Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kmb.com.pl     Wizytówki 0.00 z 5 0
Wizytówki - http://www.kmb.com.pl
ID w katalogu 588
Tytuł Wizytówki
Url http://www.kmb.com.pl
Opis KMB Press oferuje wizytówki oraz inne materiały biurowe takie jak: sprawozdania, prezentacje, listy personalizowane, materiały konferencyjne, oraz materiały tj. instrukcje obsługi, okładki, książki, albumy w różnorodnych oprawach.
W ofercie również druk wielkoformatowy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wizytówki   wizytówka   wizytówek
Data Aug 31, 2008
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. centrumzdrowegowlosa.pl - wypadanie włosów - Kraków
  Zabiegi trychologiczne to jedna z ofert jaką dysponuje Centrum Zdrowego Włosa z Krakowa. W ramach tych zabiegów mogą się Państwo pozbyć problemów związanych z: łupieżem skóry głowy, łojotokiem, wypadaniem włosów, suchą skórą głowy, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą czy zapaleniem mieszków włosowych na skórze głowy. Trychologiczne zabiegi lecznicze w Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie są połączeniem zastosowania specjalistycznych dermokosmetyków trychologicznych z nawilżaczem ultradźwiękowym, prądami galwanicznymi, lub światłem LED. Zainteresowaliśmy Cię ofertą? Dowiedz się więcej na centrumzdrowegowlosa.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Gabinet stomatologiczny w Krapkowicach
  Chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze usługi stomatologiczne. Od 1987 roku prowadzimy na Opolszczyźnie, konkretniej w Krapkowicach, rodzinny zakład dentystyczny, w którym obecnie pracuje trzech lekarzy. Są to doświadczeni dentyści, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie, do tego do każdego ze swoich pacjentów podchodzą w profesjonalny, bardzo miły sposób. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.stomatologkrapkowice.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. burliga
  Stolarstwo-Tapicerstwo to zakład położony w miejscowości Jachówka koło Suchej Beskidzkiej. Firma produkuje meble od roku 1987. Od samego początku dba o jakość swoich produktów, stosując nowoczesne i sprawdzone techniki produkcji oraz używanie materiałów najwyższej jakości. Firma specjalizuje się w produkcji mebli z drewna naturalnego: stołów, ławostołów, stolików, ław i krzeseł. Wszystkie produkty mogą być produkowane w różnych kolorach i rodzajach drewna. Na specjalne zamówinie firma produkuje również komody, kredensy witryny i inne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek
  Solidny kolportaż materiałów reklamowych na terenie województwa mazowieckiego. Bezpłatna kontrola kolportażu z udziałem klienta. W przypadku niemożności doręczenia wszystkich druków (osiedla zamknięte, monitorowane itd.), ulotki nierozniesione zwracane są klientowi. Rachunek jest wystawiany za fizycznie rozniesioną ilość druków. Posiadamy dane dotyczące ilości punktów doręczeń na terenie województwa mazowieckiego. Wykonujemy plan kolportażu i wspólnie z klientem ustalamy target. Współpracujemy z drukarniami istnieje możliwość zrealizowania zlecenia od projektu graficznego do kolportażu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Pizzerie w Warszawie
  Pizzerie w Warszawie mieście gdzie dostępna jest możliwość zamawiania przez internet. Zamawianie pizzy przez internet ma wiele oczywistych zalet o których dowiadują się kolejne rzesze użytkowników internetu. Jednak nie wszyscy korzystają z tej jakże przydatnej formy zamawiania. Mimo rosnącej świadomości internautów, wielu z nich nie zauważa wzrostu możliwości i zamawiają pizzę dzwonią do pizzerii sprawdzając wcześniej menu na stronie internetowej. Strona jest katalogiem pizzerii umożliwiających zamawianie pizzy w Warszawie. Ten sposób zamawiania nie podnosi w żaden sposób kosztów, wręcz przeciwnie, obniża je o koszt rozmowy telefonicznej, której unikamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0