Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cstudios.pl     Oprogramowanie dla firm 0.00 z 5 0
Oprogramowanie dla firm - http://www.cstudios.pl
ID w katalogu 574
Tytuł Oprogramowanie dla firm
Url http://www.cstudios.pl
Opis Zespół CStudios Software House posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu specjalistycznego oprogramowanie pod ściśle określone wymagania. Dzięki temu mamy pewność, że nasze rozwiązania będą w pełni realizować powierzone im zadania, a Klient będzie miał satysfakcję z dokonania dobrego i świadomego zakupu.
Grupa w katalogu Internet
Portale komputerowe > Usługi
Słowa kluczowe oprogramowanie na zamówienie   CMS   eCommerce   ASP.NET   VB.NET   C#   wdrożenie   wdrożenia   Milanówek   MONO
Data Aug 31, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Internet
1. BICONSULTANT SQL intergration services
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę IT Consulting. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu. Specjalizujemy się w usługach przetwarzania danych oraz ich analizy. Tworzymy narzędzia informatyczne, jakie oparte są o Microsoft SQL Server Business Intelligence. Polecamy: tworzenie raportów, zarządzanie serwisem dla użytkowników, zaawansowane rozwiązania synchronizujące i przetwarzające dane, rozwijanie, utrzymanie i administrację istniejących baz danych, tworzenie instrukcji zapytań i inne. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia, miłą oraz profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Internet


2. Serwery cs
  TheGames.PL jest portalem społeczności graczy online. Głównie skupiamy graczy popularnej od lat gry Counter-Strike. Możesz zagrać na naszych serwerach, gdzie rozrywkę na najwyższym poziomie gwarantuje ich lokalizacja. U nas zagrasz na ciekawych modach do Cs jak War3Ft, BF2, COD, PokeMod czy ZombieMod. Na forum znajdziesz także wiele ciekawych informacji od opisów dla początkujących do informacji jak instalować pluginy takie jak amxbans. Strona skupia także graczy popularnych gier przeglądowych z Facebook jak MafiaWars czy Street Racer.
Katalog:   Internet
Hobby i rozrywka > Gry


3. Dentysta na Ursynowie
  Korzystanie z informatorów jest niezwykle przyjemne, szybkie i efektywne. Odwiedź www.4stronyursynowa i zapoznaj się z naszą propozycją. W zakładce wydarzenia mogą Państwo znaleźć kalendarz, na którym zaznaczone są wszystkie najważniejsze eventy dziejące się na terenie dzielnicy Ursynów. Regulamin zamieszczony na naszej stronie określa warunki użytkowania naszego portalu. Warto się z nim zapoznać. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz firmę/instytucję usytuowaną na terenie Ursynowa, to proponujemy Ci rejestrację w naszym katalogu.
Katalog:   Internet
Internet > Katalogi stron internetowych


4. Cebulki kwiatowe
  Internetowy sklep ogrodniczy oferuje cebulki kwiatowe tulipanów "Maria Kaczyńska" udokumentowanych aktem oryginalności a także hologramem. Dodatkowo w asortymencie posiadamy akcesoria ogrodnicze najlepszych firm dla osób zainteresowanych. Zapraszamy.
Katalog:   Internet


5. http://www.e-strzegom.com.pl/
  www.e-Strzegom.com.pl jest to projekt, mający na celu zrealizowanie naszych niespełnionych marzeń, które wykonujemy w życiu. Mamy na celu propagowanie i rozwijanie e-sportu. e-Strzegom będzie dostarczał Wam wielu ciekawych, rzetelnych, interesujących nowinek e-sportowych. Ale nie tylko. Będziemy chcieli dostarczać Wam informacji ze świata komputerów, gier komputerowych i wszystko co z tym związane. Recenzje gier, zapowiedzi i wiele innych nowinek z tym związanych. Czy to już koniec? Nie! Planujemy w trakcie rozwoju serwisu prowadzić wywiady z najlepszymi graczami. Czy choćby konkursy z cennymi nagrodami! Chcesz pomóc Nam, w osiągnięciu wysoko postawionej przez nas poprzeczki? Odwiedzaj nasz serwis, nie bądź anonimowy – zarejestruj się!. Zapraszaj znajomych! Popularyzuj Nasz projekt. Bądź aktywnym użytkownikiem! Pomóż Nam się rozwijać! A my będziemy dla Ciebie szczególnym źródłem informacji.
Katalog:   Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0