Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://amxmodx.com.pl     AMX Mod X - Nieoficjalny Polski Support 0.00 z 5 0
AMX Mod X - Nieoficjalny Polski Support - http://amxmodx.com.pl
ID w katalogu 575
Tytuł AMX Mod X - Nieoficjalny Polski Support
Url http://amxmodx.com.pl
Opis Strona poświęcona skryptowi amxx. Znajdziesz tu dużo: pluginów, modów, gotowych paczek AMX Mod X. Na stronie jest nabór medatorów i administratorów więc można się jeszcze załapać. Serdecznie zapraszam do rejestracji na forum.
Grupa w katalogu Internet
Internet > Fora internetowe
Słowa kluczowe amx   mod   x   cs   1.6   pluginy   pluginów   mody   modów   paczki   amxx   skrypt   half   life   klan   gracz   szuka   gracza   sponsorzy   sponsor   sponsora   counter   strike   condition   zero   source
Data Aug 31, 2008
Imię kontaktowe Mateusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy przedstawione przez tego użytkownika
1. AMX Mod X - Nieoficjalny Polski Support
  Strona poświęcona skryptowi amxx. Znajdziesz tu dużo: pluginów, modów, gotowych paczek AMX Mod X. Na stronie jest nabór medatorów i administratorów więc można się jeszcze załapać. Serdecznie zapraszam do rejestracji na forum.
Katalog:   Internet
Internet > Fora internetowe


 Inne wpisy w kategorii Internet
1. Adseo - Agencja SEM część grupy Adweb, profesjonalne pozycjonowanie.
  Pozycjonowanie strony zapewnia wysoką pozycje w wynikach wyszukiwarek. To może przeważyć o sukcesie Twojego biznesu. Zdecydowana większość poszukujących informacji w sieci nie sięga po za pierwszą stronę z wynikami wyszukiwania. Marzysz o sukcesie musisz się tam znaleźć. Aby przeprowadzić profesjonalne pozycjonowanie trzeba mieć odpowiednie zaplecze i praktykę w tej dziedzinie, można też zarządzać wizerunkiem seo pr, by wizerunek Twojej firmy był odpowiednio widoczny w sieci. Strona Agencji SEM Adseo część Grupy Adweb.
Katalog:   Internet
Internet > Reklama i marketing


2. Sieci bezprzewodowe - Wlan
  Akcesoria do sieci WIFI, Wlan. W ofercie posiadamy, anteny 2,4 ghz 5 ghz, routery, Karty wifi, kable, złączki, wimax. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Linksys, Tp-link, D-link, Ubiquiti, Senao, Alfa networks. Specjalizujemy się w sprzęcie do sieci bezprzewodowych oraz kart i anten do odbioru komórkowego Internet era, Internet plus, Internet Orange.
Katalog:   Internet


3. Klub Joomla
  Zapraszamy do klubu Joomla. Członkowie otrzymują abonamentowy dostęp do kolekcji profesjonalnych szablonów, modułów i innych elementów systemu Joomla1.5!. Również udostępniamy profesjonalne materiały free. Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy nasze projekty projekty stawiając na skuteczność, funkcjonalność i różnorodność graficzną. Optymalizujemy
przygotowywany projekt pod względem zawartości, nawigacji i komunikatywności.Tworzymy jeden lub dwa szablony lub moduły Joomla! miesięcznie.
Katalog:   Internet


4. Simple Frame-Projektowanie stron www, systemy CMS
  Profesjonalne tworzenie stron www, sklepów internetowych, systemów CMS. Prezentacje multimedialne, interaktywne flash. Programowanie gier internetowych.

Projektowanie stron
Trudno dziś wyobrazić sobie dobrze prosperującą firmę, która nie posiada własnej strony internetowej. Internet umożliwia kontakt z klientami w każdym zakątku kuli ziemskiej, co czyni z niego najtańszy nośnik reklamy, posiadający jednocześnie największy zasięg.

My stworzymy dla Państwa stronę, która stanie się Waszą wizytówką w wirtualnym świecie i zachęci do korzystania z oferowanych przez Was usług.

Na życzenie zajmiemy się też aktualizacją stron oraz modyfikacją już istniejących serwisów www.

Prezentacje multimedialne
Prezentacja multimedialna jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów prezentacji działalności firmy. Multimedialny przekaz zastępuje tradycyjne formy reklamy i przedstawiania profilu firmy. Wykorzystanie najnowszych technologii wizualizacyjnych: flash, animacje dwu- i trój-wymiarowe, fragmenty filmów wideo, interakcyjną nawigację - zwiększa atrakcyjność przekazywanych treści, wpływa na polepszenie jakości i skuteczność przekazu tworów multimedialnych. Polepsza to także efektowność prezentowania, co podnosi jakość percepcji u potencjalnych odbiorców.

System zarządzania treścią
Simple CMS - jest programem do zarządzania treścią na Państwa stronie www. Zaprojektowany specjalnie dla osób nie znających technik tworzenia i aktualizacji stron www poprzez zaawansowane edytory html.

Dzięki systemowi Simple CMS możliwe jest zarządzanie artykułami oraz kategoriami (działami serwisu), pozwala on także na aktualizację jednego serwisu przez wielu redaktorów, dołączanie grafik/zdjęć do artykułów, formatowanie treści przez edytor WYSIWYG*

Simple CMS pozwoli zaoszczędzić wiele czasu poprzez łatwą i szybką aktualizację Państwa strony WWW.
Katalog:   Internet
Portale komputerowe > Usługi


5. projektowanie graficzne
  Witaj na stronię młodego, a zarazem kreatywnego freelancera z Poznania, który z ogromną pasją i zaangażowaniem podejmię z Tobą dłuższą współpracę lub wykona pojdedyńcze zlecenie.Doświadczenie które nabyłem podczas współpracy z wieloma klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami sprawia, że wiem czego ode mnie wymagasz oraz jakie trendy rządzą w danym okresie na świecie. Koszt oraz charakter współpracy określam indywidualnie, w zależności od nakładu pracy, złożoności oraz innowacyjności projektu. Co najważniejsze oferuję konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość
Katalog:   Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0