Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.flexdev.pl     Serwis dla deweloperów Flex'a 0.00 z 5 0
Serwis dla deweloperów Flex'a - http://www.flexdev.pl
ID w katalogu 5703
Tytuł Serwis dla deweloperów Flex'a
Url http://www.flexdev.pl
Opis Strona dla deweloperów aplikacji internetowych tworzonych za pomocą Adobe Flex oraz PHP.
W serwisie można znaleźć przykładowe rozwiązania popularnych problemów, analizy przypadków użycia (case study) oraz wiele innych artykułów związanych z tematyką aplikacji internetowych. Serwis skierowany głównie dla początkujących użytkowników, ale również bardziej zaawansowani znajdą coś dla siebie. Forum dyskusyjne pozwala na wymianę wiedzy na temat tworzenia aplikacji w Adobe Flex, ale również na wiele innych tematów.
Grupa w katalogu Internet
Słowa kluczowe flex   php   aplikacje internetowe   porady   artykuły
Data Jan 12, 2010
Imię kontaktowe Michał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Netia
  Serwis lidera w dziedzinie rozwiązań telekomunikacyjnych i jego partnera handlowego jakim jest Netia. Firma oferuje wiele interesujących rabatów i minut dodatkowych w zakresie telefonii, a także nieprzerwanie malejące opłaty przy wybraniu pakietu internetowego. Zapraszamy.
Katalog:   Internet


2. blipowa aplikacja
  Pocket Blip oferuje prosty i wydajny sposób dostępu do Blipa z twojego telefonu Windows Mobile
Katalog:   Internet


3. Tworzenie stron - Xann Internet Solutions
  Niezwykle często przedsiębiorcy zaniedbują, jak ważny współcześnie jest marketing internetowy. Nie wolno uznać sobie na żadne zaniedbania. Aby postawić na właściwą opcję, powinno się wybrać tworzenie stron - Xann Internet Solutions. Tylko firma, jaka naprawdę dba o klienta, zdoła doprowadzić do realizacji wszystkie jego oczekiwania. Takie jest właśnie produkowanie witryn - Xann Internet Solutions. Szereg możliwości, jakie daje witryna internetowa, absolutnie zmieni wizerunek firmy i pozwoli zdobyć nowiusieńkich nabywców.
Katalog:   Internet


4. Tworzenie stron internetowych
  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie różnych usług związanych z projektami internetowymi. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak też małych firm oraz dużych korporacji. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno proste strony firmowe jak też rozbudowane portale internetowym, w tym serwisy internetowe oparte na CMS. Wykonujemy również pozycjonowanie stron, przygotowujemy kampanie kreowania wizerunku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Internet


5. Blink Media
  Domena internetowa blinkmedia.pl to wizytówka firmy o tej samej nazwie. Firma ta zajmuje się między innymi tworzeniem najnowszej generacji stron internetowych, zgodnie z wymaganiami i interesem zleceniodawcy. Projektowanie stron www przez firmę Blink Media obejmuje wykorzystanie najnowszych technologii, których sporo wkracza szeroką falą na rynek internetowy. Niezbędne są takie technologie jak: HTML, CSS, Joomla, Prestashop i kilka innych. Do specjalizacji firmy należy także tworzenie sklepów internetowych, co obecnie wymaga zastosowania naprawdę zaawansowanych formularzy i kompatybilności z płatnościami internetowymi. Blink Media ma na swoim koncie już wiele udanych i popularnych projektów.
Katalog:   Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0