Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.am-wind.pl    
Energetyka wiatrowa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Energetyka wiatrowa - http://www.am-wind.pl
ID w katalogu 5765
Tytuł Energetyka wiatrowa
Url http://www.am-wind.pl
Opis Firma AM-WIND należy do nielicznych na polskim rynku, oferujących sprzedaż elektrowni wiatrowych. Budowa fundamentów pod turbiny wiatrowe jest kolejną specjalizacją firmy. Interes związany z tego typu energetyką obejmuje również doradztwo i pomoc oraz montaż i uruchomienie elektrowni wiatrowych. Dalsza współpraca oparta jest na serwisie i monitoringu już powstałych urządzeń. Wspierajmy proekologiczne sposoby pozyskiwania energii i zainwestujmy w przyszłość.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Słowa kluczowe energetyka wiatrowa   elektrownie wiatrowe   turbiny wiatrowe   energia odnawialna   ekologiczne sposoby pozyskiwania energii
Data Jan 18, 2010
Imię kontaktowe Anna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. DOMINO młóto sprzedaż
  Firma Domino jest wiodącym dystrybutorem wysłodzin browarnianych. Jako nieliczni mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Naszym głównym celem jest zagospodarowanie tego wyrobu. Mamy dostęp do alternatywnych materiałów. Priorytetem naszych działań jest usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy na terenie całego kraju. Do współpracy zapraszamy rolników indywidualnych, mieszalnie pasz, hodowców zorganizowanych oraz przedsiębiorstwa rolnicze. Młóto stanowi doskonałą paszę dla krów mlecznych i trzody chlewnej. Posiadamy pozwolenie, które zezwala nam na odzysk wysłodzin browarnianych. Więcej wiadomości o przedsiębiorstwie znajdą Państwo na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. www.naszezamki.pl
  Turystyczny portal traktujący o zamkach w Polsce. Znakomite miejsce dla turystów wybierających się na wycieczkę po kraju. Opisy zamków, dojazdu, praktyczne informacje to tylko część informacji, które można znaleźć na naszej stronie. Pomocna jest też interaktywna mapa, prezentująca zabytki w danym regionie z różnym podziałem na wiek powstania czy stan zachowania. Pozwala to łatwo zaplanować wycieczkę, tak by zobaczyć kilka atrakcji z danego miejsca.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. AGENCJA NASIENNA umowy licencyjne w rolnictwie
  Agencja Nasienna w Lesznie funkcjonuje od 2003 roku. Jej założycielami było siedem spółek hodowli roślin rolniczych. Kilka lat później do agencji przystąpiły kolejne spółki, w tym te związane z hodowlą zagraniczną i hodowlą ziemniaka. Od października 2013 spółka liczy już 20 hodowców. Celem działania agencji jest kontrolowanie przedsiębiorców w zakresie realizacji umów licencyjnych na produkcję i obrót kwalifikowanym materiałem siewnym. Dzięki jej funkcjonowaniu rynek nasienny jest bardziej uporządkowany, co przynosi korzyści rolnikom, hodowcom oraz firmom nasiennym. Więcej o agencji na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Biuro rachunkowe Warszawa
  Licencjonowane biuro rachunkowe Warszawa, naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa rachunkowa. Z naszych usług korzystają osoby fizyczne jak i spółki. Zajmujemy się też pośredniczeniem w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS)Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Służymy fachową pomocą. Szukasz dobrego biura rachunkowego w Warszawie dobrze trafiłeś zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Biuro tłumaczeń
  MIW znajduje się w Warszawie, ale tłumaczenia wykonuje nie tylko w stolicy. Wśród oferty agencji tłumaczeń MIW można zauważyć wszelkiego typu tłumaczenia pisemne. Począwszy od zwykłych tłumaczeń pisemnych, poprzez tłumaczenia przysięgłe, a nawet specjalistyczne: np.: techniczne, medyczne, informatyczne. Dodatkowo w ofercie biura tłumaczeń są wszelkiego typu tłumaczenia ustne, chociaż głównie symultaniczne i konsekutywne. Doświadczenie oraz zaangażowanie tłumaczy pracujących dla MIW-u gwarantuje dokładność oraz terminowość wykonywanych tłumaczeń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0