Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.nazagle.pl     Rejsy Morskie 0.00 z 5 0
Rejsy Morskie - http://www.nazagle.pl
ID w katalogu 5949
Tytuł Rejsy Morskie
Url http://www.nazagle.pl
Opis Masz już dość porównywania wielu ofert na różnych stronach w celu wybrania tej dla Ciebie najlepszej? Serwis NaŻagle.pl posiada dużą bazę ofert żeglarskich dzięki czemu znalezienie interesującego Cię rejsu morskiego, jachtu do wynajęcia, kursu żeglarskiego czy skippera do wynajęcia zajmie Ci chwilę. Wejdź i przekonaj się jakie to proste. Dodawanie nowych ogłoszeń jest całkowicie darmowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie i od razu można dodawać swoje oferty. Serdecznie zapraszamy!
Grupa w katalogu Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Hobby i rozrywka > Sport
Słowa kluczowe Rejsy morskie   ogłoszenia żeglarskie   obozy żeglarskie
Data Feb 2, 2010
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
1. jeziorodrawsko.com - Serwis Informacyjny
  Jezioro Drawsko leży w sercu Pojezierza Drawskiego. To wymarzone miejsce do uprawiania czynnej turystyki oraz wspaniałego wypoczynku. Poznaj uroki tego miejsca.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Regiony , miasta


2. Patent Żeglarski
  Organizujemy: obozy żeglarskie na patent żeglarski, młodszego instruktora żeglarstwa oraz instruktora żeglarstwa. Wypływamy w rejsy turystyczne po Mazurach. Morskie rejsy stażowo-szkoleniowe po Bałtyku, morzu Północnym, morzu Egejskim oraz na Chorwacji.Nasza kadra instruktorzy i skipperzy, wywodzi się w całości ze środowiska akademickiego gwarantuje to wysoki poziom szkoleń żeglarskich, które w szczególności adresujemy do młodzieży gimnazjalnej, licealnej i studentów.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


3. TSR Gdynia 2009
  W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. Poprzednie zloty TSR miały miejsce w 1974, 1992 i 2003 r., gromadząc miliony odwiedzających. The Tall Ships Races (wcześniej znany jako Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


4. Obozy windsurfingowe
  Jeżeli interesuje Cię nauka kitesurfingu pod okiem profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry, to koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoły Mega Surf. W naszej ofercie znajdują się zarówno indywidualnej lekcje, jak i parodniowe kursy grupowe, a także specjalnie organizowane dla fanów tej aktywności fizycznej obozy windsurfingowe. Nasza szkoła znajduje się w mekce zarówno polskiego, jak i światowego windsurfingu: w Chałupach, na Helu. Swoją naukę popieramy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem.
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo


5. Rejsy Morskie
  Masz już dość porównywania wielu ofert na różnych stronach w celu wybrania tej dla Ciebie najlepszej? Serwis NaŻagle.pl posiada dużą bazę ofert żeglarskich dzięki czemu znalezienie interesującego Cię rejsu morskiego, jachtu do wynajęcia, kursu żeglarskiego czy skippera do wynajęcia zajmie Ci chwilę. Wejdź i przekonaj się jakie to proste. Dodawanie nowych ogłoszeń jest całkowicie darmowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie i od razu można dodawać swoje oferty. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Podróże i wypoczynek > Żeglarstwo
Hobby i rozrywka > Sport
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0