Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://rofia.com.pl     Spedycja i transport 0.00 z 5 0
Spedycja i transport - http://rofia.com.pl
ID w katalogu 555
Tytuł Spedycja i transport
Url http://rofia.com.pl
Opis Międzynarodowe usługi transportowe i spedycyjne. Przewozimy ładunki do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz do krajów z poza Unii.Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy (ciągniki siodłowe z naczepami oplandekowanymi o długości 13,6 m i ładowności od 3,5 t do 24 t) marki RENAULT,VOLVO,SCANIA
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe spedycja   transport międzynarodowy   spedycja międzynarodowa   przedsiębiorstwo transportowe   firma transportowa   usługi transportowe   nowoczesny tabor   transportowe usługi   volvo f12   renault magnum   spedycja i transport miedzynarodowy
Data Aug 17, 2008
Imię kontaktowe Rafał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Kurier Polska - Irlandia
  W ofercie przedsiębiorstwa noszącego nazwę "DTD Kurier" klienci mogą znaleźć usługi polegające na przewozie towarów, pojazdów motocyklowych, zwierząt oraz wielu innych towarów na terenie Irlandii oraz pomiędzy krajami takimi jak Irlandia, a Polska. Dodatkowo prezentowane przedsiębiorstwo kurierskie organizuje przeprowadzki, transportuje meble, a także zajmuje się świadczeniem wielu innych usług transportowych. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kuriera za pośrednictwem Internetu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. 2AIR Express
  2AIR Experss świadczy wysokiej jakości usługi kurierskie na terenie dużych miast. Specjalizujemy się w usługach kurierskich z doręczeniem w dniu nadania. Podczas długoletniej pracy dla Naszych Klientów zdobyliśmy doświadczenie, które odzwierciedla się w jakości. Wprowadziliśmy przesyłki międzynarodowe lotnicze. Bogaty wachlarz usług dodatkowych, kurier dedykowany, ekspresowe przesyłki na terenie całego kraju. Własna infrastruktura informatyczna zapewnia Państwu szybki przepływ informacji. Każda przesyłka jest monitorowana, łatwo możesz sprawdzić jej lokalizację. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


3. przesyłki kurierskie
  Jesteśmy profesjonalną firmą kurierską. Świadczymy wysokiej jakości usługi kurierskie. Dostarczamy przesyłki kurierskie, przesyłki międzynarodowe. Firma kurierska z tradycjami. Doręczamy dokumenty, paczki oraz wszelkie przesyłki frachtowe niezależnie od wielkości, kraju czy terminu doręczenia, na życzenie nawet co do minuty, bo dla nas wszystko jest możliwe, nie ma żadnych granic. Dzięki zleceniu online mogą Państwo samodzielnie wprowadzić zlecenie bezpośrednio na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


4. Best-move.pl/pl/
  Oferujemy przeprowadzki nietypowe i wielkogabarytowe. Posiadamy różnorodną flotę samochodów dostosowaną do potrzeb klienta. Posiadamy ogromny magazyn, w którym przechowujemy mienie. Mamy najlepszą cenę i gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia. Proponujemy: przeprowadzki prywatne (domy i mieszkania), przeprowadzki biurowe (firmy, magazyny, archiwa), przewóz krajowy i międzynarodowy i transport pianin, sejfów, serwerów i szaf rakowych. Również wynajmujemy samochody.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Wynajem busa- Warszawa
  Specjalizujemy się w naszej firmie już od 1993 roku w realizowaniu zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług na rynku przewozów osób, co wykonujemy zarówno na terenie kraju a także poza granicami kraju. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie sprawnych usług zarówno dla klientów indywidualnych, firmowych a także dla instytucji. Jednocześnie gwarantujemy naszym klientom wykonanie sprawnych i terminowych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0