Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://superfaceci.pl     złota rączka 0.00 z 5 0
złota rączka - http://superfaceci.pl
ID w katalogu 5804
Tytuł złota rączka
Url http://superfaceci.pl
Opis Jesteśmy grupą mężczyzn w różnym wieku o różnych zainteresowaniach i doświadczeniu zawodowym. Super Facet innymi słowy Złota Rączka wykona szereg męskich prac remontowych od najdrobniejszych po te bardziej skomplikowane! Zajmujemy się sprawami, z którymi nie umiesz sobie poradzić lub które są do zrobienia "na już" a Tobie brakuje na nie czasu. Jesteśmy zawsze profesjonalni w zadaniach, których się podejmujemy. Skontaktuj się z nami, a Twój problem stanie się również naszym problemem. Nie zostawimy Cię bez pomocy. Wesprzemy Cię w każdej sprawie, wysłuchamy, doradzimy i jeśli to możliwe naprawimy!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe mąż do wynajęcia   elektryk kraków   hydraulik kraków   sprzątanie kraków   malowanie kraków   remonty kraków   usługi remontowe kraków   usługi remontowo budowlane
Data Jan 20, 2010
Imię kontaktowe Adam Malinowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Rynny dachowe
  Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych oraz producent Systemu Orynnowania Struga. Firma utrzymuje kontakt z największymi producentami w tej branży na całym świecie. Sam System Orynnowania Struga jest bardzo innowacyjny a równocześnie stosuje blachy najwyższej jakości. Produkowany jest w dziewięciu wariantach kolorystycznych, pasuje do każdego rodzaju dachu: od betonowej dachówki przez blachę, a skończywszy na pokryciach ceramicznych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. PPUH Ranlip - koparki kołowe, gąsienicowe, Atlas, Takeuchi, Terex, Ammann
  Firma Ranlip oferuje swoim odbiorcom nowe maszyny marki Atlas, Terex, Takeuchi oraz Ammann. Są to koparki kołowe i gąsienicowe, koparko-ładowarki, ładowarki, minikoparki, płyty wibracyjne, stopy ubijające oraz walce drogowe.
W ramach prowadzonej działalności nasze przedsiębiorstwo sprzedaje ponadto używane maszyny budowlane różnych firm oraz sprowadza dla swoich kontrahentów części do maszyn używanych.
Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a współpraca z nami przynosi najlepsze efekty.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Budowniczy.com.pl - materiały budowlane
  Oferujemy pełny przekrój produktów niezbędnych na kolejnych etapach budowy oraz podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi producentami z głównych obszarów budownictwa zapewniamy naszym klientom produkty czołowych marek. Naszym głównym atutem jest rozbudowany dział handlowy, który każdego dnia dba o jak najwyższą jakość obsługi klienta. Stała obserwacja rynku pozwalana nam dostarczać najlepsze rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb wykonawców. Codzienną obsługę klienta usprawnia również nowoczesna hala ekspozycyjna i funkcjonalny magazyn.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Archeolog Leszno
  Istniejemy od 1991 r. Oferta realizowanych przez nas usług obejmuje: nadzory archeologiczne, ratownicze badania wykopaliskowe oraz wszelkie inne czynności związane z pracami archeologicznymi. Gwarantujemy rzetelne i fachowe wykonanie powierzonych nam prac.
Szczegółowo oferta usług przedstawia sie następująco:
ekspertyzy archeologiczne terenów pod przyszłe inwestycje w celu określenia zasięgu stanowisk, chronologii oraz stopnia kolizji z planowanymi inwestycjami.przeprowadzenie wszelkich czynności formalno-prawnych obejmujących przygotowanie wniosków w celu uzyskania pozwolenia Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków na prowadzenie prac ziemnychprowadzenie wszelkiego rodzaju prac archeologicznych, obejmujących
- badania powierzchniowe
- badania sondażowe
- ratownicze badania wykopaliskowe wyprzedzające inwestycje
- nadzory archeologiczne prowadzone w trakcie inwestycji, np.
budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych,
gazowych, telefonicznych i innych
opracowania naukowe pozyskanych źródeł i materiałów archeologicznych
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Motoryzacja > Usługi


5. Lambor Sprzęt Budowlany
  Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu maszyn do budownictwa mieszkalnego komercyjnego i drogownictwa. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczymy usługi montażowe, przeglądy konserwacyjne i okresowe. Zaopatrujemy kompleksowo budowy w sprzęt do prac ziemnych i drogowych, prac wysokościowych, posadzkarstwa, tynkowania, dekarstwa, wibrowania betonu, drobnych prac wykończeniowych, remontów, a takrze szeregu innych towarzyszących prac pomocniczych..
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0