Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.borcz.pl    
Prawnik
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Prawnik - http://www.borcz.pl
ID w katalogu 5777
Tytuł Prawnik
Url http://www.borcz.pl
Opis Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik   prawnicy rzeszów   adwokat   adwokaci   rozwody   sprawa karna   sprawa gospodarcza
Data Jan 19, 2010
Imię kontaktowe Daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Sprawy o zachowek Gdańsk - prawo-spadkowe-gdansk.pl
  Strona prawo-spadkowe-gdansk.pl posiada najważniejsze informacje na temat Kancelarii, prowadzonej przez Iwo Klisza adwokata od spraw spadkowych, który działa wraz z radcą prawnym z Gdańska Michałem Koralewskim. Kancelaria świadczy: porady spadkowe w Gdańsku, wsparcie przy negocjacjach, stwierdzenie nabycia spadku, sprawy o zachowek i inną pomoc z zakresu prawa spadkowego. Siedziba Kancelarii mieści się w Gdańsku przy ulicy Czopowej 14/20. Wszelkie informacje na temat szczegółów świadczonej pomocy, danych kontaktowych i wskazówek dojazdu można znaleźć na stronie prawo-spadkowe-gdansk.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat we Wrocławiu - rozwód
  Siedziba kancelarii adwokata Pawła Borowskiego mieści się we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 13/205. Kancelaria ta na co dzień obsługuje klientów indywidualnych, a jej specjalnością są sprawy z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego. Adwokat Paweł Borowski prowadzi liczne sprawy o rozwód, orzeczenie separacji, przyznanie praw do opieki nad małoletnim dzieckiem czy też spraw o alimenty. Oferta kancelarii obejmuje także sprawy o podział majątku wspólnego po rozwodzie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokaci w Lublinie - Rozwody
  Kancelaria prawna w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane osób prywatnych i przedsiębiorstw. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak pomoc prawna świadczona przez adwokatów obejmuje całą Polskę. Szeroka oferta kancelarii adwokackiej obejmuje wiele dziedzin prawa, takich jak prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy, i inne.

Kancelaria adwokacka w Lublinie świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego lub rodzinnego. Pani Adwokat specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co jest uznawana za skutecznego prawnika w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, rozwodowych oraz w sprawach karnych.

Pamiętaj, że rzetelny adwokat to podstawa Twojego sukcesu!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie


4. Adwokat-Wielgus.pl
  Kancelaria Adwokacka Małgorzata Wielgus to miejsce, w którym otrzymają Państwo kompleksową pomoc prawną zarówno z zakresu prawa cywilnego, jak i karnego oraz administracyjnego. Reprezentujemy klientów w sporach jak i przed sądem. Zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Obsługujemy również sprawy obcokrajowców doskonale władając językiem angielskim. Jeżeli zafrapowała cię zaprezentowana oferta, zapraszamy serdecznie do rychłego obejrzenia naszej witryny www, gdzie odnajdziesz rzetelne informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Notariusz w Katowicach
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług najlepszej kancelarii notarialnej w Katowicach. Z pewnością trafili Państwo na naszą stronę internetową wpisując
frazę notariusz Katowice. Świadczymy wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze usługi notarialne dla osób prywatnych oraz firm. Nasza oferta skierowana jest do
mieszkańców Katowic oraz pobliskich miejscowości.
Dzięki długoletniej działalności w branży jesteśmy dobrze rozpoznawalni zarówno wśród naszych klientów, jak również wśród konkurencji. Cechuje nas profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jesteśmy uczciwi wobec
naszych klientów i zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów wykonania usługi. W skład naszej kancelarii wchodzą doświadczeni pracownicy, którzy wykonują swój zawód z pasją i poświęceniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0