Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.borcz.pl     Prawnik 0.00 z 5 0
Prawnik - http://www.borcz.pl
ID w katalogu 5777
Tytuł Prawnik
Url http://www.borcz.pl
Opis Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik   prawnicy rzeszów   adwokat   adwokaci   rozwody   sprawa karna   sprawa gospodarcza
Data Jan 19, 2010
Imię kontaktowe Daniel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica
  Nasza kancelaria adwokacka z Bielska Białej świadczy wysoki poziom usług na rzecz osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Adwokat Mateusz Kubica zapewnia kompleksową i skuteczną pomoc prawną na każdym etapie postępowania. Nacisk kładziemy na fachowe i rzetelne podejście do powierzonych nam obowiązków. Prowadzimy sprawy karne, sprawy cywilne, podział majątku, sprawy rodzinne, rozwody, sprawy z zakresu prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Zakaz konkurencji
  Zakaz-konkurencji.pl to blog prawniczy, na którym znajdziecie informacje i artykuły poradnikowe na temat umów o zakazie konkurencji, umów o zachowaniu poufności, zagadnień prawnych dotyczących danych osobowych oraz na tematy związane z zakazem konkurencji na umowie o prace i umowie cywilnoprawnej. Autorem bloga jest Iwo Klisz, adwokat z Wrocławia, który specjalizuje się w prawie pracy, prawie gospodarczym oraz zagadnieniach prawnych związanych z umowami handlowymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka w Warszawie
  Szukasz sprawdzonej kancelarii adwokackiej z okolic Warszawy? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia strony internetowej kancelarii Bartosiak & Wspólnicy. Profesjonalne podejście do klienta oraz fachowość naszych adwokatów to coś co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. Do wszystkich spraw podchodzimy zupełnie indywidualnie. Wybierając kancelarię Bartosiak & Wspólnicy masz pewność że zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z całą ofertą firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawo jazdy nisko
  W profesjonalny i przyjazny sposób pokierujemy Cię prostą drogą do wymarzonego prawa jazdy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydujesz się przejść tę drogę wspólnie z nami. Z nami zdasz za pierwszym razem !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Sąd Metropolitalny w Katowicach - lexcanonica.pl
  Unieważnienie małżeństwa kościelnego nie jest zadaniem łatwym, ale jak najbardziej możliwym. Pomóc Państwu w tym może dobry adwokat kościelny, a takiego znajdziecie w Kancelarii Prawa Kanonicznego Lex Canonica. Pomogliśmy już wielu klientom, skutecznie unieważniając ich śluby kościelne i tym samym dając im drugą szansę na założenie rodziny. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje do tego, aby przeprowadzać takie sprawy. Oczywiście, jeśli sobie tego życzycie, możecie poprosić o ukazanie takich dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0