Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.navi-trader.com     Navi-Trader.com | Analiza Techniczna 5.00 z 5 4
Navi-Trader.com | Analiza Techniczna - http://www.navi-trader.com
ID w katalogu 5519
Tytuł Navi-Trader.com | Analiza Techniczna
Url http://www.navi-trader.com
Opis Aby wygrywać na giełdzie, zdobądź przewagę i wyprzedzaj tłum. Navi-Trader.com to specjalistyczny serwis, którego tematyką jest giełda papierów wartosciowych oraz inwestycje na rynkach finansowych. Na stronach serwisu: Codzienna analiza techniczna dla inwestujących w akcje, kontrakty terminowe i waluty. Skuteczne mechaniczne systemy transakcyjne na kontrakty futures oraz indeks S&P500. Day trading na kontraktach FW20 i CFD. Najnowsze informacje i komentarze giełdowe. Stale aktualizowana i rozbudowywana Akademia tradingu.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe giełda papierów wartościowych   gpw   akcje   kontrakty   waluty   futures   forex   analizy   analiza techniczna   systemy transakcyjne   systemy inwestycyjne   FW20
Data Dec 22, 2009
Imię kontaktowe Navi
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Pieniadzewbanku.pl - zestawienie produktów bankowych
  Dokładnie opisujemy produkty jakie oferują banki. Na stronie prezentujemy zestawienia oraz rankingi produktów bankowych. Opinie i prezentacje najtańszych oraz najciekawszych produktów takich jak: kredyty gotówkowe i kredyty hipoteczne, konta osobiste, karty kredytowe, ubezpieczenia oraz inne produkty jakie oferują banki. Piszemy o tym, jak trzymać pieniądze w banku, jak i w co je inwestować oraz jak i od kogo je pożyczać. Pieniadzewbanu.pl powstały, aby z gąszczu ofert i ciągłych zmian w świecie finansów wybrać te najlepsze produkty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Kredyty


2. Comperialead
  Comperialead świadczy usługi pośrednictwa w sprzedaży i gwarantuje zarówno sprzedawcom bezpośrednim jak zleceniodawcom niezwykle ciekawe i pełne korzyści warunki umowy. Każdy może zarabiać dzięki temu portalowi i warto jest odwiedzić go, aby zapoznać się z szeroką ofertą. Duży wybór firm do współpracy, jest mocną stroną Comperialead podobnie jak i obszerna baza widgetów, bannerów i formularzy, przeznaczonych do implementacji na partnerskich stronach internetowych. Jeśli chcemy podjąć współpracę z Comperialead, to powinniśmy zapoznać się z regulaminem, który napisany jest w sposób zwięzły i przejrzysty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Serwis o lokatach bankowych
  Nasz los zależy tylko od nas, oto nasze hasło przewodnie. Lokata w banku? A jakżeby inaczej. Pytanie tylko, gdzie zainwestować gotówkę, aby na nas zarabiały. My już znamy odpowiedź. Dokładnie jak w szwajcarskim czasomierzu znajdziemy najkorzystniejsze w danym czasie oferty lokat bankowych i napiszemy o tym. Powiadomimy też czytelników o tych instytucjach, które nie cieszą się dobrą sławą w branży. Doradzimy na jakie szczegóły zwracać szczególną baczenie i gdzie można pójść jak w dym. Odwiedzajcie nasz serwis systematycznie, a świat finansów nie będzie miał przed wami sekretów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Banki


4. Optymalizacja podatkowa
  Eureka Tax to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług doradczych związanych z tematyką optymalizacji podatkowych, firm offshore czy rajów podatkowych. Z ich pomocy skorzystało ponad kilkaset firm z całej Polski. Przez wiele lat Eureka Tax pracowało na to abyś Ty mógł płacić podatki nawet w wysokości jedynie 3-4%. Tego typu rozwiązanie dostępne legalnie możliwe są jedynie tworząc firmę offshore. Eureka Tax oferuje również planowanie pokoleniowe a także spadkowe Twojej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. aktualności finansowe
  Aktualności. Dział finansowy w portalu Finanse. Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami ze świata finansów, gospodarki, biznesu i handlu. Najnowsze wiadomości z rynku zebrane w jednym miejscu. Opinie ekonomistów o rynku finansowym w kraju i za granicą. Wiadomości z giełdy, z rynku ubezpieczeń, fundusze, podatki, notowania walut, oferty bankowe
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0