Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://iurista.eu     Iurista kancelaria prawna Wrocław 0.00 z 5 0
Iurista kancelaria prawna Wrocław - http://iurista.eu
ID w katalogu 5925
Tytuł Iurista kancelaria prawna Wrocław
Url http://iurista.eu
Opis Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę klientów, będących zarówno firmami i przedsiębiorcami, jak i osobami indywidualnymi. Obsługa prawna klientów biznesowych oraz indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, konsumentów oraz nieruchomości. Kancelaria skupia grupę, kreatywnych i dynamicznych radców prawnych, aplikantów oraz prawników, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe kancelaria prawna Wrocław   prawnik Wrocław
Data Jan 31, 2010
Imię kontaktowe Przemysław
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Czuber Ewa Komornik Sądowy Kraków
  Komornik Sądowy Ewa Czuber zajmuje się egzekucją sądowa tytułów wykonawczych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Portale komputerowe > Usługi


2. Adwokat - Warszawa
  Apelacja służy do zaskarżania orzeczeń Sądu I instancji ukierunkowanej na zmianę lub uchylenie zaskarżonego wyroku. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się kompleksowym sporządzaniem apelacji oraz reprezentowaniem swoich Klientów w postępowaniu odwoławczym. Kancelaria specjalizuje się w sprawach prawa cywilnego, karnego, w sprawach rozwodowych, spadkowych a także alimentacyjnych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, natomiast Klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat Warszawa
  Reklamowana kancelaria adwokacka to profesjonalny adwokat Warszawa, oferujący wszystkim szeroki zakres usług, od porad przy sporządzaniu wszelkiego typu pism do uczestniczenia w rozprawach i reprezentowania klienta przed sądami. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Szyroczyński - Dopłata do zaniżonego odszkodowania
  Specjalizuję się w szeroko pojętych procesach medycznych, takich jak procesy o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, a także reprezentuję szpitale w postępowaniach konkursowych organizowanych przez NFZ. Doradzam podmiotom leczniczym w sprawach związanych z organizowaniem, przeprowadzaniem oraz weryfikowaniem pod kątem formalnoprawnym konkursów finansowanych ze środków publicznych. Ponadto reprezentuję lekarzy w postępowaniach cywilnych związanych z roszczeniami pacjentów, takich jak sprawy o odszkodowanie za błąd medyczny i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Czekaj
  Celem nadrzędnym świadczonej przez kancelarię CSW Adwokaci pomocy prawnej jest dobro klienta. W związku z tym do każdej sprawy podchodzi się indywidualnie i z należytą starannością. Praca adwokata wymaga wzajemnego zaufania, po stronie klienta oraz prawnika, dlatego też tak ważne jest nawiązanie poprawnych relacji z klientem oraz odpowiednie rozpoznanie sprawy. Klient zawsze informowany jest o podejmowanych przez kancelarię krokach w jego sprawie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0