Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adyton.info    
alarmy kamery wideodomofony
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
alarmy kamery wideodomofony - http://www.adyton.info
ID w katalogu 5497
Tytuł alarmy kamery wideodomofony
Url http://www.adyton.info
Opis W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, które realizujemy na bazie najlepszych produktów takich jak m.in. satel, dsc, novus, commax, urmet i wiele innych.
Każdy system projektowany jest według specyfiki danego obiektu, potrzeb oraz upodobań klienta. Do przedstawianego nam problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dla każdego zlecenia tworzymy kilka wersji rozwiązań, tak abyście Państwo mieli możliwość porównania, wyboru a co za tym idzie i satysfakcji.
Ponadto wykonane przez nas systemy objęte są 24 miesięczną gwarancją.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Alarmy
Słowa kluczowe systemy alarmowe montaż kraków   kamery   telewizja dozorowa montaż kraków   telewizja przemysłowa montaż kraków   kontrola dostępu   wideodomofony   domofony   montaż kamer   montaż alarmów   alarmy bezprzewodowe   monitoring montaż Kraków  
Data Dec 21, 2009
Imię kontaktowe weles
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. CAR-TECH Korekta przebiegu - Rzeszów
  CAR-TECH to specjaliści w zakresie diagnostyki komputerowej samochodów. Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez nas jest dorabianie oraz zakodowanie kluczy z immobiliserem. W tym zakresie zajmujemy się także naprawą fabrycznych immobilizerów, dezaktywacją immobilizera, a ponadto dorabianiem kluczy na podstawie immobilizera. wykonujemy usługi związane z rozkodowaniem radia oraz navi samochodowych. Ponadto zajmujemy się korektą licznika przebiegu i diagnostyką wszystkich systemów elektronicznych w samochodzie. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna oferta firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Inteligentny dom
  Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń typu "inteligentny dom", urządzeń do akwizycji danych, oraz projek- towaniem i prototypowaniem innych urządzeń elektronicznych - dostosowanych do specjelnych potrzeb klienta. Wykonujemy również oprogramowanie do tych urządzeń w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

System "HAS" (Home Automation System) - jest naszym autors- kim projektem, który zawiera grupę układów elektronicznych przeznaczonych do typowych instalacji elektrycznych budynków bez potrzeby ich modernizacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Greentyle
  Chociaż krety mogą przynieść wiele pożytku, ich działalność może doprowadzić do niszczenia upraw. Podczas gdy tego typu działalność kretów raz na jakiś czas może być do zniesienia, tak regularne tworzenie kopców bywa uciążliwe. Jeśli zatem w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się zwalczanie kretów to nasza firma jest w stanie Ci to zagwarantować. Gorąco zachęcamy do poznania szczegółów ofertowych. Odszukasz w tym miejscu obszerny wybór usług: począwszy od unieszkodliwiania kretów, a kończąc na dezynfekcji lub odszczurzaniu. Na naszą ofertę składa się także DDD Warszawa, co spowoduje, że będziesz w stanie zapomnieć o kłopotliwych insektach czy grzybach na ścianach. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, a ponadto stosujemy świetne metody, będące gwarancją powodzenia. Odwiedź naszą witrynę w Internecie, żeby zdobyć więcej informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Makijaż Permanentny
  Mikropigmentacja (Makijaż Permanentny)- Nr1 na świecie
Metoda służąca do naturalnego poprawienia kształtu ust (wypełnianie w całości kolorem, rozświetlenia), linii brwi, podkreślenia oczu, także retuszu plam barwnikowych i blizn. Zabieg poprzedza konsultacja dotycząca oczekiwanego przez Panią/Pana koloru i kształtu. Linergistka nadaje Pani/Pana np. brwiom wymarzony kształt. Dopiero po zaakceptowaniu przez Panią/Pana nowej perfekcyjnej formy wykonywany jest makijaż trwały metodą CONTURE MAKE UP.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. MARMUR - kamieniarstwo w Bydgoszczy
  Z.P.K.B. Marmur Aniela Zdrojewska z Bydgoszczy to firma specjalizującą się w produkcji różnego typu wyrobów z kamienia naturalnego, w tym z granitu, marmuru oraz konglomeratu. Wykonujemy m. in. ściany, elewacje, posadzki. Zakres naszej działalności obejmuje też produkcję kamiennych schodów i parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Na zamówienie naszych klientów produkujemy też kamienne meble do ogrodów oraz stoły i siedliska do wnętrz mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności pozwalają nam na produkcję oryginalnych oraz wyjątkowo eleganckich elementów wyposażenia z naturalnego kamienia. Pełna propozycja naszej firmy zamieszczona jest na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0