Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.medlist.pl    
Lekarze, placówki medyczne, artykuły
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Lekarze, placówki medyczne, artykuły - http://www.medlist.pl
ID w katalogu 5800
Tytuł Lekarze, placówki medyczne, artykuły
Url http://www.medlist.pl
Opis Portal Medlist.pl to typowy portal usług medycznych, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają wiarygodnych specjalistów lub placówek, którym można powierzyć zdrowie własne i swoich bliskich. Katalog lekarzy i placówek został podzielony tematycznie ze względu na specjalizację, gdzie można znaleźć chirurgów, pediatrów, dermatologów, stomatologów i wiele innych specjalizacji. Drugi podział to podział na lokalizacje: województwa, następnie miejscowości. Poza katalogiem usług medycznych, na Medlist.pl zawarto bardzo dużo informacji na temat popularnych chorób oraz ciekawe artykuły tematyczne.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe lekarze   gabinety   szpitale
Data Jan 20, 2010
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. STOMATOLOG PRZYMORZE, Dobry dentysta w Gdańsku
  Gdańsk Przymorze to siedziba naszych dwóch gabinetów stomatologicznych. przeprowadzamy w nich zarówno profilaktykę próchnicy i schorzeń przyzębia, jak i leczenie zachowawcze. Rekonstruujemy zęby zniszczone w wyniku próchnicy bądź urazów. W razie chorób miazgi zęba wykorzystujemy leczenie endodontyczne, jakie pozwala uratować ząb mimo usunięcia chorej miazgi. Zajmujemy się również protetyką oraz przygotowujemy dopasowane do szczęki danego pacjenta protezy szkieletowe, a także częściowe oraz całkowite protezy akrylowe lub acetalowe. W razie braku pojedynczych zębów w szczęce nasi chirurdzy zajmują się wszczepianiem implantów. Szczegółowe informacje na temat gabinetów mieszczą się na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Medycyna estetyczna w Warszawie
  Warszawska klinika medycyny estetycznej Ambroziak, znajduje się wśród czołowych placówek w regionie. Naszą domeną są zabiegi z zakresu dermatologii, chirurgii plastycznej czy kosmetologii. Z naszą pomocą, pozbycie się nadmiernych kilogramów nie stanowi kłopotu, a usunięcie jakichkolwiek niedoskonałości skóry zostanie przeprowadzone za pośrednictwem pierwszorzędnych profesjonalistów z zakresu medycyny estetycznej. Całą ofertę zabiegów jakie przeprowadzamy znajdziesz na oficjalnej stronie do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. MED ORAL stomatologia zachowawcza
  Klinika Stomatologiczno - Medyczna Med-Oral w Rumi funkcjonuje na rynku medycznym od 1999 roku. Została złożona przez dr n. med. Lidię Janda - Wasiluk i angażuje dziś wielu uznanych stomatologów zachowawczych, implantologów, chirurgów szczękowo-twarzowych, ortodontów i protetyków. W ofercie usług odnaleźć można leczenie w zakresie: implantologii, protetyki, chirurgii szczękowej, endodoncji, ortodoncji, periodontologii,, rentgenodiagnostyki, jak też profilaktyki oraz stomatologii estetycznej. Ponadto Klinika świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej jednego dnia. Klinika jest czynna w godzinach 8.00 - 21.00 od poniedziałku do piątku. Umożliwia telefoniczną rezerwację wizyt, jak też udostępnia internetowy formularz kontaktowy. Więcej dokładnych informacji mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. MEDIS Medycyna pracy w Katowicach
  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy od 1993 roku oferuje pacjentom z Katowic posługi lekarskie w różnorodnych branżach medycznych. Ośrodek znajduje się niedaleko ulicy Szeptyckiego 1 i położony jest w granicach osiedla mieszkaniowego, na skutek czemu umożliwia bezproblemowe dotarcie okolicznym pacjentom. Nasze usługi proponowane są zarówno prywatnie jak i na zasadzie porozumienia z Narodowym Funduszem Zdrowia, który przynosi darmową opieką w ramach refundacji. Zapewniamy wskazówki specjalistyczne takie jak poradnia lekarza rodzinnego, Poradnia ginekologiczno-położnicza, Poradnia dermatologiczna a także inne. Więcej informacji wyszukają Państwo na naszej witrynie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


5. Psycholog, psychoterapeuta - psychoterapia w Legnicy
  Witam, chciałabym zaprosić Państwa do mojej poradni psychoterapii i rozwoju, która znajduje się w Legnicy, gdzie w atmosferze zaufania i spokoju pomogę rozwiązać Państwa problemy.
Czy zastanawiali się Państwo co mogą zrobić aby pozbyć się swoich ograniczeń i pokonać przeszkody tkwiące w Państwa psychice? Czy wiedzą Państwo, ile z przeszkód, przed którymi stają Państwo codziennie, wynika z psychicznych uwarunkowań, które tkwią latami nieuświadomione? Czy zastanawiali się Państwo, jak pokonać trudne, życiowe sytuacja z którymi zmagają się Państwo sami, niekiedy od lat? Pomogę Państwu zrozumieć źródła tych przeciwności i się z nimi oswoić. Pomagam w każdej sytuacji i z każdym problemem - jako psycholog i psychoterapeuta z doświadczeniem, nie zostawię Państwa samym sobie.
Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Odbywam także regularne i intensywne sesje superwizyjne, prowadzone u najbardziej doświadczonych psychologów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Tam też cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Jako psychoterapeuta cenię sobie przede wszystkim otwarte podejście pacjentów i metody dopasowane do konkretnych potrzeb - tylko wtedy terapia odnosi zamierzone skutki.
W gabinecie proponuję regularne sesje psychoterapii indywidualnej, terapię par, terapie grupowe ale również pomoc w kryzysie lub sesje rozwoju osobistego. Te ostatnie są mniej formalne, nie muszą podlegać rygorom terapii i pomagają osiągnąć moim pacjentom większą samoświadomość i stabilizacje w poczuciu własnej wartości.
Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową mojego gabinetu psychoterapii w Legnicy. Proszę o kontakt - postaram się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości w trakcie wstępnej, niezobowiązującej rozmowy.

Pozdrawiam
Agnieszka Grabarczyk
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0