
Gospodarka odpadami
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Gospodarka odpadami - http://www.sinoma.pl
ID w katalogu 5476
Tytuł Gospodarka odpadami
Url http://www.sinoma.pl
Opis Firma Sinoma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dużych przedsiębiorstw (supermarkety, hipermarkety, obiekty przemysłowe, drukarnie, browary itp.) w zakresie odzysku surowców wtórnych, segregowania i ich zagospodarowania, utylizacji odpadów niebezpiecznych (w tym sanitarnych). Opracowujemy i wdrażamy systemy pozbywania się odpadów. Współpracujemy z gminami w ramach prowadzenia "selektywnej zbiórki odpadów". Odbieramy makulaturę, PET, odpady folii i tworzyw sztucznych, stłuczkę szklaną, złom, oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe surowce wtórne   makulatura   folia   tworzywa sztuczne
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe Ann Moore
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Cologne Translations
  Oferujemy doskonałej jakości tłumaczenia we wszystkich językach świata. Nasza specjalizacja: tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne w językach: niemiecki – polski – angielski. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych "native speakerów". Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, zawsze gotowi realizacji zamówień ekspresowych. Zaufajcie nam Państwo swój projekt – z checia rozpoczniemy jego realizację!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. czyszczenie studni
  Kompleksowe i profesjonalne czyszczenie studni kręgowych do głębokości 25m. Oferujemy odgruzowywanie, usuwanie zalegających przedmiotów, pogłębianie, uzdatnianie wody i żwirowanie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Remonty i przezwajanie silników elektrycznych | Rekpol-Bis
  Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się remontami maszyn i urządzeń elektrycznych.
W 2005 roku firma zmieniła nazwę na REKPOL-BIS, jednocześnie rozszerzając swoją ofertę o diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, wyważanie dynamiczne wirników w łożyskach własnych, laserowe osiowanie zespołów napędowych oraz kompleksowe przeglądy i remonty generatorów wiatrowych .
Oferta obejmuje: wyważanie dynamiczne, przezwajanie silników elektrycznych, diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, oraz laserowe osiowanie zespołów napędowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ZŁOTA JESIEŃ Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  Osoby w podeszłym wieku, które wymagają całodobowej opieki medycznej, mogą skorzystać z usług, które zapewnia Dom Opieki ZŁOTA JESIEŃ z siedzibą w Jabłonnie k. Warszawy (powiat Legionowski). Jest on przystosowany do potrzeb i możliwości rezydentów, w tym osób niepełnosprawnych. Budynek jest parterowy i posiada łącznie 35 miejsc w pokojach 1,2 i 3-osobowych. Nad seniorami czuwa lekarz internista (z doświadczeniem w geriatrii), a także mogą oni liczyć na pomoc udzielaną przez opiekunki oraz pielęgniarki. Rezydentom zapewniane są terapie zajęciowe. Dokładne wiadomości na temat prosperowania tej prywatnej placówki, są dostępne na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. nawilżacze powietrza
  Firma Kardo bezpośredni importer i dystrybutor. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Rozpoczęcie działalności 9 marzec 2005 roku. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla dzieci w tym pojazdy na akumulator : Jeepy, Quady, samochody osobowe, motory, Go Karty poza tym kojce, krzesełka, rowerki, jeździki, leżaczki. Z nowej gamy produktów możemy zaoferować profesjonalne nawilżacze powietrza oraz ciśnieniomierze. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, zaufało nam wielu usatysfakcjonowanych klientów
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0