Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://darmowekonkursy.pl     Ciekawe Konkursy w internecie 5.00 z 5 1
Ciekawe Konkursy w internecie - http://darmowekonkursy.pl
ID w katalogu 568
Tytuł Ciekawe Konkursy w internecie
Url http://darmowekonkursy.pl
Opis Darmowe konkursy to nasza pasja i cel istnienia w necie. Specjalizujemy się w organizacji różnych darmowych konkursów. Nasze konkursy dostępne są za darmo dla młodszych jak i dla starszych użytkowników internetu. Mamy ambitne plany rozwoju naszego portalu i nadzieję, że stworzymy go i rozbudujemy dzięki naszym wiernym czytelnikom.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Słowa kluczowe konkursy   darmowe   nagrody   próbki   promocje   gadżety
Data Aug 17, 2008
Imię kontaktowe zet
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Agencja Tłumaczy Zawodowych
  Globalizacja sprawiła że bariery rynkowe są mniejsze niż kiedykolwiek . Jednak pomimo tego język i kultura pozostały nadal znaczącą przeszkodą dla firm starających się wejść na nowe rynki. Współpracujemy z tłumaczami z całej Polski, posiadającymi wieloletnie doświadczenie z zakresu przekładu tekstów technicznych i specjalistycznych. Wszyscy posiadają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń. Wielu z nich jest członkami instytucji takich jak Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPiS. Zlecenia wykonujemy profesjonalnie, fachowo i zawsze w terminie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. MIR Consulting firma doradcza: projekty i dotacje unijne, usługi prawne
  MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym. Przy realizacji zleceń kierujemy się dewizą: „zadowolenie Klientów stanowi miarę jakości naszych usług”. Od momentu rozpoczęcia swej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów, które zakończone zostały sukcesem dzięki temu jak działamy – indywidualnemu podejściu do klienta i jego oczekiwań. Na stronie znajdują się referencje od naszych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


3. koc, koce, ręcznik, szlafrok, szlafroki, pościel
  Niepowtarzalne pościele, koce, ręczniki, szlafroki, poduszki, komplety do kuchni, komplety do sauny, komplety dywaników łazienkowych, benetton, linia pościeli kristal. To wszystko w Exclusive Touch. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z pościelą i akcesoriami. Oferujemy również komplety łazienkowe i do sypialni. Nasze produkty to wysoka jakość i dobra cena. Sprawdź naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Wyposażenie wnętrz


4. ROLMASZ narzędzia
  Prezentujemy Państwu sklep internetowy Rolmasz z biurem w Żarach. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo elementy do naprawy maszyn rolniczych oraz innych, a również śruby i przydatne w każdym warsztacie narzędzia i elektronarzędzia. Wysoką postać oferowanych przez nas artykułów potwierdza renoma ich fabrykantów, między innymi firm: DeWalt, Fiskars, Makita, Neo i Yato. Zakupione u nas narzędzia i elektronarzędzia posłużą i ułatwią wykonanie niejednego zadania, a pracujący przy ich pomocy pracownicy będą mieli zagwarantowane wygodne oraz funkcjonalne akcesoria. Dzięki odpowiednim narzędziom praca może przebiegać szybko, a pracownicy narażeni są na mniejsze ryzyko urazów w czasie pracy. Zapraszamy na stronę naszego sklepu po bliższe wiadomości i w celu przejrzenia przygotowanej przez nas propozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Wpływ gospodarki na biznes
  Informacje na temat wpływu gospodarki na biznes, zależności giełdowe, porady dla przedsiębiorców, regulacje prawne, wszystko w jednym miejscu. W jaki sposób należy postępować z klientami, aby sprzedaż nie stanowiła problemu, jak rozwijać swoje umiejętności w zdobywaniu i utrzymywaniu zadowolonych klientów. Poradnik internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0