Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://darmowekonkursy.pl     Ciekawe Konkursy w internecie 5.00 z 5 1
Ciekawe Konkursy w internecie - http://darmowekonkursy.pl
ID w katalogu 568
Tytuł Ciekawe Konkursy w internecie
Url http://darmowekonkursy.pl
Opis Darmowe konkursy to nasza pasja i cel istnienia w necie. Specjalizujemy się w organizacji różnych darmowych konkursów. Nasze konkursy dostępne są za darmo dla młodszych jak i dla starszych użytkowników internetu. Mamy ambitne plany rozwoju naszego portalu i nadzieję, że stworzymy go i rozbudujemy dzięki naszym wiernym czytelnikom.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe konkursy   darmowe   nagrody   próbki   promocje   gadżety
Data Aug 17, 2008
Imię kontaktowe zet
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Przygoda z FM Group
  Strona poświęcona FM Group oraz możliwości dołączenia do tego elitarnego zespołu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


2. LABNAME Naming tworzą doświadczeni i kreatywni projektanci nazw i sloganów
  Projektujemy nazwy firmowe, nazwy znaków towarowych, slogany firmowe i hasła reklamowe. Jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty międzynarodowe i opracowania dla szerokich portfolio ofertowych składających się z wielu ofert, linii produktowych, marek i submarek.
Projektujemy nazwy dla nowych firm, nowe nazwy produktów i usług, slogany firmowe i hasła reklamowe. Usługi skierowane są do wszystkich firm i organizacji, które chcą kształtować swój wizerunek i traktują go jako element budowania trwałej przewagi konkurencyjnej. Nie ma silnej marki bez dobrej nazwy. Nie ma efektywnej kampanii wizerunkowej bez efektywnego sloganu firmowego. Nie ma skutecznej reklamy bez skutecznego hasła reklamowego. Unikalną kompetencją naszej firmy jest tworzenie architektury nazewniczej firm o szerokim portfelu marek i submarek konsumpcyjnych oraz architektury nazw spółek dla grup kapitałowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. OPTYCORP w Warszawie, dobór szkieł - Warszawa
  Zakłady Optyczne OPTYCORP z siedzibą w Warszawie prosperują od wielu lat dostarczając klientom soczewki okularowe, kontaktowe oraz oprawy. Poza tym gwarantowane są im naprawy opraw, a także wyrabianie ich na miejscu. Klienci mogą liczyć na badania wzroku. Zapisy na nie przyjmowane są zarówno na miejscu, jak i telefonicznie i za pośrednictwem poczty e-mail. Pośród nich np. badanie dna oka, komputerowe, sprawdzanie ciśnienia gałki ocznej, a dodatkowo dobór szkieł próbnych. OPTYCORP jest czynny jest od wtorku do piątku w godz. 16.00-18.00. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Agencja pr
  Strona firmy CORE PR, której funkcjonowanie bazuje na wprowadzaniu strategii komunikacyjnych. Nasza agencja pr nastawiona jest przede wszystkim na jak najbliższą kooperację z klientem, uzyskiwanąnieprzerwanym, dokładnym konsultacjom. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Wentylacja
  Chłodnictwo i wentylacja to baza asortymentu firmy Allescool, montującej maszyny chłodzące, szyby wentylacyjne a nawet lodowiska. Testowane przez lata konstrukcje i bezawaryjne działanie wszystkich urządzeń daje nam przekonanie o wysokiej jakości naszych wyrobów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0