Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.penseo.pl    
kariera
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
kariera - http://www.penseo.pl
ID w katalogu 5889
Tytuł kariera
Url http://www.penseo.pl
Opis Penseo.pl to portal społeczniościowy skupiony wokół pracy i kariery. Umożliwia porównywanie wynagrodzeń (wg.
stanowisk, branż i regionów), przeglądanie najnowszych wiadomości ze świata pracy zebranych w jednym miejscu oraz wymianę doświadczeń na tematycznych grupach dyskusyjnych. Z naszego portalu możesz sie wiele dowiedzieć, wymieniać doświadczeniami spostrzeżeniami. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie jakiś temat z którym jest najbardziej związany. Praca kariera dom rodzina i wiele innych ciekawych tematów i ludzi.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Słowa kluczowe praca   kariera   zarobki
Data Jan 26, 2010
Imię kontaktowe ania
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
1. Domy weselne
  Coraz częściej narzeczeni przygotowujący wesele decydują się na wynajęcie domu weselnego, który poza samym miejscem na zabawę weselną daje możliwość rezerwacji pokoi dla gości uczestniczących w zabawie. Oferty domów weselnych doskonale sprawdzają się zarówno w trakcie organizacji ogromnych wesel, jak i małych przyjęć. Ceny rezerwacji obiektów na wesele są bardzo zróżnicowane, dlatego korzystnie jest porównać ich ofertę chociażby na specjalnych portalach internetowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Marki odzieży - modymarket.pl
  W ofercie internetowego pasażu odzieżowego Młody Market można znaleźć ubrania nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Wykonane są one z najlepszych materiałów i na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy ubrania damskie, bieliznę damską, buty dla kobiet i nie tylko. Mamy również liczne dodatki w postaci kobiecej biżuterii czy zegarków. Posiadamy też duży wybór, jeśli chodzi o ubrania męskie, buty męskie, dodatki i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


3. Polska Unia Dystrybutorów Stali
  Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Wino czerwone Jacob´s Creek
  Zapraszamy na nasz serwis. Jacob´s Creek jest jednym z największych wytwórców win Australijskich białych. W naszym katalogu produktów wynajdą państwo duży wybór zarówno win wytrawnych jak również półwytrawnych.

Jesteśmy producentem win od roku 1849 w tym roku nasza winnica została utworzona nad strumieniem Jacob´s Creek. Od tamtej pory nie przerwanie dostarczamy nasze przepyszne alkohole na stoły zadowolonych klientów.

Przy tworzeniu naszych win dbamy o najlepszą jakość która osiągamy dzięki połączeniu nowoczesnej technologi z wieloletnią tradycją naszej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. Silos Art
  Studio Reklamy Silos Art.


Jesteśmy silnie rozwijającą się agencją reklamową, wychodzącą naprzeciw wymaganiom Klientów.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów.


W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest tak duża, że należy uciekać się do wielu form promocji i reklamy, aby przyciągnąć potencjalnych Klientów.


Jedynie oferując pełen wachlarz rozwiązań reklamowych jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby Kontrahentów na dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy i promocji.

Zajmujemy się produkcją każdego rodzaju reklam wizualnych.


Wykonujemy: plansze, ramki, tablice, kasetony, litery i znaki przestrzenne, konstrukcje aluminiowe oraz stalowe, nośniki reklamowe, reklamy niestandarodwe. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania stosując najlepsze materiały.

Projektujemy i wdrażamy także strony i sklepy internetowe,

dbając przy tym o zastosowanie najnowocześniejszych technologii internetowych,
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Internet > Reklama i marketing
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0