Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sinoma.pl     Gospodarka odpadami 0.00 z 5 0
Gospodarka odpadami - http://www.sinoma.pl
ID w katalogu 5476
Tytuł Gospodarka odpadami
Url http://www.sinoma.pl
Opis Firma Sinoma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dużych przedsiębiorstw (supermarkety, hipermarkety, obiekty przemysłowe, drukarnie, browary itp.) w zakresie odzysku surowców wtórnych, segregowania i ich zagospodarowania, utylizacji odpadów niebezpiecznych (w tym sanitarnych). Opracowujemy i wdrażamy systemy pozbywania się odpadów. Współpracujemy z gminami w ramach prowadzenia "selektywnej zbiórki odpadów". Odbieramy makulaturę, PET, odpady folii i tworzyw sztucznych, stłuczkę szklaną, złom, oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe surowce wtórne   makulatura   folia   tworzywa sztuczne
Data Dec 17, 2009
Imię kontaktowe Ann Moore
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Windykacja należności ICG Group
  ICG Group to firma zajmująca się profesjonalną obsługą wierzytelności. Odzyskiwanie długów to nasza praca od lat - zatrudniamy najlepszych specjalistów i stosujemy wszystkie najskuteczniejsze metody egzekucji długów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej pod adresem http://www.icg-group.com. Oferujemy między innymi przygotowywanie raportów gospodarczych, pieczęć prewencyjną, a także profesjonalną pomoc w walce o należne odszkodowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Pomiary instalacji odgromowej
  Firma KOB-24 świadczy usługi z zakresu pomiarów elektrycznych oraz wykonuje przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Wśród naszych usług znalazły się m.in. pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji izolacji obwodów I- oraz III- fazowych, pomiary wyłączników różnicowoprądowych. Kontrolujemy także uziemienie, dokonujemy ogólnych oględzin w instalacjach elektrycznych i odgromowych. Współpracujemy z wieloma wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, instytucjami, hotelami i innymi zarządcami nieruchomości z całej Polski.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. MANEWR - nauka jazdy we Wrocławiu
  Szkoła jazdy Manewr oferuje kursy prawa jazdy w kategorii B, A, E/B, C, D, które każdorazowo przeprowadzają wykwalifikowani instruktorzy. Wiedzą oni, jak ważne w dzisiejszych czasach jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, ale zdają sobie sprawę z tego, że o wiele ważniejsze jest uformowanie poważnego i w pełni świadomego kierowcy, który równolegle będzie czerpał niekłamaną rozkosz z każdej, spędzonej za kierownicą, chwili. Kursanci mają możliwość darmowego korzystania z komputerowego programu egzaminacyjnego w godzinach otwarcia biura i płatności za kurs w nieoprocentowanym systemie ratalnym. Jeśli są Państwo zainteresowani, po więcej informacji na temat firmy oraz wszystkich organizowanych kursów, zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ZAKŁAD ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH ZOFIA WOŚ - WARSZAWA, instalacje sanitarne - Warszawa
  Jeśli przymierzają się Państwo do budowy domu, remontu wnętrza biura czy wykończenia zakupionego mieszkania, to wskazane jest pomyśleć o skorzystaniu z usług doświadczonej firmy budowlano-remontowej. Firma WOŚ z Warszawy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie profesjonalizm oraz dobrą współpracę. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także biznesowych. Usługi budowlane, remontowe oraz wykończeniowe realizujemy zawsze zgodnie z powszechnie bieżącymi w budownictwie standardami, stosując wysokiej klasy artykuły. Dzięki współpracy z naszą jednostką każde zamówienie będzie sfinalizowane w terminie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Eco Myjnie Parownice
  Nasza jednostka oferuje najświeższe urządzenia z obszaru rozwiązań parowych. Dzięki czynnemu postępowi, udało się nam pozyskać takich partnerów, jak ekskluzywny włoski producent myjni parowych. Wszystkie zakupione u nas machiny, mają szerokie zastosowanie i są znakomite, dla wszystkich, jacy potrzebują szybko i skutecznie usunąć zgromadzony brud. ECO Myjnie są na rynku od paru lat, jakkolwiek w tym czasie, zdążyły poszerzyć swoje usługi, tak aby nie tylko przemysł automobilowy mógł korzystać z potencjału, które przynosi. Dzięki temu, firmy mogły zakupić u nas profesjonalny przyrząd. Nasza pełna oferta i ogólne warunki kooperacji, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0