Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.drewnoszlif.pl    
Cyklinowanie Poznań, cyklinowanie Śląsk
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Cyklinowanie Poznań, cyklinowanie Śląsk - http://www.drewnoszlif.pl
ID w katalogu 5709
Tytuł Cyklinowanie Poznań, cyklinowanie Śląsk
Url http://www.drewnoszlif.pl
Opis Firma Drewnoszlif oferuje szlifowanie podłóg drewnianych i schodów profesjonalnym sprzętem firmy Lagler. Wykonujemy cyklinowanie bezpyłowe. Cyklinowanie podnosi atrakcyjność podłóg. Zaiast wymieniać parkiet czy deskę podłogową lepiej wykonać cyklinowanie - jest to znaczni tańsza i szybsza metoda. Oferujemy również układanie parkietów, szlifowanie podłóg oraz wykonujemy schody. Mamy wieloletnie doświadczenie w szligowaniu podłóg, działamy na terenie Poznania, Śląska, Bielsko-Białej. Cyklinowanie od zaraz!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe cyklinowanie śląsk   schody drewniane   parkiety poznań   cyklinowanie bezpyłowe   cyklinowanie bezpyłowe   układanie parkietów   parkiety poznań
Data Jan 13, 2010
Imię kontaktowe Drewnoszlif
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Domy pod klucz
  Serwis firmy ProfiHouse wykonującej domy pod klucz, poprzedzone etapem doradztwa i projektowania. Proponujemy całościową obsługę wszelkich zleceń a także dalszy nadzór posuwania się prac i kontrolę ich jakości. Na witrynie dodatkowo nasze referencje.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Projekty domów - Bielsko
  Działalność biura architektonicznego Proste Formy to przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów. Pracownia architektury działa na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego oraz małopolskiego obsługując klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie posiada głównie projektowanie budynków o charakterze mieszkalnym, usługowym i przemysłowym, jednakże klienci mogą też zapoznać się z rozbudowaną ofertą projektowania wnętrz.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Świadectwa energetyczne
  Thermo Patrol od kilku lat zajmuje się wystawianiem świadectw energetycznych. Od 2009 roku weszła w życie ustawa o certyfikatach energetycznych, która mówi o tym, że należy oddać nieruchomość lub dom z ważnym certyfikatem energetycznym.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą. Thermo Patrol to firma, która zrobi test blower door, test szczelności i zbada termografię budynków. Przekonaj się, że warto nas odwiedzić i przyjść do naszego biura. Świadectwa energetyczne to dokumenty mówiące o zużyciu energii przez budynek.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Kolektory słoneczne - Skorut » Wstęp
  Kolektory słoneczne Skorut Import Eksport Sp. z o.o. Oferujemy kolektory słoneczne oraz urządzenia do obsługi systemów solarnych w twoim domu. Kompleksowe działania związane z techniką solar, dobór, montaż jak i wsparcie w dofinansowaniu. Firma nasza powstała w kwietniu 1997 r. jako efekt głębokiego zainteresowania tematyką odnawialnych źródeł energii. Od czasu założenia firmy zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Czyszczenie dachów - www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-dachow.html
  Firma Elevatio zajmuje się świadczeniem usług czyszczenia elewacji, dachów i okien. Wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia ciśnieniowe pozwalające na uzyskanie najwyższej skuteczności w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń. Firma zajmuje się także usuwaniem graffiti oraz renowacją cięgieł i piaskowców. Istnieje możliwość świadczenia usług na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Firma zajmuje się obsługą klientów na Śląsku, a w przypadku większych zleceń na terenie całego kraju. Zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0