Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://iurista.eu    
Iurista kancelaria prawna Wrocław
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Iurista kancelaria prawna Wrocław - http://iurista.eu
ID w katalogu 5925
Tytuł Iurista kancelaria prawna Wrocław
Url http://iurista.eu
Opis Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę klientów, będących zarówno firmami i przedsiębiorcami, jak i osobami indywidualnymi. Obsługa prawna klientów biznesowych oraz indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, konsumentów oraz nieruchomości. Kancelaria skupia grupę, kreatywnych i dynamicznych radców prawnych, aplikantów oraz prawników, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe kancelaria prawna Wrocław   prawnik Wrocław
Data Jan 31, 2010
Imię kontaktowe Przemysław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. T. BALAS kancelarie notarialne w Katowicach
  Kancelaria Notarialna Tomasz Balas wszystkim swoim odbiorcom prowadzi usługi notarialne, zawierające między innymi: sporządzanie aktów notarialnych (umów sprzedaży, darowizny, spółek, testamentów), aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczanie dokumentów, a także własnoręczności podpisów. Kancelaria działa na rynku od 2009 roku, a jej klientami są przede wszystkim mieszkańcy województwa śląskiego. Swoją działalność opiera na zasadach rzetelności i etyki oraz zgodnie z Prawem o Notariacie. Umożliwia dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy. Więcej szczegółowych informacji można odszukać na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Rozwód
  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Warszawa. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi prawnikami i adwokatami na terenie całej Polski. Gwarantujemy naszym klientom szeroki zakres usług prawnych związanych z prawem rodzinnym, karnym, cywilnym. Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę prawną dla klientów na terenie zarówno Polski jak też Stanów Zjednoczonych. Gwarantujemy osobistą opiekę ze strony naszych prawników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryn www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SystemPrawa.pl
  Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Adwokat Rzeszów
  Kancelaria Prawna Woś & Rupar stanowi grupę adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników którzy mają zarówno w swojej ofercie usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria Prawna zajmuje się reprezentowaniem naszych Klientów w postępowaniach sądowych ,toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi.

Doświadczeni prawnicy, adwokaci, radcy prawni, przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne.
Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakres usług pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Prawna Woś & Rupar precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich klientów.
Woś i Rupar Najlepszy Adwokat Rzeszów - Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią
Pomożemy Ci w następujących sprawach:
prawa karnego,
prawa rodzinnego,
prawa spadkowego,
prawa cywilnego,
prawa gospodarczego,
prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
prawa budowlanego,
prawa bankowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Windykacja - Poznań
  Nasza kancelaria prawna powstała w głównej mierze aby nieść pomoc małym i średnim firmom. Zapewniamy obsługę prawną, księgową i finansową. Do każdego zadania przykładamy się tak aby zapewnić osobom korzystającym z naszych usług poradę na najwyższym poziomie. Mamy w ofercie również spółki krajowe i zagraniczne z bardzo pozytywną historią. Wykonujemy również sprawozdania finansowe. Nasza usługa jest w kompleksowa. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0