Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tamtron.com.pl     Wagi samochodowe 0.00 z 5 0
Wagi samochodowe - http://www.tamtron.com.pl
ID w katalogu 580
Tytuł Wagi samochodowe
Url http://www.tamtron.com.pl
Opis Tamtron to uznany na rynku wytwórca wyrobów z gałęzi przemysłowej, takich jak: wagi samochodowe, wagi zbiornikowe, wagi laboratoryjne, wagi do chwytaków i cały szereg innych. Gwarantujemy również przywóz oprogramowania dla firm oraz wdrażanie zakupionych systemów informatycznych.
Grupa w katalogu Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe wagi samochodowe
Data Aug 31, 2008
Imię kontaktowe sabina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Motoryzacja > Usługi
1. TELSAT Electronic Systems
  Rozpoznawanie twarzy, detekcja twarzy, wyszukiwanie twarzy, lokalizacja twarzy, kontrola dostępu, biometryka, biometria, rozpoznawanie obrazów, rozpoznawanie wzorców, przetwarzanie obrazów, bazy danych obrazów twarzy, twarze, dane biometryczne, systemy biometryczne, zabezpieczenia biometryczne, rozpoznawanie zdjęć, rozpoznawanie obrazów, analiza obrazów, rozpoznawanie ludzi, porównywanie twarzy.Automatyczne wyszukiwanie, rozpoznawanie tablic, detekcja-odczyt -identyfikacja -OCR tablic, ARTR, wykrywanie-wyszukiwanie pojazdów, ANPR, rozpoznawanie obrazów, zarządzania ruchem, inteligentne systemy transportowe, Kontrola wjazdu, dostępu pojazdów, identyfikacji i rozpoznawania obrazów, JMTS, czas przejazdu-podróży
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


2. Cięcie laserem
  Firma KNOTT jest producentem uznanych na całym świecie osi do wszelkiego rodzaju przyczep z hamulcami i bez hamulca oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Firma oferuje usługi takie jak cięcie laserem, oraz gięcie krawędziowe.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


3. JULITA turbosprężarki
  Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy z firmą TURBO JULITA z siedzibą we Wrocławiu. Od 2000 r., innymi słowy od samego początku aktywności, cieszymy się niesłabnącym zaciekawieniem zleceniodawców. Naszymi partnerami są czołowe marki tj. Borg Warner Turbo, Systems, KK&K, IHI, Garrett, czy też Mitsubishi. Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie regeneracji zużytych turbosprężarek, jak i sprzedaży nowych - do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, punktualne realizacje zleceń i atrakcyjne ceny. zachęcamy do składania zamówień oraz do odwiedzin naszej strony internetowej.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. przewozy pracownicze , szkolne i turystyczne
  Jesteśmy w tej branży od ponad 8. lat. Specjalizujemy się w przewozach pracowniczych, szkolnych oraz turystycznych. Obecnie, każdego dnia, dowozimy do pracy ponad 2000 osób na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Przewozy szkolne, które organizujemy, są tak pomyślane, aby na ustach naszych najmłodszych klientów stale gościł uśmiech. Nie jest to łatwe! Trzeba sprostać wielu potrzebom
i pragnieniom dzieci. Nasze zadowolenie czerpiemy z zadowolenia klientów, którzy wracają do nas ponownie.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Motoryzacja > Akcesoria motoryzacyjne


5. Panda Parking
  Bezpieczeństwo samochodu na parkingu nieopodal lotniska zapewni Ci firma Panda parking. Nasi klienci mogą skorzystać również z wagi i stołu do pakowania bagażu w folię streczową. Naszym klientom zapewniamy też dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, toaletę czynną przez całą dobę oraz pomagamy w przypadku pojawienia się problemów z pojazdem. Rezerwacji miejsca można dokonać na kilka sposobów - możesz wypełnić formularz, zadzwonić do nas lub wysłać maila. Zapraszamy!
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0