Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.auto-wynajem.pl     Wypożyczalnia samochodów Katowice 5.00 z 5 1
Wypożyczalnia samochodów Katowice - http://www.auto-wynajem.pl
ID w katalogu 582
Tytuł Wypożyczalnia samochodów Katowice
Url http://www.auto-wynajem.pl
Opis Wypożyczalnia samochodów Autorenoma, działająca w trzech oddziałach: wypożyczalnia samochodów Pyrzowice, wypożyczalnia samochodów Katowice, wypożyczalnia samochodów Balice, oferuje wynajem samochodów Pyrzowice. W ofercie również usługi dla obcokrajowców tj: Rent a car Pyrzowice, Rent a car Katowice, Rent a car Balice.
Grupa w katalogu Motoryzacja > Usługi
Słowa kluczowe wypożyczalnia samochodów katowice   katowice wypożyczalnia   samochodów
Data Aug 31, 2008
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Motoryzacja > Usługi
1. Nauka jazdy Pruszków
  Prowadzimy kursy nauki jazdy kategorii A B, szkolenia na nowych samochodach Toyota YARIS (silniki benzynowe jak w samochodach egzaminacyjnych – nie diesle), szkolenie praktyczne odbywa się tylko po trasach egzaminacyjnych. Posiadamy wzorcowe place manewrowe: Pruszków (ul. Targowa), Bemowo (przy ośrodku egzaminowania na ulicy Powstańców Śląskich), Ochota (przy ośrodku egzaminowania Okęcie na ulicy Hynka – Radarowa). Kontakt: Sebastian: (+48) 728-111-444
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Www.long-term.pl samochody do wynajęcia
  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wynajmu samochodów. Szybko, bezpiecznie, rzetelnie i tanio to cechy które sprawiają, że nasza wypożyczalnia samochodów cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jeżeli popsuło Ci się auto i potrzebujesz samochodu na krótki, albo nieco dłuższy okres to koniecznie skorzystaj z naszej fachowej pomocy, Najlepsze auta zastępcze 24 godziny na dobę tylko u Nas. Tylko Nasza firma oferuje wygodny i bardzo przejrzysty wynajem aut w Warszawie bez żadnych ukrytych kosztów.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi


3. Legalizacja zbiorników LPG Szczecin
  Każdy posiadacz pojazdu z instalacją gazu LPG wie na jakie oszczędności pozwala takie zasilanie samochodu. Zależnie od ilości przejeżdżanych kilometrów, nowa instalacja LPG może się spłacić nawet w niecały rok. Po tym czasie jest już tylko zarobek. Nawet dodatkowe zabiegi jak legalizacja butli LPG raz na 10 lat nie zmienia tego stanu. Nasz zakład w Szczecinie przeprowadza tanio wymiany zbiornika zapewniając kolejne 10 lat spokoju na ten podzespół.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


4. POLCLIN - CENTRUM PRANIA DYWANÓW
  Pranie dywanów, czyszczenie elewacji, nagrobków oraz mycie pojazdów. Nasza domeną jest profesjonalne pranie dywanów jak i tapicerek samochodowych. Posiadamy na wyposażeniu profesjonalny sprzęt do prania kilkoma metodami by w pełni zadowolić naszego klienta. W naszej palecie usług znajdują się inne pozycje, tj. czyszczenie elewacji i pomników oraz kosmetyka samochodowa . Jeśli nie ma jakiejś usługi której poszukujesz napisz do nas, a na pewno podejmiemy się jej wykonania. Ponadto zajmujemy się sprzedażą chemii specjalistycznej dla transportu, utrzymania czystości oraz gospodarstw domowych.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Motoryzacja


5. Prawo jazdy Kraków - Szkoła Jazdy Racing
  Witryna internetowa Szkoły Jazdy Racing, która prowadzi kurs prawa jazdy kategorii B w mieście Kraków. Ponadtto w naszej ofercie jest kurs dodatkowy, nauka jazdy na samochodzie klienta, jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy. Na stronie można znaleźć ciekawe filmy, opinie oraz testy. Nasz kurs nauki jazdy jest zawsze indywidualnie dopasowywany do klienta. Nasze szkolenie jest skuteczne, odbywa się w miłej, partnerskiej atmosferze. Szkolimy na nowych, sprawnych samochodach, takich samych jak w ośrodku egzaminowania.
Katalog:   Motoryzacja > Usługi
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0